Tweetnuť
Kopírovať odkaz
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Blog
10. október 2020

Koronisti nastolili cez liberálne médiá diktatúru po komunistickej diktatúre

Liberálne médiá chcú nastoliť diktatúru. Sú schopné tlačiť cez médiá na vládu. Vlastníci médií sú väčšinou slovenskí a českí milionári. Peková konštatuje, že číňanmi umelo vytvorený covid19 (SARS2) je už mnohotisícnasobne zreplikovaný, a teda neporovnateľne slabší. Covid do Vánoc opravdu zmizí. V Čechách beží mobilná aplikácia e-Rouška.
Koronisti nastolili cez liberálne médiá diktatúru po komunistickej diktatúre

Diktatúra znamená nerozummné pravidlá. Bez rúška iba vonku mimo obce vo vzdialenosti 5m. Prečo by to nemohlo platiť v obci, kde sú prázdne ulice. A prečo je to 5m, keď podľa vedeckých štúdií sú dostatočné 2m. Samozrejme si musíme dávať pozor a nekýchať, nesmrkať alebo nekričať po okoloidúcich, keď sú od nás 2m. Vtedy je dráha kvapôčok dlhšia ako 2m.

Myslím, že takéto a podobne rozhodnutia sú výsledkom mediálneho tlaku na každého, ktorý nesúhlasí so všetkým, čo povedia koronisti. Je to to iste, čo robia premotivovaní liberáli, kde každý, čo s nimi nesúhlasí je fašista, nedovzdelanec,... 

Teraz k zdravotnému hľadisku. Ako každý uzná rakovina je smrteľná choroba tak ako COVID. Národné skríningy boli pre Covid-19 pozastavené, no Ministerstvo zdravotníctva avizuje ich obnovu - sprava z 27. mája. A to z jediného dôvodu: "Ak naozaj zachytíme napríklad rakovinu prsníka v prvom štádiu, vyliečenie je na 90 percent. Ale ak v štvrtom štádiu šanca, že nezomrie je len 5 percentná, " vysvetlil hlavný odborník Ministerstva zdravotníctva SR pre Klinickú onkológiu Michal Mego. 

Teda kôli COVID-u bolo pozastavená včasná diagnostika rakoviny, na ktorú máme v súčasnosti 100-krát viac hospitalizovaných pacientov. Keď nezastavíme šírenie COVID-u, môžeme sa dostať na podobne čísla. Rakovina je po srdcovocievnych chorobách druhou najčastejšou príčinou úmrtí v OECD, teda v rozvinutých krajinách.

Denne 38 mŕtvych na rakovinu na Slovensku. V roku 2018 u nás na Slovensku zomrelo 13878 našich spoluobčanov na rakovinu. Vrátane detí. Prevencia zlyháva. Liečba je náročná, vyčerpávajúca, bolestivá a finančne náročná. Na Slovensku bol celkový počet úmrtí na rakovinu 24,6 % zo všetkých úmrtí.

Ešte k téme PCR testov, ktoré zistia veľmi malé množstvo vírusu, ktoré v skutočnosti človeka neohrozí. Stačí, keď na COVID test pôjdete autobusom a niekto cez rúško vykašle minimálne množstvo COVID-u. Pár vírusov COVID-u skončí vo vašej sliznici nosa. Urobia vám výter. Odídete z výteru, kýchnete si a vírus je z nosa preč. Načo sa používajú také precitlivele testy na COVID? Aby v médiách boli vysoké čísla. V sobotu bolo okolo 2000 nakazených, z toho 10 skončilo v nemocnici. Z toho vyplýva, že väčšina, ktorí akože majú COVID majú na zdravie nevplývajuce množstvo vírusu.

Doktor Bukovský: Výzva Denníku N: Prestaňte manipulovať a zavádzať verejnosť. – Vitamín ochraňuje pred KORONAvírusom!

Dr. Tapper - Táto "plan-démia" je duchovnou a psychologickou vojnou proti ľuďom

Inzercia

Rozhovor s virologičkou Soňou Pekovou, pôvodom Slovenskou. Ako prvá v ČR testovala už koncom zimy obyvateľov na prítomnosť covid19 vlastným testom, za čo bola popoťahovaná úradmi, lebo dokázala testovať 10 násobne lacnejšie ako štátom podporované laboratória. Peková konštatuje, že číňanmi umelo vytvorený covid19 (SARS2) je už mnohotisícnasobne zreplikovaný, a teda neporovnateľne slabší. Covid do Vánoc opravdu zmizí, výrazně zeslábl, je tu šílenství

V Čechách beží mobilná aplikácia e-Rouška, tu je popísaná spoľalivosť vyhodnotenia rizika kontaktu s iným mobilom ;)  API proti epidemii – eRouška a další

Vlastníci slovenských médiíKmotrík je vlastníkom TA3, J&T vlastnia JOJ, Korbačka je majiteľom Európy 2, Eset je vlastníkom Denníka N, Kellner je majiteľom Markízi, Penta má Plus jeden deň, Plus 7 dní, Trend a SME, Siekel je majiteľom Noého času, Babiš má Hospodárske noviny, Valenta je majiteľom Pravdy, Kollár je vlastníkom Fun Rádia. 

Odporúčame

Blog
V Berlíne protestovali desaťtisíce proti COVID-u, rečníkov zobrali policajti

V Berlíne protestovali desaťtisíce proti COVID-u, rečníkov zobrali policajti

V Berlíne sa vo veľkom protestovalo proti COVID-ovým opatreniam, namierený proti slobode a demokracii. Najskôr protest radnica zakázala, ale súdy protest povolili. Ale aj tak, keď sa protestujúci pohli, policajti protest rozpustili. Koronavírus má dopad aj na ľudský mozog. Pribúda dôkazov. V Čechách vydali novu verziu mobilnej aplikacie pre smart karantenu eRouska. Na ktorých miestach je aká šanca nakaziť sa koronavírusom.