Zdieľať
Tweetnuť
Kopírovať odkaz
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Blog
03. apríl 2020

Tie nenávidené mimovládky z Bratislavy

Roky vidieť, že Marián Kotleba trpí ťažkým komplexom z hlavného mesta SR Bratislavy.

Veľmi to nesledujem, ale keď som si pozeral jeho posledné príspevky, ani v jednom nechýba jeho nenávisť a prskanie na Bratislavu a Bratislavčanov. Aby som to zhrnul: Všetko zlo pochádza z Bratislavy, od koronavírusu po bratislavské mimovládky, ktorých platí Soros a NATO.

Čo by sme dali za to, keby sme v týchto zlých časoch mali peniaze od Sorosa, na rozdiel od jeho pravidelného príjmu z našich daní. 

Ale teraz k Bratislave: Bratislava dala možnosť pracovať v tomto meste desaťtisícom jeho rodárom, ktorí utiekli v minulosti z jeho kraja, ktorý spravoval. Ktorí utiekli pre jeho korupciu, jeho rodinkárstvo, kde jeho súputníci a jemu podobní rozkladli fabriky, lesy, poľnohospodárske družstvá.

Tento "spravodlivý bojovník" by sa mal pozrieť na privatizérov, ktorí rozkradli Slovensko: Nech navštívi pána Oravkina z Heľpy, pána Fiľa z Rozhanoviec, pána Haščáka zo Starej Ľubovne, pána Beljajeva z Popradu, poprípade pána Kočnera z Ružomberku, pardon, ten sedí v base.

Nuž, ale ľudia zo Slovenska už vidia pointu kto ich okradol a okráda a mnohí sa za nich hanbia. A hanbia sa aj za tárajov, ľudí, ktorí prezentujú svoje fantasmagorické plány s ktorými by sme sa prepadli na absolútne dno. Asi preto priamo v Bankobystrickom okrese dostal vo voľbách Bratislavčan Boris Kollár viac ako 10 percent a pán Kotleba prešiel ledva zo 7 mimi percentami.

Mimochodom pán Kotleba, máme v Bratislave komunálneho politika, vášho spolužiaka z gymnázia. Je starostom v jednej z mestských častí Bratislavy, kde by mal problém vo voľbách uspieť aj rodený Bratislavčan. Na rozdiel od vás, čo vás celý život živí štát má úspešnú firmu, táto mestská časť vyzerá dobre. V minulosti pracoval ako zástupca starostu a hoci mu zo zákona patril slušný plat nepoberal ani euro. 

Inak, s úžasom sledujem ako sa vaši kolegovia v poslednom čase s nadšením vyjadrujú o prípevkoch Smerákov, napríklad Vážneho, ktorý okrem mnohých káuz na svedomí mýtny tender, kde Slovensko prišlo o miliardy eur, tam asi vám Kolebovcom nevadí, že na tom zarábajú finančné skupiny, ktorých časť je dokonca zo zahraničia. Po štyroch rokoch vedenia BBSK sa potom nedivím, že s kotlebami Banskobystričania veľmi radi rozlúčili a zvolili nie veľmi výrazného Luntera. 

Inzercia

Tak nám prosím, tu v Bratislave, dajte pokoj! 

Venujte sa ľuďom z vašej kandidátky: štyria mladí - nezamestnaní, Černákov poskok a o viacerých sa vlastne nedá nič ani napisať. Lebo pravdivé vyjadrenia na ich správanie a životný štýl, to by tento konzervatívny denník ani neuniesol.

Mimochodom, k dnešnej celosvetovej pandémii, primáror Banskej Bystrice si znížil plat, starostky zo stredného Slovenska šijú ochranné rúška, podnikatelia z Bratislavy, ale aj mimo nej, ktorí tu platia dane a peniaze zarobili výlučne svojou prácou bez pomoci štátu darovali na boj proti tejto chorobe milióny eur, ale zatiaľ som nepočul, že by nejaké ruško zabezpečil alebo kúpil nejaký váš prívrženec. Toľko sa chválite pomocou slabším. Kde je? Kde ste sa schovaali? A dokonca ste neboli schopní osloviť firmy, ktoré vyrábajú ochranné prostredky a sídlia hneď za vašim humnom.

Asi by sa mal pán Kotleba zamerať na svojich rodárov - expremiera Pellegriniho a exšéfa štátnych hmotných rezerv Kičuru z Horehronia a pýtať sa na ich majetkové pomery. Alebo spolu s nimi navždy zmiznúť z politickej mapy Slovenska.

Ale odborným témam sa asi nevyhneme, lebo kotlebovský stranícky rozhlas po drôte, ktorí vedú stranici ĽS NR sa venuje hlavne tomu, ako dvíhať činky, ako ssi doma urobiť hrazdu, ako zostať silný. (Slovenčinu tú radšej komentovať nebudem - ale Štúr s Bernolákom niekde majú hlavu v smútku).

 

Odporúčame

Blog
Mesiášske nápady, blackout a reálne riešenia

Mesiášske nápady, blackout a reálne riešenia

Pán premiér vyzval ľudí aby sa vyjadrili k jeho nápadu Slovensko uvrhnúť do totálnej ekonomickej krízy so skrytým názvom „blackout“ . Slovensko potrebuje pre rôzne oblasti rôzne riešenia. Centrálny krízový štáb nestačí, využime naplno systém civilnej ochrany obyvateľstva, zapojme do neho samosprávy, miestne podnikateľské subjekty a organizácie.