Tweetnuť
Kopírovať odkaz
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Blog
03. marec 2021

Keď Fico hovorí o kaviarenských povalačoch

Zaujímavé je, že to hovorí človek, ktorý celý svoj život parazitoval na všetkých daňových poplatníkoch Slovenska.

A nielen, že parazitoval, kde prišiel tam šíril síru a zlo. Bol súčasťou zločineckej organizácie Komunistickej strany Československa, bol zaťom komunistického sudcu, ktorý posliel do väzenia ľudí, len preto, že mali iný názor na jeho zločinecké zriadenie. O kaviarenských povaľačoch hovorí človek, ktorého stranu zakladali mečiarovskí privatizéri, štátni kleptomani a organizátori zločineckých skupín. Ľudia, čo z peňazí daňových poplatíkov, nie 12 rokov počas vlády Smeru, ale takmer 30 rozkrádajú všetko na Slovensku. Aj to, čo je pricementované a prilepené. Eurofondy, ktoré prúdili na Slovensko, nevynímajúc.

Tento vrcholový parazit si z parazitického Everestu dovoľuje urážať slušných ľudí a preto si predstavme tých jeho kaviarenských povalačov. Nuž novinári zo slovenských médii nevidia povaľovať sa po baroch a "parlamentkách" úspešných architektov, umelcov, hudobníkov, grafikov, ktorých ktorých Fico považuje za povalačov - netvrdím, že oni štátu odviedli toľko daní ako nadnárodné spočnosti, ale boli by ste prekvapení, a koniec-koncov finančné uzavierky nájdete na Google, že odviedli štátu toľko, že v čase ich dôchodkového veku dostanú zlomok tých  peňazí, čo do štátu odviedli. Naopak našli tam členov zločineckej organizácie SMER s.r.o. - Bödöra, Pašku, Výboha, Počiatka, Kaliňáka a celú plejádu smeráckeho ľudského dna. Blahu. A to nielen nejakých tajných pivniciach v Radošine, ale v bratislavských luxusných podnikoch. 

Len niekoľko poznámok ku komunistovi Ficovi:

Ukážte mi štát kde kde celé vedenie policajného zboru je zločinecká organizácia;

Ukážte mi štát kde vedenie tajnej služby je zločinecká organizácia;

Ukážte mi štát kde celý kraj riadil drogový díler - za výdatnej pomoci politickej strany, v našom prípade SMER;

Inzercia

Ukážte mi štát, kde za pomoci iného štátu, v našom prípade Kosova - ktoré sme neuznali ako suverénny štát, sa podarilo chytiť drogové dílera, lebo vysoký štátny funkcionár Smeru ho pustil na slobodu;

Ukážte mi štát kde sú ministri a vysokí štátni úradníci veľkopodnikatelia, ktorých firmy rozkrádajú štátny rozpočet a eurofondy.

Ficovi by som odporučil len, aby sa vzdal určitých druhov návykových látok. Lebo za tieto škrekoty by sa hanbil aj posledný šialenec v bielej kazajke, ktorý dostal "slinu" po desiatich pivách a desiatich borovičkách.

 

Odporúčame