Zdieľať
Tweetnuť
Kopírovať odkaz
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Blog
24. júl 2020

Otvorená výzva Alojzovi Hlinovi

Radový člen KDH radovému členovi KDH - prosím, okamžite odíď! Už včera bolo neskoro ...
Otvorená výzva Alojzovi Hlinovi

Tak som si vypočul rozhovor jednej novinárky s jedným bývalým predsedom jednej mimoparlamentnej strany. A ten bývalý predseda tam táral jeden nezmysel za druhým ... a keby len nezmysly.

V priebehu siedmej minúty rozhovoru padli v rozhovore úplne neuveriteľné lži a sprosté klamstvá o probléme "niektorých členov KDH so židovským pôvodom pána Tomáša Druckera". Aby bolo jasné - som tiež taký nejaký "niektorý člen KDH", s pánom Tomášom Druckerom som prišiel pracovne do styku viackrát za uplynulých desať rokov a považujem ho za mimoriadne slušného, distingovaného a rozhľadeného človeka - priam prototyp gentlemana. Nikdy som neriešil pôvod pána Druckera ani pôvod kohokoľvek iného - preto nechápem vyjadrenia bývalého predsedu KDH v predmetnom rozhovore.

Pokiaľ moje informácie siahajú, tak v KDH žiadne takéto témy nie sú relevantné - ak by sa aj malo diať nejaké kádrovanie osôb v slovenskej politike podľa židovského pôvodu (ako popisuje "pán Hlina"), tak by sa v prvom rade dotklo viacerých bývalých aj súčasných členov KDH - za všetkých stačí len spomenúť pána Neuwirtha ...  

Výroky Alojza Hlinu ohľadom židovského pôvodu pána Druckera sú vrchol nevkusu - akoby nestačilo, že v posledných rokoch sa členovia KDH musia neustále vyviňovať z obvinení z klérofašizmu, homofóbie a pedofílie - teraz navyše budeme presviedčať verejnosť, že nie sme "antisemiti". Lebo to je také ľahké - vysvetľovať, že niečo "nie ste". Navyše ak to do éteru pustil ako jednoznačný fakt váš predseda strany osobne. Čo na tom, že bývalý. 

Alojz Hlina, vyzývam Ťa, aby si už nezvažoval ale rovno ihneď ukončil svoje členstvo v KDH - zároveň vyzývam ostatných priateľov z KDH aby sa k tejto mojej výzve pridali.

 

P.S. Predmetný rozhovor na Youtube si už pozrelo za dva dni viac ako 20.000 ľudí - ďakujeme teda pekne! Zaujímavé výroky sú najmä od 07:40 min.:

https://www.youtube.com/watch?v=b8SaViVgdrg&t=33s      

Inzercia

Inzercia

Chcem písať o tom, čomu sa venujem a čo mám rád - Orava, Trnava, Slovensko, informatika, projektové riadenie, cestovanie a spoznávanie, cyklo-blogy, nordic walking, gastro-blogy, foto-blogy, Slovenské dejiny a dejiny Európy, politické a spoločenské postrehy - moje pozorovania a moje názory. Do tohto júna sympatizant a volič KDH - od júna 2020 riadny člen KDH. Priamy kontakt na mňa - kormanak@centrum.sk

Inzercia

Odporúčame