Tweetnuť
Kopírovať odkaz
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Blog
11. marec 2021

Odvolanie Mareka Krajčího

Nie som nadšeným podporovateľom Igora Matoviča, poznám pozadie fungovania ministra zdravotníctva. Je dobré, že sa na verejnosť nedostane všetko a nie je potrebné sa v tom ani prehrabávať.

Avšak z čoho som už ozrutne vyrušený je fakt, že do Krajčího sa najviac navážajú dvaja na slovo vzatí odborníci - Richard "XXX" Sulík a Veronika "Čistá duša" Remišová.
Prvý v najväčšej vlne pandémie otvára ekonomiku, prináša podnikateľské kilečko (to nám podnikateľom pomôže ako mŕtvemu zimník), tlačí deti do školy. Má to chalan premyslené.
Druhá riadi štátnu informatiku a investície s mimoriadnym nadhľadom a kompetenciami ostrieľanej "bábkarky". Obaja sú takí odborníci ako ja som hvezdár - rozoznám na oblohe Veľký voz ...

A popri všetkom majú vyššie menovaní určite aj druhú atestáciu z virológie a urgentnej medicíny - veď ináč by predsa nevedeli, že Krajčí pokazil celý zápas.

Takže - Rišika - prestaň ukazovať prstom a vezmi mietso po Krajčim. My všetci si spustíme stopky a počkáme si na Tvoje výsledky.

Bože môj jediný, my sme tak nekonečne sprostý národ! A všetko toto si zaslúžime.

"All the things come back to you".

Inzercia

Pracujem ako informatik, s manželkou máme dve deti.

Odporúčame

Blog
Vedia sa naši mladí ľudia zabaviť?

Vedia sa naši mladí ľudia zabaviť?

Momentálne máme okolo seba veľmi veľa negatívnych správ, preto sa teším, že týmto neprispejem k ďalšej ponurej nálade, ktorá medzi nami vládne. Chcel by som tu ukázať, že ešte existujú dobrí ľudia, dobré aktivity, ktoré môžu druhých potešiť.

Denník Svet kresťanstva

Diskutovať môžu exkluzívne naši podporovatelia, pridajte sa k nim teraz.

Ak máte otázku, napíšte, prosím, na diskusie@postoj.sk. Ďakujeme.