Zdieľať
Tweetnuť
Kopírovať odkaz
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Blog
22. apríl 2020

Koho zastupujú konšpiračné média

Koho kritizujú, na koho púšťajú síru, urážky? Akí sú ich spolupracovníci a kto sú ich nepriatelia?
Koho zastupujú konšpiračné média

Ak problematiku sledujete, urobíte si jasný a vlastný názor. Ja ponúkam, čo ma v posledných dňoch zarazilo.

Viete, že navonok zastupujú záujmy Slovákov, ktorí majú byť na prvom mieste, zastupujú pronárodné a prokresťanské hodnoty. Všetko najlepšie na území Slovenska, lebo to je tá jediná krajina, ktorú treba pred peklom sveta zachrániť. No, títo ľudia nezastupujú nič iné len akúsi Mečiarovsko-Ficoidnú lúzu. Všimnite si na koho zúria: na každého, kto si dovolí mať iný názor a mať iný vzor, ako sú oni. Teda všetkých, ktorí nerobia vo fabrikách, na poliach, sú nepriatelia a paraziti. To je samozrejmé. A jedným z najväčších nepriateľov sú aj banky a - samozrejme - Európska únia i celý Západný svet.

Predstavím vám pár z tých, pre ktorých by sme pravdepodobne mali skončiť v pracovných táboroch. Nebudem písať o Blahovi a spol., netreba opakovať známe.

Jedným z najaktívnejších - ak nie najaktívnejší je akýsi Ľubomír Huďo, bývalý komunistický a mečiarovský káder, ktorého súdruhovia pripravovali na špeciálnom gymnáziu v Banskej Štiavnici na štúdium v Sovietskom zväze. Len potom si našli lepší káder a nakoniec vyštudoval v Bratislave na katedre, ktorú si veľmi pestoval Ústredný výbor Komunistickej strany Slovenska. Tomuto bývalému súdruhovi a nepriateľovi slobodných hodnôt vôbec nevadí, že je euroasistentom a platí ho Brusel. Huďo sa neustále obúva do slovenských bánk, vraj preto, lebo nie sú slovenské a patria "tomu skazenému Západu". Len zabudol, že ich vytunelovali jeho mečiarovci, tak ako bývalý riaditeľ VÚB Hudek - známy z telefonátu Lexa-Hudek. A čo zostalo po vykrádaní bánk mečiarovcami - nakradnutých 150 milárd korún. Ak by sa banky neoživili, ľudia by stratili všetky vklady. Banky v poslednom účovnom období zaplatili 135,6 milióna eur a zamestnávajú viac ako 14 000 ľudí. Nuž treba ich zrušiť. Isto, úvery a hypotéky vybaví Mazurek, Mazurek zaplatí do štátneho rozpočtu 135,6 milióna, a vo svojom východoslovenskom kraji nájde prácu 14 000 rodákom. Bude to mať ťažké.

Ďalšími, čo na nás pľujú len oheň nenávisti, sú asistenti "pána" Mazureka. Vraj "študenti" Pastuszek a Pavlík, ktorým takisto nevadí, že sú platení daňovými poplatníkmi Slovenskej republiky. Aj tými, ktorých nazývajú parazitmi. Nemajú žiadnej hanby a cez svoje médium žobronia o príspevky na svoju činnosť. A "Slováci" im prispievajú.

Vyhľadávať a sledovať ľudí im pomáha ďalší veľký Slovák, ktorý si nechá hovoriť Danny Kollar, vraj gastarbeiter vo Veľkej Británii. Denne šíri nezmysly ako, že Poštová banka patrí Pente. (Poznámka: Poštová banka bola dlhodobo v portfóliu finančnej skupiny Istrokapitál, dnes je súčasťou skupina JaT). Takýmito nezmyslali, tento "britský lámač parocvných rekordov" v britských fabrikách, zaplavuje verejný priestor. Myslím, že ľudia, ktorí v Británii naozaj tvrdo pracujú, nemajú čas celé dni sledovať ľudí, vykrikovať po sociálnych sieťach a v diskusných príspevkoch pod článkami celoštátnych médií. Pravdepodobne sa priživuje na sociálnom systéme Veľkej Británie, alebo si ho platí "pronárodná"- Gucci & Louis Vitton a Sacher strana vlastným menom Nina Uherčíková euroasistentka a kolegyňa pána Huďa. Prečo tie názvy svetových značiek? Stačí si pozrieť fotografie priložené k článku. 

Týmto a mnohým ďalším nevadí, že to nie my, ale oni parazitujú so svojou stranou na štátnom rozpočte a že na aj toto volebné obdobie dostali zo štátneho rozpočtu milióny eur. A nie je to tak dávno, čo tvrdili, že príspevky pre strany sú nemorálne  a oni ich preto odmietnu. No, neodmietli, ich družina to sú totiž v drvivej väčšine ľudia, ktorí nikdy a nikde riadne nepracovali.

Čím sú títo ľudia prínosom pre Slovensko? A prečo ich, vyťahujú a dávajú do popredia ľudia ako Uhrík, Beluský alebo Taraba? Tí, čo sa chvália svojim vzdelaním a úspešným podnikaním? Ten posledne menovaný má vraj úpešnú IT firmu.Títo ľudia sú predovšetkým ich obraz. Ale to im, zdá sa, neprekáža.  

A to nie je všetko. Jedno z tých skvelých médií, ktoré im dáva neustále priestor, pripravilo dvojhodinový rozhovor pod názvom Vladimír Mečiar a jeho úvahy o minulosti a súčasnosti, kde tento politický kleptoman takmer dve hodiny púšťal nenávisť a zlo, tak ako sme na to boli - žiaľ - zvyknutí v minulosti. A moderátorka, samozrejme jeho káder, niečo ako Blaha pani Vincoureková si s ním hrkútala na rôzne témy, okrem iného aj o tom, kde vznikol koronavírus - nie v Čine, ale v Thajsku, ako zistili americkí vedci. Ale vraj celý koronavírus je vlastne fajn, lebo príroda si čistí svoje portfólio. Neskutočné. Tieto zombie, sa nielen nestrácajú, ale ešte ifikujú ďalšie a ďalšie generácie, agresívnejšie než ten spomínaný koronavírus. 

Inzercia

Zdroj: Instagram

 

 

Inzercia

Od marca 2014 do marca 2019 som mal blog v denníku SME, písal som o bratislavskej komunálnej politike. Na stránkach Postoja sa v nich snažím pokračovať.

Inzercia

Odporúčame