Tweetnuť
Kopírovať odkaz
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Blog
22. august 2020

ČESTNÁ MEDIÁLNA POLITIKA, TITULY A ŠTÁT

Skúsme sa vtesnať do troch viet a jedného sloganu.

Čestná politika musí byť založená na čestných postupoch a čestne nadobudnutých tituloch v každej oblasti, nielen v akademickej.

Chyba jednoosobových strán je v personálnej nezastupiteľnosti, a tým aj situačnej nenapraviteľnosti chýb zakladateľov, čo nutne devastuje štát.

Médiá by mali v záujme budovania a ochrany štátu viesť neustále širokospektrálne systémové debaty o stranícko-parlamentnej problematike, pričom majú ťažiskovo podporovať dlhodobé koncepty budovania štátu, a to počas celých volebných medziobdobí, no najmä pred voľbami.

BUDOVANIE I OCHRANA ŠTÁTU JE TAKTIEŽ VČASNÁ A PRAVDIVÁ MEDIÁLNA PODPORA DLHODOBÝCH MYŠLIENKOVÝCH PRÚDOV V SPOLOČNOSTI A SNAHA O ZÍSKANIE TITULU NAJČESTNEJŠIE MÉDIUM ROKA.

Ivan Čarnogurský ml.

Inzercia

Volám sa Ivan Čarnogurský, pochádzam z Bratislavy. Som zakladateľom developerskej spoločnosti IPEC Group, ktorá stála pri zrode desiatich priemyselných parkov, z nich osem stojí na Slovensku. Vybudovali sme vyše 60 rôznych stavebných komplexov: bytových, obchodných, logistických a priemyselných. Bol som tiež spoluzakladateľom Ľudovej banky na Slovensku.

Odporúčame

Blog
EÚ – SEVER, JUH

EÚ – SEVER, JUH

Pokúsim sa poukázať na viaceré faktory, ktoré v rôznom priestore, čase, spoločenskom kontexte, v rôznom pohľade na všeobecne známe javy, a najmä v rôznom spoločensko-organizačnom modeli, môžu viesť k dlhodobo neželateľným, ....

Blog
XII. Ikona Vševidiaceho Božieho oka (podcast)

XII. Ikona Vševidiaceho Božieho oka (podcast)

Námet ikony vychádza z množstva symbolov, z ktorých každý má zvláštny, hlbší význam. Všetky spolu vyjadrujú základnú myšlienku nášho bytia: celé ľudstvo je preniknuté Božím pohľadom, pred ktorým sa nemožno ukryť. Podcastom tradične sprevádza byzantológ Jozef Matula z filozofickej fakulty Univerzity Palackého v Olomouci.

Denník Svet kresťanstva

Diskutovať môžu exkluzívne naši podporovatelia, pridajte sa k nim teraz.

Ak máte otázku, napíšte, prosím, na diskusie@postoj.sk. Ďakujeme.