Tweetnuť
Kopírovať odkaz
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Blog
18. máj 2021

Sprava pre

Sprava pre

asd

Inzercia

dVEDECi tematického Cuvée - počítačový simulant - bývalý púštny zálesák - aktivista za zlepšenie diskusného online prostredia a väčšiu emancipáciu diskutérov a blogerov od redakcií -držiteľ prestížneho online titulu "úplne jedinečného mrhača vlastného životného času" - stúpenec ritualizovaného sentimentu. Píše rôzne podľa chuti a možností.

Odporúčame

Blog
Americká potratová irónia

Americká potratová irónia

Prepáčte mi dnešnú ironickú poznámku. Vopred upozorňujem, že sa nechcem nikoho dotknúť. Všetkým preto posielam srdečné pozdravy, aj tým, ktorí so mnou nesúhlasia. O tom to je :).

Blog
Človek v 10.týždni-dajme mu šancu!

Človek v 10.týždni-dajme mu šancu!

"Rozhodli by ste sa pri požiari zachrániť 100 embryí alebo 2-ročné dieťa?" bola jedna z reakcií v diskusii k nášmu prvému blogu. Život človeka je dnes predmetom neustálych a nekončiacich filozofických a politických debát. Ľudia sa hádajú či už a kedy môžeme hovoriť o osobe alebo ľudskej bytosti. Nevieme, možno ich to baví. Pravdou však ostáva, že každý deň sa nájde nielen v tejto krajine žena, ktorá sa v reálnom živote rozhoduje dobrovoľne svoje tehotenstvo ukončiť a nájde sa aj lekár-gynekológ, ktorý zákrok vykoná. Dali by ste aj vy žene v ťažkej životnej situácii filozofickú hádanku?

Denník Svet kresťanstva

Diskutovať môžu exkluzívne naši podporovatelia, pridajte sa k nim teraz.

Ak máte otázku, napíšte, prosím, na diskusie@postoj.sk. Ďakujeme.