Tweetnuť
Kopírovať odkaz
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Blog
03. jún 2021

Kto sú podľa Harabinovcov odborníci na Covid?

Žiadne Biomedicínske centrum SAV, ktoré má dlhodobo veľmi pozitívne výsledky v oblasti výskumu v medicíne, žiadni svetovo uznávaní lekári, biológovia-absolventi najprestížnejších univerzít.

Kto je teda tým najfundovanejším odborníkom podľa harabinovského internetového "kanála"? Keďže už rok a pol je hlavnou témou pronárodných síl antivakcinácia, antivakcinácia a ešte raz antivakcinácia, našli si odborníka, ktorý presne kopíruje ich charakter. Iste by ste čakali, že sa im podarilo prehovoriť nejakého skrachovaného alebo skorumpovaného lekára, ktorého vyhodili z nemocnice, lekárskej komory. Nie. Tým odborníkom je veterinárna lekárka, istá pani Darina Pospíšilová, ktorá sa dokonca hrdí titulom PhD - vidieť, že ani s veterinárnou univerzitou v Košiciach nie je niečo v poriadku. Pani je z Nitry, tak ako jeden z protagonistov harabinorádia. Asi sa spolu hrávali na pieskovisku. Nuž spomínaná pani má naozaj veľké skúsenosti s Covidom. Napovedá tomu aj jej veterinárna kariéra a témy, ako čo s chorými nosnicami, nové poznatky v chove králikov, ochorenia v chovoch. Dokoca používa aj výraz tehotné zvieratá.

Jediné čo musím uznať je sebakritika jedného z protagonistov harabinorádia. Som hlúpy a nevzdelaný človek, asi som mentálne zaostalý. Ja sa tomuto "informačnému kanálu" nedivím, nebolo to tak dávno, keď obskakovali Fica, ktorého ľutovali, že sa obklopil nesprávnymi ľuďmi, ako mu všetci len ubližujú, ako mu dlhodobo robili všetci a všade zle. Aký je vlastne on chudáčik. Ani jedna kritika na vytvorenie pravdepodobne najväčšej zločineckej organizácie v Európe. Nebolo to až tak dávno, keď sa im prišiel vyspovedať Pavol Rusko, ktorého tiež podobne čičíkali ako mu všetci a všade kládli polená pod nohy. A to strašenie, že ľudia už nemajú na Slovensku čo jesť. Doporučujem im, aby celé dni nesedeli na zadku vo svojich kuticiach, nežobrali od ľudí peniaze na šírenie svojich nezmyslov, ale išli sa poprechádzať okolo kontajnerových stojísk. Tými nedotnutými potravinami, ešte keď skončením záručnej doby, ktoré sú tam vyhádzané, by sme každodenne nakŕmili jedno miliónové africké mesto.

Schrachovaný politik, skrachovaný miestny poslanček, neúspešný právnik, bývalí skorumpovaní siskári a vôbec ľudia, ktorý sú na smiech celej slušnej slovenskej spoločnosti, si po svojom zlyhaní okamžite nájdu cestu k týmto úbožiakom.

Toto všetko sa deje, len pre ich neskutočnú zatrpknutosť a len preto, lebo tá "pronárodná" strana Vlasť a jej protagonista Harabin získal len 2 percentá hlasov. Takže nielen, že nie v parlamente, ale nebude ani parazirovať na štáte v podobe príspevku pre politické strany, ktoré presiahli tri percentá hlasov. A keďže strana nedostane nič, nebudú môcť parazitovať ani oni. Dúfam len, ze na hnojisku parazitov skončia aj podobne orientované a pridružené strany. 

Inzercia

Odporúčame

Blog
Kolíkovej frakcia má 1/3 preferenčných hlasov z volieb. Tvári sa ako väčšina.

Kolíkovej frakcia má 1/3 preferenčných hlasov z volieb. Tvári sa ako väčšina.

Ešte pred mesiacom odvolávali poslanci Kolíkovú, kôli podozrivým zákazkám jej brata. A dnes Kolíková rozbíja stranu Za ľudí. Myslím, že progresívni ministri radi rozbíjajú. Pred pár mesiacmi sa tomu venoval Sulík, dnes je to Kolíková. Nie je podstatné koľko preferenčných hlasov z volieb získali rozbíjači, dnes sa k tomu nepriznajú. Podstatné je, že majú podporu väčšiny médií. A snažia sa získať podvodne krajské predsedníctva, ako sa to stalo v Bratislave, keď zamedzili hlasovanie členov strany.