Tweetnuť
Kopírovať odkaz
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Blog
04. máj 2021

Si gay/lesba? Cirkev ťa potrebuje!

Neboj sa hľadať, neboj sa ozvať, nič tým nestratíš, môžeš len získať!
Si gay/lesba? Cirkev ťa potrebuje!

Akú podporu si ako mladý kresťan s neheterosexuálnymi sklonmi želáš zažiť, ak zároveň túžiš zažívať s Bohom nekonečné dobrodružstvo, poznávať a tvoriť cirkev takú, aká je, hoci neraz v malom a aká môže byť vo väčšom aj vďaka tebe?

Či už si konzervatívny alebo liberálny, plný síl alebo zrazený na kolená, stránke citlivetemy.sk môžeš adresovať texty o tom, čo ti cirkev dala, čo ti v cirkvi chýba, čo by si v nej chcel/a, potreboval/a zažiť, aké sú tvoje predstavy, vízie, dilemy, ako zmierniť osobné trápenie, trápenie tvojich blízkych či priateľov.

Cieľom je spoločne hľadať odpovede, meniť smútok smutných na radosť, duchovne rásť a byť tu pre iných.

Jedinou podmienkou je mať úprimnú túžbu po Bohu.

Ďakujeme.


Titulný obrázok

Inzercia

Citlivetemy.sk začali vznikať v roku 2010, v čase nedostatku virtuálneho priestoru pre pálčivé témy v kresťanských komunitách. Odvtedy ponúkajú slobodný priestor na otváranie problémov, ktoré neraz polarizujú spoločnosť a dokážu rozhádať i samotných kresťanov. Texty a zamyslenia chcú byť tiež obranou hodnôt a pozvánkou do slušných a plodných diskusií. Zaujímavé postrehy nájdete aj na webe pre mužov - chlapom.sk. V roku 2019 vyšla s finančnou podporou autorov a dobrovoľníkov webu citlivetemy.sk kniha Homosexualita bez farieb dúhy.

Inzercia

Inzercia

Odporúčame