Tweetnuť
Kopírovať odkaz
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Blog
30. apríl 2021

Podporme Islamskú nadáciu na Slovensku

Kultúrne centum Córdoba funguje už viac ako 12 rokov nepretržite pre vás, spolu s vami a vďaka vám! Znovu ho spoločne podporme.
Podporme Islamskú nadáciu na Slovensku

Islamská nadácia pôsobí na Slovensku už viac ako 20 rokov. Venuje sa najmä vzdelávaniu, prepájaniu spoločnosti a budovaniu medziľudských vzťahov. Bojuje proti všetkým prejavom nenávisti, namiereným najmä voči moslimom a komunitám cudzincov. Organizuje medzináboženské podujatia pod názvom: Stretnú sa rabín, kňaz a imám, ktoré momentálne prebiehajú v online priestore. Aby mohla pokračovať aj v tomto programe, je potrebné vyzbierať 5000 Eur počas 45 dní. 
Momentálny stav zbierky: Stav zbierky na Córdobu

Link na zaslanie príspevku: Podporme Islamskú nadáciu

V prípade, že máte záujem Islamskú nadáciu na Slovensku podporiť v hotovosti, obráťte sa priamo na jej vedenie. Kontakt nájdete na webovej stránke www.islamonline.sk dole v pravom rohu. 

Inzercia

Som Slovenka, ktorá konvertovala pred pár rokmi k islámu kvôli jeho priamočiarej teológii. Týmto blogom sa vám pokúsim priblížiť život a vieru islámu, náboženstva, ktoré patrí medzi striktne monoteistické vierovyznania, ale i iných tém o ktoré sa zaujímam. V prípade akýchkoľvek konštruktívnych otázok ma neváhajte kontaktovať prostredníctvom Facebooku. Diskusie k niektorým príspevkom pozastavujem z dôvodu hatespeach. Za pochopenie vopred ďakujem.

Inzercia

Inzercia

Odporúčame