Tweetnuť
Kopírovať odkaz
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Blog
23. december 2020

Koniec strachu z covid19 - ďalšie dobré správy

V ponuke ďalší účinný liek proti covid19. Stanovisko Lekárnikov za život a výsledky liečby českým virológom Prof. Beranom. Prešľapy prof.Glasa v TV LUX a Stanovisko Kongregácie pre nauku viery.
Koniec strachu z covid19 - ďalšie dobré správy

Pred časom som zverejnil správu MUDr. Juraja Mesíka, že existuje liek, ktorým sa dá zabezpečiť prevencia pred ochorením na covid19 a liečba aj tých najťažších stavov. Na túto možnosť som upozornil aj všetkých členov Výboru NR SR pre zdravotníctvo a aj pani prezidentku. Odpovedala mi iba prezidentská kancelária, že môj list zaregistrovali. Dr.Mesík na túto tému spustil aj petíciu, ktorou oslovuje vládu SR a parlament, aby vo veci konali. Žiada bezodkladne legalizovať dovoz lieku ivermectin na Slovensko, zabezpečiť jeho dovoz, alebo výrobu na Slovensku a sprístupniť ho ambulantným lekárom v prvej línii. https://www.peticie.com/iadame_uinnu_ochranu_a_uinnu_liebu_covid-19?fbclid=IwAR3pbXXqrDx07aEVRR0CQ7blJ9ZSgjBrD16D7gtj1mYtqOYENz-LewhyxJ0 .

Na tieto možnosti tiež dlhodobo upozorňuje aj riaditeľka CBR Ing. Janka Ray Tutková https://www.cbreurope.sk/uploads/covid/marik-protokol-SK.pdf . Tú však, pre jej postoje proti očkovaniu, už maistreamové média dlhodobo ignorujú. Ona to samozrejme má z vedeckých prameňov z USA a preto je táto ignorácia jednoznačne  tendenčná.

V týchto dňoch, kedy sa rozbieha kampaň na podporu vakcinácie, sa objavili ďalšie možnosti liečenia covid19 a to na Slovensku v stanovisku OZ Lekárnici za život https://lzz.sk/blog/stanoviska/91-stanovisko-k-problematike-ockovania-proti-ochoreniu-covid-19#pdf  kde sa výslovne uvádza „Radi by sme pripomenuli, že na liečbu a prevenciu nielen COVID-19, ale aj chrípky a im podobným ochoreniam sa nevyvíjajú iba vakcíny. Okrem toho, že máme k dispozícii voľno predajné lieky, ktoré už dávnejšie preukázali účinnosť v liečbe vírusových infekcií dýchacích ciest a sú odporúčané aj ako prevencia COVID-19, ako napr. KALOBA5, niektoré typy probiotík6 či Vitamín D78, obrovský potenciál v prevencii COVID-19 má i liek, ktorého účinnosť a bezpečnosť poznáme už roky – ISOPRINOSINE9 . Čiže po MUDr.Bukovskom sú tu aj ďalší odborníci, ktorí upozorňujú na prostriedky pre prevenciu a liečenie, ktoré tu máme.

Na potvrdenie, že toto liečenie je úspešné a efektívne je k dispozícii aj stanovisko českého virológa  Prof.MUDr.J.Berana,CSc., ktorý na tlačovej konferencii v českom parlamente o tomto lieku hovorí:  https://youtu.be/2NEDW09sp2E . Záznam je z 22.decembra t.r. Čiže ďalšia dobrá správa ešte pre Vianocami.

Žiaľ namiesto toho, aby sa okamžite začali na záchranu životov využívali lieky, ktoré sú k dispozícii, začína nechutná kampaň propagujúca vakcináciu. Iste očkovacie látky, ktoré využívajú procesy známe z reakcií ľudského tela pri napadnutí vírusmi majú svoj význam, ale urobiť z nich automaticky zázračných záchrancov ľudstva je minimálne prehnané.

Tragické je keď sa do toho zamiešajú kresťanské médiá odporúčané hovorcom KBS Kramarom, ako sa to podarilo TV LUX v relácii „Jeden na jedného“  http://www.tvlux.sk/archiv/play/24479 . Prof. Glas počas rozhovoru vyprodukoval tri nehoráznosti. To že sa podarilo vyrobiť vakcínu označil ako takú udalosť citujem: “ako skoro to, že sa Kristus narodil, že prišiel na svet“, ďalej, že: „keď sa ihneď nedáte zaočkovať hrešíte, je to ťažký hriech“ a že: “využiť vakcínu, v ktorej sú rezídua potratených detí je vzhľadom na situáciu morálna povinnosť, aby sa akože využili na dobrú vec“. Na druhej strane sa otázke o bezpečnosti vakcín, položenú niekoľko krát moderátorkou, zakaždým vyhol. Ak tento pán je ten, ktorý ovplyvňuje názory v biskupskej konferencii, tak je to úplná katastrofa.

Inzercia

Našťastie stanovisko vatikánskej Kongregácia pre náuku viery https://www.tkkbs.sk/view.php?cisloclanku=20201221031 tieto veci dáva na pravú mieru keď jednoznačne konštatuje, že „vakcinácia musí byť dobrovoľná“, a tiež „že problémové vakcíny je možné použiť iba vtedy keď nie sú k dispozícii eticky bezchybné vakcíny proti covid19“. V prípade vakcín na covid19 sú určite aj eticky bezchybné vakcíny, iba sa treba o to viac zaujímať.

Nedajme sa teda pomýliť ľuďmi, ktorí pre presadenie svojich záujmov sú ochotní tvrdiť absolútne nezmysly. Ako som už uviedol, sú možnosti úspešného a efektívneho liečenia covid19. Iba je divné, že naši terajší vládcovia na to nereagujú. Kto vie prečo. Hádam nie sú kúpení výrobcami testov a vakcín? Tomu sa mi nechce veriť.

Takže priatelia koniec strachu, musíme sa postarať každý sám o seba. Sústreďme sa na oslavu príchodu nášho Pána Ježiša Krista na svet. Ten je našou skutočnou istotou, lebo On svoje ovečky neopustí ! Dôkazom sú aj možnosti liečenia a prevencie, o ktorých sa dozvedáme práve v tomto čase.

Požehnané Vianoce a radosť z príchodu nášho Pána Ježiša Krista !

Viliam Oberhauser

Odporúčame

Blog
Narodenie Krista - ako ho zvestovať v dnešnej spoločnosti?

Narodenie Krista - ako ho zvestovať v dnešnej spoločnosti?

Počas Vianoc si aj tento rok pripomíname narodenie Ježiša, odvážnu Máriu a muža so správnym postojom, Jozefa. Keď bol Ježiš dospelý muž, zanechal nám úlohu - zvestovať dobrú správu, že On zobral na seba naše hriechy a že ten, kto v Neho verí, bude mať večný život. Ako sa nám v úlohe zvestovania darí v spoločnosti, v ktorej žijeme?

Blog
Neseď si na kábli

Neseď si na kábli

Pred chvíľou som nemohla nabiť mobil. Sedela som na kábli. Vlastne na vankúši, pod ktorým bol. Som asi zvláštna, ale takto sa začína moje vianočné prianie.

Denník Svet kresťanstva

Diskutovať môžu exkluzívne naši podporovatelia, pridajte sa k nim teraz.

Ak máte otázku, napíšte, prosím, na diskusie@postoj.sk. Ďakujeme.