Celoslovenské stretnutie animátorov (pozvánka)

Milí priatelia,
pozývame Vás na jedinečné celoslovenské stretnutie animátorov a aktívnych mladých - EXTREME.

Bude to štvordňové stretnutie mladých ľudí, ktorí sú, alebo chcú byť aktívni v rámci spoločenstiev a farností. Stretnutie sa uskutoční v dňoch 30. júna – 3. júla 2010 v Poprade.

Stretnutím chceme vytvoriť silné zázemie podpory a pomoci pre animátorov a aktívnych mladých ľudí, aby sa vo svojej službe necítili ponechaní sami.
Program štvordňového stretnutia bude obsahovať rôzne témy, diskusie, workshopy, worship a koncerty slovenských aj zahraničných hudobných skupín ako i bohatý duchovný program. Na stretnutí budú môcť mladí skúsiť rôzne adrenalínové a zážitkové aktivity.

EXTREME ako názov stretnutia je preto, že to samotné slovo je pre mladých ľudí príťažlivé a vzbudzuje svojím spôsobom u nich "rešpekt". Pôjde o stretnutie mladých a mladí ľudia majú radi hraničné, krajné, neobyčajné, extrémne situácie. Zároveň chceme poukázať na to, že kresťania nie sú len nudní, fádni, nezaujímaví, ale dokážu žiť plnohodnotný a vzrušujúci život. Slovo EXTREME ma vyjadrovať aj bezhraničnú Božiu lásku a obetu, ktorú za nás Ježiš Kristus vykonal.

Príprava a realizácia stretnutia prebieha v partnerstve a spolupráci Rady KBS pre mládež a univerzity a Vinica o. z. s celoslovensky ako aj lokálne pôsobiacimi mládežníckymi organizáciami a komisiami. (ZKSM a iné)

Pozrieť diskusiu

Fungujeme vďaka finančnej podpore našich čitateľov a pravidelných podporovateľov. Ďakujeme.

Podporte nás aj vy, aby sme vám mohli priniesť ďalšie kvalitné články.

Podporiť pravidelnou sumou Podporiť jednorazovo