Nový komunitný portál – www.MojaKomunita.sk

V týchto dňoch sa spúšťa nový komunitný a sociálny portál pre Cirkev na Slovensku pod názvom Moja Komunita. Tento portál je mohutným nástrojom pre farnosti, komunity, zbory, spoločenstvá a jednotlivcov v Cirkvi.

Každému jej individuálnemu členovi, alebo komunite rôzneho typu, dovoľuje využívať zdroje, ktoré sú inak nedostupné pri bežných internetových prezentáciách. Spravovanie stránky farnosti, komunity či hudobnej skupiny, s možnosťou využívania nástrojov, ako sú blogy, diskusie, vkladanie multimediálneho obsahu, privátnych správ, chatu a desiatok ďalších, je vďaka portálu Moja Komunita prístupné pre bežného užívateľa internetu.

„Sociálny rozmer portálu prináša veľké možnosti prezentácie života v Cirkvi, vzájomné zdieľania udalostí, názorov, prednášok, vyučovaní a mnohého ďalšieho. Takto chce portál Moja Komunita priniesť ďalšiu dynamiku do života Cirkvi nielen na poli internetu, ale i priamo v jej srdci. Chce dovoliť jednotlivým kresťanom prezentovať svoje dary, našim komunitám a farnostiam ukázať ich život navonok svetu i smerom do vlastného vnútra,“ uviedol Martin Švikruha, člen tímu.

Registrácia jednotlivcov a rôznych komunít je možná na samotnej stránke www.mojakomunita.sk.

„Pozývame jednotlivcov, rôzne skupiny, spoločenstvá aj farnosti, aby bezplatne využili možnosti tohto webového priestoru na spájanie, povzbudzovanie, informovanie, zdieľanie a na budovanie Božieho kráľovstva,“ dodáva Ján Buc, spolupracovník projektu.

Za portál MojaKomunita.sk - Martin Švikruha, Ján Buc.

Pozrieť diskusiu

Fungujeme vďaka finančnej podpore našich čitateľov a pravidelných podporovateľov. Ďakujeme.

Podporte nás aj vy, aby sme vám mohli priniesť ďalšie kvalitné články.

Podporiť pravidelnou sumou Podporiť jednorazovo