Tweetnuť
Kopírovať odkaz
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Blog
28. december 2020

Prečo museli zomierať ľudia na covid19 ?

Je to záhada. K dispozícii sú lieky a prečo sa teda nezachraňujú nimi životy? Sú vakcíny, ale ktorá z nich je skutočnou záchranou a ktorá iba experimentom? Budú ľudia geneticky modifikovaní?
Prečo museli zomierať ľudia na covid19 ?

Na jednej strane sa svet zmenšuje a choroba, ktorá vypukne na jednom konci sveta sa bleskove rozšíri po celom svete. Rovnako aj informácie zásluhou internetu a digitalizácii preletia svetom ako blesk, až do najskrytejšieho kúta sveta. Vďaka nim sme videli ako ľudia po celom svete zomierajú na toto rozšírené ochorenie. Vieme počty nakazených, chorých a zomrelých v každom jednotlivom štáte sveta. Vieme, ktorý prezident ochorel, koľko dní strávil v nemocnici, kedy sa uzdravil, atď.

Pri tom všetkom však existujú akési bariéry, ktoré prekazia, aby sme sa rovnako pohotovo dozvedeli aj spôsoboch liečby. Aby sa k tomu potrebné lieky rovnako rýchlo dostali na každé miesto našej planéty.

Pozrime sa čo o tom hovoril náš najobľúbenejší doktor Krčméry dňa 23.3.2020 v otvorenej debate Trendu v 12,20 minúte rozhovoru. Tvrdí, že lieky existujú, ale prekážkou záchrany životov je byrokracia. Pritom ale je presvedčený, že lekár je povinný v zmysle hypokratovej prísahy aj bez registrácie, takéto lieky chorému podať (26. minúta rozhovoru) https://www.youtube.com/watch?v=pHfVRNHvwmw . Prečo sa tak však nedeje? Na jar to možno bolo preto, že vážnych ochorení bolo málo. Do prvej polovice septembra zomrelo na Slovensku v dôsledku tejto choroby iba 47 ľudí. Takže dovoz liekov nebol taký akútny. Zato dovoz testov a nakoniec aj ich domáca výroba, sa rozbehli na plné obrátky. Víťazom jarného kola takto boli nie lieky, ale testy. Kto zainvestoval do ich výroby, alebo dovozu, zbohatol.

V tom čase doktor Krčméry v inom rozhovore tvrdil, že keďže covid19 je liečiteľný, vakcíny nám k jeho vyhubeniu netreba (6.5.2020). Postupne zanikne sám. https://www.extraplus.sk/clanok/krcmery-koronavirus-vymizne-sam-vakcinu-nam-netreba   . 

Po čase sa však situácia stále viac otáčala. Zrejme aj preto, že lieky sa nedoviezli a namiesto liečby sa začalo stále viac hovoriť o očkovaní, ako jedinej záchrane. Pritom s chorými a zomierajúcimi sa v druhej polovici septembra roztrhlo vrece. Postupne vyleteli čísla chorých a zomrelých do obrovských rozmerov.

Posledná štatistika uvádza 2 426 chorých v nemocniciach, z toho na JIS 199 a na pľúcnej ventilácii 209. Úmrtí uvádza 1879. To je oproti jarnej vlne koronavírusu úplne inde. O liečení choroby sa však stále v médiách nehovorí, hoci okrem Číny, už aj v západnom svete prebieha množstvo klinických overovaní viacerých liekov. Písal som o tom v súvislosti s aktivitami dr.Mesíka a tiež Lekárnikov pre život.

Je to záhada, že lieky sú tabu a všetko má zachrániť iba masová vakcinácia. Najlepšie, až 70% obyvateľov Slovenska.

Pritom zase náš obľúbený dr.Krčméry hovorí, že v Európe sa vakcinuje dnes už 4 vakcínami https://www.youtube.com/watch?v=vbQ74-eJmEM&list=UUfd3HCzmsVbNIvuS9E4ey_A   pričom v Turecku sa očkuje klasickou živou vakcínou, ktorá je overená, nepotrebuje zvláštne nároky pri aplikovaní, stačí jej jedna dávka a má dlhotrvajúci účinok (11,23 min rozhovoru).

Inzercia

Na Slovensku sa očkuje vakcínou vytvorenou tureckými vedcami žijúcimi v Nemecku, ktorej treba dve dávky, je náročná na aplikáciu a keďže ide úplne nový typ vakcíny, doteraz nepoužívaný, tak jej bezpečnosť je vo hviezdach. Mnoho odborníkov varuje pred jej používaním a tvrdia, že jej zásluhou môže z človeka byť geneticky modifikovaný jedinec, ktorý môže negatívne ovplyvniť genofond ľudstva. Ich obavy sú neoprávnené? https://www.facebook.com/watch/?v=151460570099991

Takže na jednej strane sú tu údajne k dispozícii lieky, ktorými sa covid19 dá úspešne liečiť, ale na Slovensku sa o nich mlčí, alebo jednoducho niet ochoty ich doviezť, aby sa mohli použiť k záchrane ľudských životov ?

Na druhej strane sa ako jediné riešenie pandémie propaguje vakcinácia, ale niet ochoty jej doviezť od viacerých výrobcov, vrátane klasickej s dlhými rokmi odskúšanej formy (SinaVac), ktorou sa očkuje v Turecku a okolitých krajinách, aby si ľudia mohli vybrať. Prečo iba vakcína Pfiser-BioNTech ?

Ukazuje sa, že víťazom druhého kola pandémie bude vakcinácia. Ten, kto sa ako tureckí vedci vrhol na ich výrobu, zbohatol. Zásluhou EU sa z dvoch tureckých vedcov stali miliardári https://www.startitup.sk/manzelsky-par-ktory-vyvinul-covid-vakcinu-dnes-patri-medzi-najbohatsich-ludi-sveta/?fbclid=IwAR2bVctl7Xuw6aU8lFMeXX-3I8huz7x22myoliObGSXM8mcp3Giya89hRJo

 Ako teda pán doktor Krčméry ? Kde je pravda ? Je to príliš vážna vec s obrovskou zodpovednosťou pred ľuďmi, na ktorých vplývate pri ich rozhodovaní.

V čom je teda skutočná záchrana ? V liekoch, alebo vakcínach ? A ak vo vakcínach, tak ktorých ?

Odporúčame

Blog
Politická akadémia doktora Krčméryho

Politická akadémia doktora Krčméryho

Prečo politická? Preto, že tá ním založená "vysoká škola" vždy fungovala pod patronátom nechvalne známych politikov z radov HZDS, KDH, Smeru, ich poskokov, ktorí na Slovensku zanechali to, čo zanechali a čomu sa bežne hovorí Augiášov chliev.

Denník Svet kresťanstva

Diskutovať môžu exkluzívne naši podporovatelia, pridajte sa k nim teraz.

Ak máte otázku, napíšte, prosím, na diskusie@postoj.sk. Ďakujeme.