Tweetnuť
Kopírovať odkaz
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Blog
25. október 2020

Prečo neustále celosvetovo klesá dôvera k vládam a k politikom?

Ľudia požadujú po vláde dobrý život, ale prichádza sklamanie. Rovnako ako deti po svojich rodičoch požadujú zabezpečenie dobrého života, tak i dospelí obracajú svoj zrak k vláde a politikom, aby im zabezpečili podmienky pre plnohodnotný život.
Prečo neustále celosvetovo klesá dôvera k vládam a k politikom?

 

Bohužiaľ, tak sa nedeje. Žiadna vláda nevie ako, a u ľudí nevytvára pocit stability a rozvoja krajiny taký, aby boli ľudia naplnení a žili spokojný život a nebáli sa o svoju budúcnosť. To prináša do spoločnosti frustráciu, a preto dôvera k politikom a vláde po celom svete klesá.

Aká vláda môže uspieť?

Aj keby sa vláda a politici po celom svete snažili akokoľvek, pri súčasnom spôsobe myslenia nemôžu uspieť a priniesť spokojný a šťastný život do krajiny z jednoduchého dôvodu. Všetky ich súčasné rozhodnutia sú postavené na egoistickom základe, kedy sa každý snaží získať výhodu sám pre seba alebo pre svoju krajinu.

Potrebujeme politikov a vlády, ktorí budú vzdelaní na základe poznatkov o fungovaní prírody. V prírode sú všetky časti spojené do jedného harmonického celku, kedy každý prvok prospie druhému. Vo chvíli, keď rozhodnutie vlády a politikov budú vykonávané na základe tohto princípu, teda princípu spojenia, harmónie a altruizmu prírody, začne sa vytvárať správne pozitívne spojenie medzi ľuďmi a krajinami. To automaticky povedie k náprave kríz na všetkých úrovniach - ekonomických, politických i prírodných.

Rozhodnutie každého politika, vlády a následne aj samotného človeka musí byť vždy také, aby slúžilo k prospechu všetkých ľudí danej krajiny, v globále potom celému svetu. Nie je potreba vymýšľať žiadne špeciálne riešenia a nápravy, stačí len dodržiavať a kopírovať základný zákon prírody, ktorý jasne definuje, že základom všetkého musia byť naše dobré medziľudské vzťahy a záujem všetkých o prosperitu krajiny, viac ako o vlastnú prosperitu a zisk.
 

Inzercia

Vladimír je študentom medzinárodnej akadémii Bnei Baruch , ktorá sa zaoberá autentickou kabalou - vedou o spájaní sa ľudí medzi sebou, ktorá rozkrýva odpoveď na otázku ,,Čo je zmyslom života" a ako to dosiahnuť... Publikuje články a videá s interpretáciou aktuálnych udalostí vo svete prostredníctvom prírodných zákonov. Buduje tiež Miesto v srdci, ktoré je miestom pre podporu rozvoja človeka pomocou terapie tmou.

Odporúčame

Blog
Ľudia po celom svete opúšťajú mestá. Čo nás ďalej čaká?

Ľudia po celom svete opúšťajú mestá. Čo nás ďalej čaká?

Pokračujúca druhá vlna koronavírusu prináša do našej spoločnosti veľkú transformáciu. Ďalším z prejavov zmien spoločnosti je, že ľudia po celom svete opúšťajú stredy veľkomiest a sťahujú sa na ich okraj alebo do vzdialenejšej periférie. Prázdne námestia a obchodné centrá pred pár mesiacmi boli obyčajnou predzvesťou.

Blog
Zrodila korona Leviatana?

Zrodila korona Leviatana?

Zákaz vychádzania, povinná karanténa, obmedzenie pohybu a stretávania sa, prikázané rúška a rozostupy... A to je len niekoľko príkladov zákazov a príkazov, ktoré sa na nás v poslednej dobe sypú. Zdá sa, že obyvatelia štátov stoja v čase koronakrízy zoči-voči znovuzrodenému Leviatanovi.

Denník Svet kresťanstva

Diskutovať môžu exkluzívne naši podporovatelia, pridajte sa k nim teraz.

Ak máte otázku, napíšte, prosím, na diskusie@postoj.sk. Ďakujeme.