Zdieľať
Tweetnuť
Kopírovať odkaz
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Blog
06. jún 2013

Prvá katolícka e-kniha prináša osobnú spoveď pápeža Františka

Elektronické vydanie unikátnej knihy o súkromí pápeža Františka ponúka Vydavateľstvo Don Bosco: http://www.donbosco.sk/tovar/papez-frantisek-rozhovory-s-jorgem-bergogliom. Kniha s názvom: „Pápež František – rozhovory s Jorgem Bergogliom“, ktorá je od dnešného dňa v predaji, ponúka možnosť bližšie sp...

Elektronické vydanie unikátnej knihy o súkromí pápeža Františka ponúka Vydavateľstvo Don Bosco: http://www.donbosco.sk/tovar/papez-frantisek-rozhovory-s-jorgem-bergogliom. Kniha s názvom: „Pápež František – rozhovory s Jorgem Bergogliom“, ktorá je od dnešného dňa v predaji, ponúka možnosť bližšie spoznať život vtipného a skromného kňaza, milovníka tanga a vážnej hudby, nadšeného učiteľa, bystrého a obratného človeka, ktorý sa stal hlavou Katolíckej cirkvi.

„Hneď po zvolení Svätého Otca Františka sme získali exkluzívne práva na vydanie tejto knihy. Sme veľmi radi, že slovenskému čitateľovi môžeme priblížiť život nášho Svätého Otca,“ povedal riaditeľ vydavateľstva Ján Miško. Okrem iného, bude to prvá kniha, ktorú vydavateľstvo Don Bosco vydá aj v elektronickej podobe. „Ak sa nemýlim, elektronickú knihu prinášame ako prvé katolícke vydavateľstvo na Slovensku,“ povedal Miško.

Knihu prináša na slovenský trh saleziánske Vydavateľstvo Don Bosco, ktoré už pred dvoma rokmi prinieslo podobnú knihu - interview s pápežom Benediktom XVI. s názvom Svetlo sveta. E-knihu alebo jej knižnú podobu si môžete objednať vo Vydavateľstve Don Bosco (viac na stránke www.donbosco.sk), alebo v iných obchodoch a predajniach na Slovensku.

Vydavateľstvo Don Bosco vzniklo v roku 1994 a patrí medzi najväčšie katolícke vydavateľstvá na Slovensku. Publikačnou činnosťou sa zameriava na širšie ľudové vrstvy, mladých ľudí, rodiny, vychovávateľov a kresťanské spoločenstvá. Spolupracuje na rôznych projektoch a vydalo viacero úspešných titulov, napr. obľúbenú edíciu príbehov Bruna Ferrera a edíciu Viera do vrecka.

Peter Novák

Inzercia

Odporúčame

Blog
MUDr. Silvester Krčméry je hospitalizovaný

MUDr. Silvester Krčméry je hospitalizovaný

„V nedeľu 16. júna 2013 po 22. hodine bol zo svojho bytu na Košickej 30 v Bratislave prevezený do nemocnice trpiteľ za vieru, dlhoročný politický väzeň, spoluzakladateľ sekulárneho inštitútu Spoločenstva Fatima a čestný člen Fóra kresťanských inšitúcií – MUDr. Silvester Krčméry. Ešte o 19 hod. bola ...