Tweetnuť
Kopírovať odkaz
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Blog
27. október 2020

Vládne nám absolútne ľudské dno?

Vlastne ani nie dno, to je dávno prerazené a smeruje do čiernej diery. A tam ťahá tam aj celú krajinu.

Kto je tým absolútnym dnom? Nik iný ako politická strana Sme Rodina, ktorú by sme pokojne mohli volať aj Smer rodina. Ako sa im práve hodí, kto zaplatil. Niet sa čo diviť. Hlavní protagonisti tejto strany Boris Kollár a Milan Krajniak pochádzajú z prostredia, kde výraz slušný človek je neznámym pojmom. Myslím si, že rozoberať minulosť týchto ľudí je nateraz zbytočné, gramotná verejnosť vie o koho ide. Dôležité je kde sú teraz a čo robia.

Pre každého súdneho človeka musí byť opakovaním napľutím do tváre, keď Boris Kollár, druhý najsilnejší človek v štáte, podpisuje zákony, ktoré schválil parlament. To by ich mohol už pokojne podpisovať aj bratislavský výpaľník Tuti. To však nie je všetko. Kollár s Krajniakom pozbierali na svoju kandidátku vlastne celý ansámbel príšeriek. Samozrejme takých, čo ho budú poslúchať. Prečo? Lebo boli nezamestnateľní. Zaujímavé je pozorovať bratislavských Smerorodinných funkcionárov, ktorých strana pretlačila do Ružinovského podniku verejnoprospešných služieb, aby mohli bačovať aspoň v jednej z miestnych akciových spoločností. Napokon, aj ich funkcionári rozlezení po iných krajoch, to je tiež zaujímavé čítanie.

Krajniak si ešte pred založením strany Sme rodina začal robiť politickú kampaň a to v čase keď skrachoval ako potentát politickej strany KDH, spomínate si na tie jeho inkvizítorské články pod strankou Posledný križiak? V parazitovaní na politickom prostredí má však oddaných spoločníkov, je to rodinný klan Pčolinských, ktorí boli celý svoj živoť nalepení na poitickej strane KDH, ale keď videli, že tam už je hrniec deravý, skúsili inde.

Teraz trochu k núdzovému stavu.

Sme rodina vyšiel veľký obchod, nič iné si nemohli želať. Predstavitelia ich ministerstiev už stihli popodpisovať štátne zákazky za stovky miliónov eur, bez verejnej súťaže a to udajne preto, lebo je núdzový stav. Prirodzene pre svojich kamarátov. A táto strana si bude robiť čo chce aj v budúcnosti, bude ďalej rabovať štátny rozpočet. Nemá ich kto zastaviť. Premiér, ani nikto z vlády akoby nemal odvahu. A pritom, každý, aj ten, kto nesleduje politiku vie, že Boris Kollár by bol prvý, ktorý by za peniaze urobil čokolvek, aj sa spojil s novou či starou stranou Smer. Napokon, navrávačky urobili už pred voľbami. (Len tak letmo k tej poslednej Kollárovej udalosti, tak ako sa vyjadril aj minister vnútra Mikulec, spiaci panák strany OľaNO. Vraj Kollár nič neporušil. A kto porušil? My, čo sedíme poslušne doma? To naozaj budú všetci len klipkať očami ako Mikulec ani nikto nič nepovie? To bolo rečí o Ficovi a Troškovej! Hoci, paradoxne, tá bola aspoň jeho zamestnankyňou.) 

Už raz som spomenul, a budem to opakovať donekonečna. Opäť raz môžeme veľmi pekne poďakovať pánovi Lipšicovi, že tu máme asociálneho homofóbneho sexistického Krajniaka. Áno, viem, môžete mi povedať, že ľudia ich zvolili. Áno, zvolili. 

K politickej popularite Kollára však výrazne prispela aj bratislavská demokratická pravica, ktorá s ním išla v koalícii v komunálnych voľbách v roku 2017. Nedivím sa. V tejto "spravodlivej" a "protikorupčnej" skupine na doteraz nachádzajú ľudia, ktorí takmer tri desaťročia rabovali majetok Bratislavčanov a ich kleptomanská éra má výsledok takmer 4 miliardy eur rozkradnutého majetku mesta. Ako dnes vyzerá Bratislava, to je ich vizitka.  

Môžem byť len hrdý na svoj bratislavský volebný okres Bratislava III., kde jeho Borisovia Kollárovia nezískali ani 5 percent hlasov vo voľbách do Národnej rade Slovenskej republiky. Za to okresy Žiar nad Hronom 11, 87 percenta, Detva 11,56 percenta, Bánovce nad Bebravou 11, 24 percenta a partizánske 10, 95 percenta. V podstate celý región sterdného Slovenska to bol volebný raj Kollárovcov. To sú asi tí, ktorí sa hanbili voliť Kotlebu. Ale hanba je len hanba. 

Inzercia

Odporúčame

Blog
Slováci rýchlo zabúdajú na zlodejiny

Slováci rýchlo zabúdajú na zlodejiny

A o tom je aj posledný prieskum, ktorý uvádza preferencie politických strán. Strana HLAS - sociálna demokracia (teda znovu sociálna demagógia) sa dostala na prvé miesto s takmer 20 percentami hlasov.

Blog
Celoštátne testovanie – môžeme si dovoliť také plytvanie?

Celoštátne testovanie – môžeme si dovoliť také plytvanie?

Neprajem si pád súčasnej vlády.  Nepodceňujem pandémiu COVID-19.  Už mesiac robím cielené odbery v zariadeniach sociálnych služieb.  Ak bude treba, pôjdem robiť odbery aj na celoštátne testovanie.  Nie preto, že by som ho schvaľovala, ale aby som odbremenila aspoň jedného zdravotníka, ktorý medzitým bude zachraňovať životy.

Blog
Slovensko bude prvou krajinou, ktorá očipuje svojich obyvateľov

Slovensko bude prvou krajinou, ktorá očipuje svojich obyvateľov

Odmalička ma priťahovali technológie. Žiaľ, prvý počítač som dostal, až keď som mal pätnásť. Do týždňa som ho rozobral na jednotlivé komponenty, pretože som chcel zistiť, ako to vyzerá vo vnútri. Aj som ho úspešne zložil, dokonca som ušetril nejaké súčiastky. Pred nedávnom sa na sociálnej sieti objavila správa, že sa Slovenský premiér rozhodol začipovať všetkých ľudí v krajine. Má to byť pilotný projekt, ktorý, ak sa osvedčí, prebehne na celom svete.