Tweetnuť
Kopírovať odkaz
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Blog
05. január 2021

#allformilan

Pár slov o futbale

Určite sa strhne búrlivá diskusia o tom, kto bol najlepší futbalista Slovenska za rok 2020. Ja som jednoznačne za Milana Škriniara. A to napriek tomu, že si v rozhodujúcom zápase dal vlastný gól. Niektorí fanúšikovia si mysleli, že gól strelil v skutočnosti súper, ale spomalené zábery z kamery umiestnenej na štadióne tieto pochybnosti vyvrátili.

Odborníci sa často nezhodnú, či je možné takým prípadom zabrániť, ale keď je mužstvo pod tlakom, tak sa tomu často nedá vyhnúť. Určite sa kvôli tomu na neho spoluhráči nehnevali, lebo ich vždy podržal.

Milan podával vždy výborné výkony a u súperov budil rešpekt. Priebežne kolovali chýry, že ho chceli kúpiť iné mužstvá, ale nakoniec z toho vždy zišlo.

 

PS: Nebol ten vlastný gól trochu za čiarou? Vlastne musel byť, inak by ho neuznali.

Inzercia

Odporúčame

Blog
Reakcia na diskusný príspevok ku kauze smrti Milana Lučanského

Reakcia na diskusný príspevok ku kauze smrti Milana Lučanského

Citát z diskusného príspevku ku kauze Milana Lučanského: "dôvodne podozrivý z výpaľníctva a ďalších trestných činov, neuniesol spoločenský a ekonomický pád, stratu moci a postavenia, prípadne hanbu, a ohrozenie nakradnutého majetku rodiny, obzvlášť pred jeho zabavením a pred rozširením obvinení? Tak ako to spraví každý rok pol tucta iných väzňov?"