Tweetnuť
Kopírovať odkaz
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Blog
01. marec 2021

Sputnik je kvalitná vakcína!

Pár slov o dobrej správe

Sputnik je kvalitna vakcína. Odkiaľ to viem? Lebo to napísal Majchrák tu. Odkiaľ to vie Majchrák? Nenapísal. Tají to. To je teraz módne. 

To či je Sputnik kvalitná vakcína alebo nie, nevieme. Možno je najlepšia zo všetkých. Ale určite by také niečo nemal písať novinár, ktorý tomu nerozumie, len na základe svojich dojmov a mal by sa držať faktov. A fakt je taký, že to jednoducho nevieme. Nevieme neznamená, že je zlá, nevieme znamená nevieme. 

Čo sa to deje s Postojom? Tesne predtým ako začali kolabovať nemocnice tu Daniš vypisoval, že opatrenia sú prehnané, všetci strašia a nič nehrozí. Keď sa schválili prvé vakcíny a verejná mienka bola u nás skôr proti, tak namiesto toho, aby sa za ne postavili tu akurát zase len Daniš konšpiroval. A teraz, keď prichádza neoverená vakcína, tak Hanus sa najprv poponáhľa s názorom, že to treba rýchlo objednať a potom Majchrák konštatuje, že je to dobrá správa. Trochu zdržanlivosti by nezaškodilo. Už sa tu popísalo aj o tom, aký bude Matovič dobrý premiér, aké bolo plošné testovanie úspech a podobné unáhlené konštatovania. 

Majchrák si dovolí aj takéto kádrovanie: "Ak túto dilemu dokáže niekto šmahom ruky rozslúsknuť v prospech dodržiavania procedúr, ako to predviedla strana Za ľudí, tak to je v podstate len ďalšia smutná správa o stave našej politiky." To skôr jeho článok je smutnou správou o stave Postoja.

Inzercia

Odporúčame

Blog
Nesledujte médiá ktoré vás urážajú

Nesledujte médiá ktoré vás urážajú

Predstavte si, že máte známeho, ktorý vás nemá rád, ohovára vás a robí vám naprieky. Vy ho však každý deň zavoláte na návštevu, vypočujete si ho a za jeho "dobre myslené rady" mu ešte aj zaplatíte. Absurdné? Lenže presne toto s veľkou pravdepodobnosťou robíte aj vy.