Zdieľať
Tweetnuť
Kopírovať odkaz
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Blog
20. júl 2020

Zastolom.sk: Kto sme a prečo sa spájame s Postojom?

Zastolom.sk: Kto sme a prečo sa spájame s Postojom?

Sprevádzanie kresťanských rodín na ceste viery. To je už 7 rokov misiou portálu www.zastolom.sk, za ktorým stoja mnohí členovia Spoločenstva Ladislava Hanusa a ich priatelia. 

Radi svojou troškou prispievame k tomu, aby v rodinách okolo nás bolo viac harmónie než disharmónie, viac jednoty než rinčania tanierov, viac svätosti než egoizmu. Baví nás robiť to prostredníctvom publikovania článkov, tvorby nástrojov na slávenie liturgického roka v rodine, nápaditej ponuky pre deti, manželov a rodiny v našom e-shope či rozširovania zoznamu odporúčaných psychológov.

S veľkou radosťou vstupujeme od 1.9.2020 do novej sedemročnice našej služby rodinám v spolupráci s portálom Postoj.sk. Veríme, že týmto krokom budeme môcť ešte lepšie napĺňať naše poslanie.

Na Postoji by sme sa chceli zamerať na témy ako slávenie liturgického roka v rodine, manželská komunikácia a spiritualita, ženská a mužská spiritualita, odovzdávanie viery deťom, odtabuizovanie ťažkých tém ako pornografia a domáce násilie v kresťanských rodinách a ďalšie.

Portál zastolom.sk bude naďalej aktívny a navštíviteľný. Kedykoľvek môžete nazrieť do archívu obľúbených rubrík, ako sú Manželská komunikáciaOdovzdávanie viery či ďalších. Vítaní ste tiež v našom obchodíku, ktorý chceme naďalej rozvíjať. V prípade potreby je tu pre Vás zoznam odporúčaných psychológov.

Naďalej tiež plánujeme prinášať rodinám konkrétne nástroje na slávenie liturgického roka v rodine. Naše topky sú kartičky sviatkov a svätých a zošity slúžiace na prípravu na nedeľnú sv. omšu Katechézky pre najmenších a Nedeľný bulletin

Inzercia

Budeme sa tešiť na stretnutia s Vami na tomto novom mieste!

Andrea Mikolášiková

 

Autorka je šéfredaktorka portálu zastolom.sk. Miluje svojho manžela, 4 deti a Ticho. Študovala teológiu u jezuitov v Bratislave, v belgickom Leuven a rakúskom Medzinárodnom teologickom inštitúte.

Inzercia

Portál www.zastolom.sk sprevádza kresťanské rodiny na ceste viery. Robí tak prostredníctvom online magazínu, rozširovaním zoznamu odporúčaných psychológov, budovaním Facebookovej komunity, vymýšľaním a vyrábaním konkrétnych nástrojov na slávenie liturgického roka v rodine, ktoré ponúka vo svojom eshope. Nové články od septembra 2020 publikuje na Postoji.

Inzercia

Odporúčame

Blog
Ako si uchrániť Advent v rodine s malými deťmi pre Krista

Ako si uchrániť Advent v rodine s malými deťmi (výber z blogov)

Pod tlakom rôznych ponúk, koncoročných pracovných povinností a masívnej reklamy, ktorá predáva Vianoce už od októbra, dnes nie je celkom samozrejmo ľahké zamerať sa počas Adventu na to, čo je podstatné. Využitie symboliky farieb a spôsob adventnej prípravy s názvom Jesseho strom môže pomôcť uchrániť Advent v rodinách s malými deťmi pre Krista.