Tweetnuť
Kopírovať odkaz
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Blog
10. február 2021

Lucia Nicholsonová kradne

Pár slov o unáhlených postojoch

Lucia Nicholsonová kradne. Do roku 2023 to bude približne 1 miliarda eur. No, vlastne.. zatiaľ zrejme nič neukradla, ale ospravedlním sa až v roku 2023, ak dovtedy nič neukradne. 

A teraz trochu vážnejšie. Veľmi zaujala rýchlosť, s akou sa šefredaktor tohto média poponáhľal s konštatovaním, že Veronika Remišová má "vážny problém". Radšej rýchlo niečo napísať, ako si veci naštudovať alebo nechať potvrdiť od niekoho veci znalého? Ale nebol to len tento článok. Predtým tu bol napríklad odhad o tom, aký môže byť Matovič inteligentný premiér alebo priskoré konštatovanie ako mal Matovič s plošným testovaním pravdu. Skvelý cit pre budúci vývoj. Mimochodom, zdržanlivosť už nie je cnosťou konzervatívcov? 

 

Inzercia

Odporúčame

Blog
Fatimské tajomstvo o Cirkvi v rozvrate

Fatimské tajomstvo o Cirkvi v rozvrate

Najvýznamnejším zjavením Panny Márie, ktoré sa stalo pred vznikom kľúčových udalostí našej nedávnej histórie, ktoré zásadne ovplyvnili našu súčasnosť, je zjavenie v Portugalsku, v roku 1917. Vzhľadom na stav Cirkvi a sveta v súčasnosti, veľmi potrebné je poznať a pochopiť niektoré významné skutočnosti a súvislosti, týkajúce sa problematiky posolstva, ktoré Panna Mária odovzdala pri tomto zjavení. Skutočný obsah predmetného posolstva mal a stále má nesmierny význam pre správne pochopenie všetkého, čo Panna Mária požadovala, a pred čím varovala Cirkev a svet.

Blog
Objav v Bohu svoj plný potenciál!

Objav v Bohu svoj plný potenciál!

Prečo niektorí ľudia v živote uspejú a iní nie? Keď sa na to pýtali bohatých a úspešných, povedali, že je to výsledkom tvrdej práce. Menej úspešní však boli presvedčení, že úspech je dielom náhody, alebo obchádzania zákonov. Thomas Alva Edison povedal, že špičkový vedecký pracovník je len 1% talentu a 99% tvrdej zadnice. Historici sa rozchádzajú v tom, či mal pred vynájdením žiarovky 1000 alebo 10000 neúspešných pokusov, ale to je v podstate jedno. Keď sa ho novinári pýtali, či nie je unavený zo svojich zlyhaní odpovedal: „Aké neúspechy? Akurát som vynašiel 1000 spôsobov, ako sa to nedá urobiť“.