Zdieľať
Tweetnuť
Kopírovať odkaz
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Blog
06. jún 2020

Zas jedna hlúposť konšpiračných médií

No nenazval by som ich ani tak konšpiračné, skôr vidiecke humoristické relácie, ktoré si môžete vypočuť ai na Youtube.

A tie si reláciu od relácie sami sebe protirečia. Nenahováram ľudí, aby ich sledovali, nechem nikomu kaziť dobrú náladu, len občas je dobré informovať, čo dokázu vyprodukovať. Verte mi inak by ste neverili aké tuposti dokáže vyprodukovať anglicko-novozéladský schrachovaný podnikateľ, voľakedy priaznivec kotlebovskej ĽSNS, dnes nadšený propagátor devastátora slovenskej justície Harabina.

Posledným ich produktom bola kritika obyvateľov Slovenska, že sa pri prvej príležitosti vyhrnuli do rakúskych obchodov, ako by nemohli nakupovať doma a podporiť slovenských obchodníkov. Napríklad na trhoviskách.

Nie je to celkom tak. V jednom z rakúskych obchodoch mi robí kamarátka a tá tvrdí, že síce nebolo takmer prázdno, ako dni predtým, ale zas nijaká nákupná horúčka. A len tak mimochodom, slovenského obchodníka poznám v Bratislave len jedného - je to Cilka zo Záhoria predávajúca na trhovisku na Žilinskej. Tí ostatní na tom istom trhovisku sú priekupníci, ktorí berú tovar zo zahraničných reťazcov. Ľudia nakupujúci v Rakúsku, sa tam nejdú tam zabávať sa v kasínach či diskotékach, ale kupovať tovar tých istých značiek, v tých istých reťazcoch, len vo vyššej kvalite a často za nižšie ceny. Lebo rakúsky ochodník nie je zlodej a podvodník, ako ten slovenský priekupník a šmelinár.

Takže vysoká kritika Slovákov nakupujúcich v Rakúsku. Jedna strana mince.

Ale to, že v ich dedinskom rozhlase, hlásnej trúbe harabinovskej propagandy, pravidelne vystupuje euroasistentka poslanca Radačovského, ktorú štedro platia slovenskí daňoví poplatníci a jej plat je na úrovni ministra slovenskej vlády a ktorá dlhodobo žije v Rakúsku, naše peniaze míňa tam je úplne v poriadku. Dokonca sa necháva počuť, že na Slovenko sa veľmi ani nechystá, lebo tu to nie je ono. 

Naši naspravodlivejší hlásnici si v jednej poslednej relácii dokonca pozvali do relácie Rafaela Rafaja, tí ktorí si ho nepamätáte, bol to poskok predsedu SNS Slotu, ktorý ho zo Žiliny vytiahol do Bratislavy, zabezpečil mu vysokoškolské vzdelanie - téma diplomovej práce bola: Ezoterická literatúra. Tento človek bol pri tých najväčších privatizačných zlodejinách Slovenka, len spomeniem predaj žilinskej športovej haly za korunu Slotovmu bielemu koňovi. Rafaj bol však aj zástupca starostu Rače Zvonára a Račania vám veľmi radi porozprávajú, čo znanemá výraz kleptoman.

Len malý odkaz médiu, ktoré tu chce spravodlinosť, chce bojovať proti rozkrádaniu, korupcii, rodinkársku, klientelizmu, aj keď si ho iste neprečítajú: skúste pracovať s ľudmi, ktorí sa roky nepodieľali na rozkrádaní Slovenska a ktorí ho nedostali počas svojho bačovania na dno. Ale to vlastne ani nejde. Lebo vy ste to dno. 

Inzercia

Odporúčame

Blog
Uskakujte! Crngá na vás bicykel!

Uskakujte! Crngá na vás bicykel!

To, že na uliciach a chodníkoch a verejných priestranstvách Bratislave panuje už niekoľko rokov anarchia, kde si každý robí čo chce, kde chce a ako chce,nie je tajomstvom.