Tweetnuť
Kopírovať odkaz
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Blog
14. september 2020

Trolovia z Harabinorádia

Prečo Harabin nechce a nechce zmiznúť z verejného života.

Aby som vám trochu tých ľudí predstavil, jeden z nich je človek, ktorému v minulosti nevadilo, že pracuje pre bulvárne médium, na ktoré v súčastnosti šíri síru a druhý, to je také vajco, ktoré išlo na vandrovku po svete a všade tam prišlo zlyhalo. Zlyhalo aj v krajinách kde sa zlyhať nedá a pri všetkej úcte k ľuďom, ktorí sa nemali možnosť kde sa naučiť čítať a písať tam nezlyhávajú ani tí. Ich frustráciu chápem aj tak, že napriek ich pokročilejšiemu veku sa doteraz nevedeli postarať ani o svoje bývanie a môžno dúfajú, že im pomôže Harabin.

Trochu z obsahu ich Harabinorádia. V posledných dňoch sa veľmi pohoršovali prečo by majitelia aút s vysokých obsahom kubatúry a vysokým výkonom v kilowatoch mali platiť ekologickú daň. Skutočne obhajcovia chudobných - ako sa prezentujú. Prečo? Preto, lebo napriek trhu, kde a automobilky snažia vyrábať tie najekologickejšie autá práve tieto vypúšťajú do ovzdušia napriek moderným technológiam trikrát viac splodín než bežné autá. Slovenské mestá sa pripravujú, zavádzať postupne nízkoemisné zóny, nie pre svoje presvedčenie, ale na prosby občanov, ktorí pozorujú rapídne narastajúce alerie na všetko a všade, na extrémne zvýšenú prašnosť, extrémne zvýšovanie teploty. Toľko pre vysvetlenie pre Harabinotrolov.

Kritizujú všetko a všade sa chytajú každej slamky, len nie Harabina. Títo hlásatelia pravdy asi zabudli, čo tu postváral tento "právnik" počas Mečiarovho valca v minulosti. Ich vzormi sú totiž ľudia, ktorí sa podielali na stiahnutí Slovenska do čiernej diery v Európe. Len toto vajce na vandrovke nezažilo, nežilo v predpeklí, túlalo sa totiž vtedy po svete.

Kto sú ich verní spolupracovníci? Napríklad taký ľudový rozprávač pasujúci sa do úlohy historika, mimochodom neúspešný kandidát Harabinovej strany, bývalý lampasák. Ďalej pôvodne kotlebovská euroasistentka, dnes už pani patriotná, ktorá kritizuje všetko súčasné na Slovensku, opľúva Brusel a ako správna národovkyňa žije v tom hnusnom Rakúsku. Výplata z Bruselu z najväčšou pravdepodobnosťou na úrovni slovenského ministra a môžno aj viac jej však nevadí.

Nič z toho ma neprekvapuje, len časté komentáre: "v tých vyspelých demokratických krajinách by sa toto nemohlo stať". Veď to sú práve tie krajiny, na ktoré doslova pľujú - prirodzene, keď sa im to hodí. Sovietske Rusko pritom nespomínajú, ich vzor etalónu. Mimochodom týmto "nezávislým" ľudovým rozprávačom a národvcom nevadí, že ich signál šíri hnusná americká firma a ich vysielanie je prešpikované reklamami hnusných západných firiem. 

Oprávnená kritika vlády, štátnych, samosprávnych a vôbec všetkých organizácii, ktoré živia daňoví poplatníci je na mieste, ale oni nevedia, čo je na mieste. Pretože je absurdné, keď vzormi čistého charakteru týchto harabinotrolov sú ľudia, za ktorými  boli zločinecké skupiny robiace pre nich špinavú prácu, vraždy, mohutné rozkrádanie všetkého a všade - od fabrík, cez pôdu, lesy, súkromný majetok ľudí, drogový biznis.

Obávam sa, že heslá "S Harabinom na čele budujeme vesele" "Kto nestojí na chodníku nemiluje republiku" prežijú do ďalšieho predvolebného boja.

A obávam sa, že sójový pán Bukovský sa pridá k nim a bude nám posielať tie jeho tabletkové vitamíny, aby mse to všetko dovtedy v zdraví prežili.

Inzercia

Odporúčame

Blog
Ako si žije komunista Blaha

Ako si žije komunista Blaha

Mnohí by ste si mysleli, že taký veľký proletár a oduševnený komunista ako ficoid a komunista poslanec Blaha, vystrihnutý z družstevných kinožurnálov päťdesiatych rokov, bude žiť v radovej bytovke postavenej pred rokom 1989.

Blog
Zomrel Boh v Osvienčime?

Zomrel Boh v Osvienčime?

Nespravodlivosť, utrpenie, zlo sa dotýka a trápi vari každého človeka. Bol Boh počas holokaustu na dovolenke? A ako sa s problematikou teológie po holokauste vyrovnávajú samotní Židia?