Rodina v koncoch...?

Emócie po referende snáď už opadli a tak sa ešte vrátim k naliehavým otázkam, ktoré vystúpili okolo situácie rodiny a jej postavenia v našich podmienkach.

„Referendum je zúfalé gesto obrany“ píše Alexander Tomský v HN online a pokračuje „ide o obranu pred novou povinnou ideológiou bezuzdnej slobody“.

V čom je teda rodina a predovšetkým deti ohrozené?

Začína to ďaleko pred narodením – dvaja DOSPELÍ sa dohodnú, že nechcú DIEŤA a urobia všetko preto, aby ho ani náhodou nesplodili. Dokonca kvôli „riziku“ tehotenstva je žena ochotná si ovplyvniť hormónmi biorytmus aj za cenu poškodenia zdravia. A neskôr, keď chce mať DETI, berie iné hormóny, aby sa cyklus vrátil do normálu. Nasleduje „investícia“ do umelého oplodnenia, nakoľko to prirodzeným spôsobom už nefunguje... Veď máme právo na dieťa...

Ak je náhodou počaté „nechcené“ DIEŤA, tak majú DOSPELÍ pripravených 100 spôsobov, vrátane „prerušenia tehotenstva“, ako zabrániť jeho narodeniu. V treťom mesiaci je odborníkmi odporúčaná amniocentéza a na jej základe sú vyselektované zdravé DETI od postihnutých.

Keď DIEŤA tento nerovný boj prežije a narodí sa, DOSPELÍ majú pripravené ďalšie zvraty. Nič netušiace nemluvňa sa ocitne v detskom domove bez otca či matky a čaká na svoj osud. Potom jedného dňa príde RODIČ 1 a RODIČ 2, ktorí sa dožadujú práva adopcie. Bezprizorné DIEŤA je postavené pred hotovú vec bez možnosti voľby.

Na matrike – na základe legislatívy rodovej rovnosti – nebude možné zapísať potomka ako dcéru, alebo syna. V škôlke sa DIEŤA dozvie na základe odporúčania odborníkov, že si môže vybrať pohlavie... A potom počas základnej školy na tom istom princípe absolvuje sexuálnu inštruktáž... Učiteľ, ktorý odmietne výchovu k rodovej rovnosti, príde o zamestnanie. Starosta, ktorý odmietne zosobášiť rovno-pohlavný pár bude odvolaný. Otec, ktorý odmietne vyučovanie sexuálnych praktík svojich DETÍ, budú zosmiešňovaný a perzekvovaný.

Aj keď sa dnes väčšina DETÍ narodí v rodine, po čase DOSPELÍ zrušia svoje záväzky a v polovici prípadov nasleduje rozvod. Potomkovia sa ocitnú v beznádejnej situácii, keď stratia jedného z rodičov. Sú vtiahnutí do nových vzťahov, kde zrazu figuruje „vlastný aj nevlastný otec“, ale aj „prvá, druhá no aj tretia alebo štvrtá babka“... V tomto chaose je naozaj ťažké pre mladého človeka predstaviť si perspektívu stabilnej rodiny.

Na staré kolená sa ocitneme v situácii DETÍ... Budeme odkázaní na to, ako sa o nás DOSPELÍ postarajú. V lepšom prípade skončíme v Domove dôchodcov. V tom horšom prípade nám podajú „koktail“, ktorý urýchli odchod z tohto sveta.

„Kráľ je nahý“ volá DIEŤA v nemom výkriku. Potvrdili to udalosti uplynulých dní, ktoré neodbytne otvorili otázku rodinných práv v tejto spoločnosti. Každý z nás, veriaci aj neveriaci, starý či mladý sa musel podívať na seba do zrkadla.

Našťastie rodina napriek „DOSPELÝM" prežije, na rozdiel od seba-deštruktívnej európskej kultúry...

Pozrieť diskusiu

Fungujeme vďaka finančnej podpore našich čitateľov a pravidelných podporovateľov. Ďakujeme.

Podporte nás aj vy, aby sme vám mohli priniesť ďalšie kvalitné články.

Podporiť pravidelnou sumou Podporiť jednorazovo