Tweetnuť
Kopírovať odkaz
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Blog
18. október 2020

Koronavírus prináša koniec éry kapitalizmu, zrodenia novej spoločnosti

Covid-19 nie je len ďalšia svetová pandémia, ale je míľnikom vývoja našej spoločnosti, transformácia zmena našich životov. Či už média, vlády a odborníci tvrdia čokoľvek, nachádzame sa uprostred pozitívneho kolapsu – zmeny ekonomického, politického a sociálneho rozsahu. Prečo je toto zrútenie pozitívne?
Koronavírus prináša koniec éry kapitalizmu, zrodenia novej spoločnosti

Nová spoločnosť fungujúca na princípoch prírody.

Mení sa samotný základ spôsobu nášho života, kedy v súčasnosti navzájom medzi sebou súperíme o zdroje a prostriedky na prežitie. Príroda nás pomocou udalostí spojených s koronavírusom postrkuje k novému skutočnému spôsobu života.

Takému, ktorý bude postavený na nesebeckom základe, kde sa budú ľudia vzájomne podporovať a nie  využívať. Namiesto  toho, aby sme sa usilovali o získanie výhody nad ostatnými, budeme sa snažiť robiť všetko pre to, aby sme prospieli celej spoločnosti. Takto fungujú všetky časti v prírode, v ktorej figurujeme aj my . Je to cieľ a jediný možný model pre naše príležitosti.

Nebojme sa opustiť našu kuklu

V súčasnosti sme ako motýle pred zrodením v uzavretej kukle menom egoizmus. Všetky myšlienky sú smerované len v prospech seba, čo je výsledkom príčiny utrpenia všetkých na svete.

Príroda nás tlačí opustiť svoju kuklu,  rovnako ako to musí urobiť motýľ, aby v plnej kráse a sile mohol poznať svet. Poznal celý skutočný svet a sám sa svetu ukázal vo svojej kráse.  Zmene môžeme ísť v ústrety tak, že sa nebudeme držať našich starých egoistických životov a prístupov, ale zvnútra ich zatlačíme, aby kukla ega praskla.

Ako opustiť a zatlačiť na kuklu zvnútra prakticky?

Začneme vytvárať s druhými ľuďmi harmonické vzťahy, jednať a chovať sa ku všetkým ľuďom ako k vlastnej rodine. Nerobiť druhým ľuďom to, čo nechceme, aby robili nám. Tak opustíme kuklu, zrodením človeka do skutočnej podoby a vytvorenia nového sveta postaveného na princípe prírody, harmónie a šťastia. Vo chvíli, kedy opustíme kuklu, zmizne koronavírus a spoznáme skutočný život.
Éra ega, kapitalizmu končí, prichádza doba spojenia, nová spoločnosť 

Inzercia

Vladimír je študentom medzinárodnej akadémii Bnei Baruch , ktorá sa zaoberá autentickou kabalou - vedou o spájaní sa ľudí medzi sebou, ktorá rozkrýva odpoveď na otázku ,,Čo je zmyslom života" a ako to dosiahnuť... Publikuje články a videá s interpretáciou aktuálnych udalostí vo svete prostredníctvom prírodných zákonov. Buduje tiež Miesto v srdci, ktoré je miestom pre podporu rozvoja človeka pomocou terapie tmou.

Inzercia

Inzercia

Odporúčame

Blog
Kotleba v base, komunisti v parlamente – nedemokraticky nespravodlivé

Kotleba v base, komunisti v parlamente – nedemokraticky nespravodlivé

Špecializovaný trestný súd odsúdil predsedu parlamentnej strany ĽS NS Mariána Kotlebu za údajnú propagáciu fašizmu na 4 roky väzenia. Kotlebovci však nepropagovali fašizmus, ale nacionálny socializmus, skrátene nacizmus. Rozsudok je nedemokraticky nespravodlivý, keď zároveň v parlamente a vysokých štátnych funkciách sedia bývalí budovatelia a súčasní propagátori komunizmu, ktorý bol rovnako zločinným totalitným režimom ako nacizmus.