Tweetnuť
Kopírovať odkaz
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Blog
23. október 2020

Ľudia po celom svete opúšťajú mestá. Čo nás ďalej čaká?

Pokračujúca druhá vlna koronavírusu prináša do našej spoločnosti veľkú transformáciu. Ďalším z prejavov zmien spoločnosti je, že ľudia po celom svete opúšťajú stredy veľkomiest a sťahujú sa na ich okraj alebo do vzdialenejšej periférie. Prázdne námestia a obchodné centrá pred pár mesiacmi boli obyčajnou predzvesťou.
Ľudia po celom svete opúšťajú mestá. Čo nás ďalej čaká?

Pokračujúci trend vyľudňovania

Najskôr sme boli prekvapení keď sme videli prázdne ulice, obchodné centrá, štadióny, kiná atď.. Nikto tomu nemohol uveriť, že to nastalo. Koronavírus urobil obrovskú transformáciu a naďalej v nej pokračuje. Nechal nás sedieť doma a odrezal od všetkého, čo nie je potrebné pre náš život.

Virtuálna práca naplno nastupuje

Transformácia spoločnosti naberá na obrátkach. Otáznik likvidácie nevisí len na nepotrebných obchodných centrách, ale aj nad kanceláriami pre pracovné pozície, ktoré už nie je nevyhnutne nutné fyzicky vykonávať. Tisíce kancelárskych budov začnú postupne zívať prázdnotou. Vďaka internetu je možné komunikovať cez videokonferencie a dokumenty posielať elektronicky. Úrady, kancelárie, to všetko sa prenesie do virtuálneho prostredia.

Čo nás ďalej čaká?

Všetky opatrenia ako sú rúška, obmedzenia stretávania sa, budúca vakcína na koronavírus, to všetko nie je riešením, iba zmierňuje alebo povedzme spomaľuje prebiehajúcu transformáciu celého ľudstva.

Prvý míľnik, ktorý nás teraz čaká je uvedomiť si túto zmenu a namiesto požadovanej likvidácie koronavírusu a návratu do pôvodného života sa spýtať sami seba: "Prečo sa toto všetko deje, čo od nás príroda chce?"

Vo chvíli keď sa takto spýtame, budeme schopní načúvať skutočnej príčine koronavírusu a všetkých prírodných korekcií, ktorými nás príroda núti k tomu, aby sme zmenili našu podstatu a naše egoistické správanie, na ktorom je celá spoločnosť postavená. Posolstvo prírody, ktorým je jeden prepojený celok je jasné.

Človek musí žiť v harmónii s ostatnými ľuďmi a samotnou prírodou a nie využívať druhých a prírodu vo svoj prospech.

Inzercia

Vladimír je študentom medzinárodnej akadémii Bnei Baruch , ktorá sa zaoberá autentickou kabalou - vedou o spájaní sa ľudí medzi sebou, ktorá rozkrýva odpoveď na otázku ,,Čo je zmyslom života" a ako to dosiahnuť... Publikuje články a videá s interpretáciou aktuálnych udalostí vo svete prostredníctvom prírodných zákonov. Buduje tiež Miesto v srdci, ktoré je miestom pre podporu rozvoja človeka pomocou terapie tmou.

Inzercia

Inzercia

Odporúčame

Blog
Človek nebol stvorený pre prácu, prichádza čas zmien

Človek nebol stvorený pre prácu, prichádza čas zmien

Každý deň osem až desať hodín v práci, k tomu aj niekoľko hodín cestovania v kolónach alebo v hromadnej doprave, potom nakupovať, upratať, postarať sa o deti ... a každý deň dookola. Vidina dovolenky dvakrát do roka a k tomu pár radosti vo forme zážitkov a odmeny ... to je naozaj to, prečo bol človek stvorený?

Blog
SYMBOL 1488 JE FAŠISTICKÝ SYMBOL

SYMBOL 1488 JE FAŠISTICKÝ SYMBOL

Zopár súvislostí. Nedávno nebol pre prezumpciu neviny odsúdený veľmi pravdepodobný zadávateľ vraždy novinára. Nikto v našej spoločnosti neustanovil zákon o individuálnej zodpovednosti za zločinnosti komunistického systému v rokoch 1948 až 1989 napriek tomu, že z politických dôvodov prišlo počas tohto obdobia zo strany štátu k masívnemu systémovému vraždeniu.

Blog
VŠETCI BRATIA

VŠETCI BRATIA

Iní SPIN DOCTORI museli práve prebiehajúcu kampaň Informačnú vymyslieť ohľadom pápeža Františka a jeho výroku o „homosexuálnych registrovaných partnerstvách“.