Moje dopisovanie s europoslankyňou Flašíkovou - Beňovou

Dnes schválili nebezpečnú správu Lunacek. Keďže hrozilo, že prejde, tak som pred pár dňami napísal všetkým slovenským europoslancom, aby odmietli prijatie takejto správy. Nečakal som, že z nich si budem najviac dopisovať s europoslankyňou Monikou Flašíkovou - Beňovou.

V sobotu som napísal pani europoslankyni, ktorá mi rýchlo odpovedala v tom zmysle, že som nepochopil o čom je Lunacekovej správa. Ale ja som to dobre pochopil!

Pani europoslankyňa je zjavne za takéto zákony. A podľa jedného jej statusu na facebooku sa vie aj poriadne rozčúliť za iný názor, ako je ten jej. Keď sme si vymenili názory, tak na rozlúčku mi popriala aj pekný deň, ale asi jej to nedalo, že mám iný názor a musela ešte niečo dodať. Takže takáto komunikácia pokračovala. Mne to tiež nedalo, tak som jej napísal, že prečo považujem správu Lunacek za nenormálnu...

Keď si prečítate spomínanú správu, tak vlastne zistíte, že zvýhodňovaná, chránená a finančne podporovaná má byť viacej LGBT komunita. A ak by ste chceli sa ozvať proti tejto komunite, tak môžete očakávať, že budete potrestaný za homofóbiu.

Tento obsah správy mi vôbec nevyvrátila. Dokonca mi napísala, že správa je dobrá a mám jej dôverovať. Takže, poďme si to zhrnúť. Terajší stav je nevyhovojúci? Treba chrániť LGBT komunitu? Doteraz sme ich kameňovali, zabíjali a útočili na nich za to, že robili dúhové pochody a pod.? Preto ešte viacej ich treba chrániť? Je to na zamyslenie...

K dopisovaniu s pani europoslankyňou Monikou ešte poviem toľko, že nezvyknem rozoberať či zverejňovať súkromnú poštu (chat, mail a pod.), ale blížia sa voľby do EP, tak aj takýmto spôsobom sa chcem zapojiť k informovaniu ľudí, aby nevolili tých, čo sú za nezmyselné zákony, ktoré zvýhodňujú len určité skupiny.

Je však zvláštne, že ešte dnes mi pani europoslankyňa opäť napísala. A to ešte pred samotným hlasovaním. Pripomenula, že za správu bude hlasovať, ale nielen ona... Aj väčšina EP.

Hm???

Žeby sa im podarilo dohodnúť? Lebo, keď mali hlasovať za správu Estrela (veľmi podobná správa), tak vtedy neprešla. Teraz podobná správa prešla...

Jedno je však isté, že o správe nechceli diskutovať, len ju rýchlo presadiť.

Myslím si, že viacero poslancov bolo ovplyvnených druhými, či dokonca ani nevedeli o správe Lunacek nič.

Pozrieť diskusiu

Fungujeme vďaka finančnej podpore našich čitateľov a pravidelných podporovateľov. Ďakujeme.

Podporte nás aj vy, aby sme vám mohli priniesť ďalšie kvalitné články.

Podporiť pravidelnou sumou Podporiť jednorazovo