Tweetnuť
Kopírovať odkaz
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Blog
23. december 2020

Koniec strachu z covid19 - ďalšie dobré správy

V ponuke ďalší účinný liek proti covid19. Stanovisko Lekárnikov za život a výsledky liečby českým virológom Prof. Beranom. Prešľapy prof.Glasa v TV LUX a Stanovisko Kongregácie pre nauku viery.
Koniec strachu z covid19 - ďalšie dobré správy

Pred časom som zverejnil správu MUDr. Juraja Mesíka, že existuje liek, ktorým sa dá zabezpečiť prevencia pred ochorením na covid19 a liečba aj tých najťažších stavov. Na túto možnosť som upozornil aj všetkých členov Výboru NR SR pre zdravotníctvo a aj pani prezidentku. Odpovedala mi iba prezidentská kancelária, že môj list zaregistrovali. Dr.Mesík na túto tému spustil aj petíciu, ktorou oslovuje vládu SR a parlament, aby vo veci konali. Žiada bezodkladne legalizovať dovoz lieku ivermectin na Slovensko, zabezpečiť jeho dovoz, alebo výrobu na Slovensku a sprístupniť ho ambulantným lekárom v prvej línii. https://www.peticie.com/iadame_uinnu_ochranu_a_uinnu_liebu_covid-19?fbclid=IwAR3pbXXqrDx07aEVRR0CQ7blJ9ZSgjBrD16D7gtj1mYtqOYENz-LewhyxJ0 .

Na tieto možnosti tiež dlhodobo upozorňuje aj riaditeľka CBR Ing. Janka Ray Tutková https://www.cbreurope.sk/uploads/covid/marik-protokol-SK.pdf . Tú však, pre jej postoje proti očkovaniu, už maistreamové média dlhodobo ignorujú. Ona to samozrejme má z vedeckých prameňov z USA a preto je táto ignorácia jednoznačne  tendenčná.

V týchto dňoch, kedy sa rozbieha kampaň na podporu vakcinácie, sa objavili ďalšie možnosti liečenia covid19 a to na Slovensku v stanovisku OZ Lekárnici za život https://lzz.sk/blog/stanoviska/91-stanovisko-k-problematike-ockovania-proti-ochoreniu-covid-19#pdf  kde sa výslovne uvádza „Radi by sme pripomenuli, že na liečbu a prevenciu nielen COVID-19, ale aj chrípky a im podobným ochoreniam sa nevyvíjajú iba vakcíny. Okrem toho, že máme k dispozícii voľno predajné lieky, ktoré už dávnejšie preukázali účinnosť v liečbe vírusových infekcií dýchacích ciest a sú odporúčané aj ako prevencia COVID-19, ako napr. KALOBA5, niektoré typy probiotík6 či Vitamín D78, obrovský potenciál v prevencii COVID-19 má i liek, ktorého účinnosť a bezpečnosť poznáme už roky – ISOPRINOSINE9 . Čiže po MUDr.Bukovskom sú tu aj ďalší odborníci, ktorí upozorňujú na prostriedky pre prevenciu a liečenie, ktoré tu máme.

Na potvrdenie, že toto liečenie je úspešné a efektívne je k dispozícii aj stanovisko českého virológa  Prof.MUDr.J.Berana,CSc., ktorý na tlačovej konferencii v českom parlamente o tomto lieku hovorí:  https://youtu.be/2NEDW09sp2E . Záznam je z 22.decembra t.r. Čiže ďalšia dobrá správa ešte pre Vianocami.

Žiaľ namiesto toho, aby sa okamžite začali na záchranu životov využívali lieky, ktoré sú k dispozícii, začína nechutná kampaň propagujúca vakcináciu. Iste očkovacie látky, ktoré využívajú procesy známe z reakcií ľudského tela pri napadnutí vírusmi majú svoj význam, ale urobiť z nich automaticky zázračných záchrancov ľudstva je minimálne prehnané.

Tragické je keď sa do toho zamiešajú kresťanské médiá odporúčané hovorcom KBS Kramarom, ako sa to podarilo TV LUX v relácii „Jeden na jedného“  http://www.tvlux.sk/archiv/play/24479 . Prof. Glas počas rozhovoru vyprodukoval tri nehoráznosti. To že sa podarilo vyrobiť vakcínu označil ako takú udalosť citujem: “ako skoro to, že sa Kristus narodil, že prišiel na svet“, ďalej, že: „keď sa ihneď nedáte zaočkovať hrešíte, je to ťažký hriech“ a že: “využiť vakcínu, v ktorej sú rezídua potratených detí je vzhľadom na situáciu morálna povinnosť, aby sa akože využili na dobrú vec“. Na druhej strane sa otázke o bezpečnosti vakcín, položenú niekoľko krát moderátorkou, zakaždým vyhol. Ak tento pán je ten, ktorý ovplyvňuje názory v biskupskej konferencii, tak je to úplná katastrofa.

Inzercia

Našťastie stanovisko vatikánskej Kongregácia pre náuku viery https://www.tkkbs.sk/view.php?cisloclanku=20201221031 tieto veci dáva na pravú mieru keď jednoznačne konštatuje, že „vakcinácia musí byť dobrovoľná“, a tiež „že problémové vakcíny je možné použiť iba vtedy keď nie sú k dispozícii eticky bezchybné vakcíny proti covid19“. V prípade vakcín na covid19 sú určite aj eticky bezchybné vakcíny, iba sa treba o to viac zaujímať.

Nedajme sa teda pomýliť ľuďmi, ktorí pre presadenie svojich záujmov sú ochotní tvrdiť absolútne nezmysly. Ako som už uviedol, sú možnosti úspešného a efektívneho liečenia covid19. Iba je divné, že naši terajší vládcovia na to nereagujú. Kto vie prečo. Hádam nie sú kúpení výrobcami testov a vakcín? Tomu sa mi nechce veriť.

Takže priatelia koniec strachu, musíme sa postarať každý sám o seba. Sústreďme sa na oslavu príchodu nášho Pána Ježiša Krista na svet. Ten je našou skutočnou istotou, lebo On svoje ovečky neopustí ! Dôkazom sú aj možnosti liečenia a prevencie, o ktorých sa dozvedáme práve v tomto čase.

Požehnané Vianoce a radosť z príchodu nášho Pána Ježiša Krista !

Viliam Oberhauser

Odporúčame

Blog
Narodenie Krista - ako ho zvestovať v dnešnej spoločnosti?

Narodenie Krista - ako ho zvestovať v dnešnej spoločnosti?

Počas Vianoc si aj tento rok pripomíname narodenie Ježiša, odvážnu Máriu a muža so správnym postojom, Jozefa. Keď bol Ježiš dospelý muž, zanechal nám úlohu - zvestovať dobrú správu, že On zobral na seba naše hriechy a že ten, kto v Neho verí, bude mať večný život. Ako sa nám v úlohe zvestovania darí v spoločnosti, v ktorej žijeme?