Tweetnuť
Kopírovať odkaz
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Blog
07. jún 2021

Bojí sa pán Krajniak nezávislých vyšetrovateľov?

Veru vidieť, že sa bojí a posledné týždne to dáva až podozrivo najavo.

Jeho zvýšenú aktivitu badať odvtedy, odkedy posadili do vyšetrovacej väzby jeho nominanta a priateľa pána Pčolinského, zo známeho klanu Pčolinských. Ale určite nie len pre tento prípad sa Krajniak krúti ako had. Keďže NAKA začala vo veľkom vyšetrovať skorumpovaných policajtov, a tých nie je málo, s najväčšou pravdepodobnosťou hraničiacou s istotou, ide aj o iné prípady. Nezabudnime, že Krajniak bol v minulosti člen bratislavského komunálneho rabovacieho komanda KDH-SDKÚ, ktoré neskôr do svojho stáda objalo aj SMER. Práve tu mu prischla prezývka Milan Peňaženka.

Po druhé, Krajniak bol aktívny člen najväčšej korupčnej kauzy GORILA, ktorá presahuje všetky korupčné kauzy od roku 1989 a to aj tie, ktoré sa vyšetrujú teraz.

Po tretie jeho stranícky šéf Kollár je zapletený do desiatok špinavostí, ktoré sa počas rokov vrstvili ako nelegálna skládka. Kontakty a obchodovanie s kriminálnymi osobami a to nielen z radov výpaľníkov - to by bolo najmenej. Ale láskovanie s osobami, ktoré rabovali štátny rozpočet, eurodotácie, okrádali ľudí o byty (viď kauza Hviezdoslavovo námestie). Prepisy z Kočnerových telefónov ešte nie sú všetky vyhodnotené. Znovu a znovu sa objavujú rôzne kontakty, rôzne "podnikateľské aktivity", za ktorými sú Krajniakovi najbližší kamaráti. 

Jedna vec je istá, pokiaľ bude Krajniak a Sme rodina súčasťou vládnej koalície nikdy sa nepodarí vyšetriť kauza GORILA a to aj keď sa budú všetci slušní príslušníci NAKA po celom Slovensku snažiť a budú mať akokoľvek rozviazané ruky. Skorumpovaných príslušníkov bezpečnostných zložiek a justičnej mašinérie je také veľké množstvo a okrem toho musia tí slušní dávať pozor na každý krok, ktorý urobia, lebo za chrbtom ich sledujú a nohy podrážajú - samozrejme, Krajniakovci.

Nemôžeme od tohoto veľmi lepkavého človeka čakať nič dobré. Strana Sme rodina je prelezená Smeráckimi nominantami, pochybnými osobami z kriminálneho prostredia, dokonca má blizko k ľuďom, po ktorých dnes párta polícia, nehovoriac o tom, že niekde tam sa pohybuje aj známy bratislavský nájomný vrah. Stále to nestačí? 

Inzercia

Odporúčame

Denník Svet kresťanstva

Diskutovať môžu exkluzívne naši podporovatelia, pridajte sa k nim teraz.

Ak máte otázku, napíšte, prosím, na diskusie@postoj.sk. Ďakujeme.