Bitku sme vyhrali, vojna však neskončila

Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Bitku sme vyhrali, vojna však neskončila

Modlitby za Slovensko pod vedením otcov arcibiskupov a biskupov, ako aj veriaceho ľudu priniesli svoj výsledok. Istanbulský dohovor a gender ideológia boli odmietnuté nielen v parlamente, ale aj voličmi.

Treba poďakovať Bohu a voličom, že PS-Spolu, ako ultraliberálne neomarxistecké zoskupenie zostalo mimo parlamentu. Ich účasť by katastrofálne poznamenala účinkovanie vlády nielen vytvorením ministerstva „pravdy“, ale aj tým čo chystali v školstve, kultúre, ako aj v iných rezortoch. V programe totiž sľubovali, že gender ideológiou presiaknu všetky rezorty, ako to robili komunisti s „vedeckým“ ateizmom.

Dúfam, že odmietnutie gender ideológie chápu aj liberálnejšie zmýšľajúci poslanci, ktorí na rôznych kandidátkach politických strán, boli zvolení do NR SR. Pani prezidentka Čaputová by to tiež už mohla konečne pochopiť a prestať robiť drahoty pri odmietnutí ID a nehľadať nové právne kľučky.

V modlitbách však netreba poľaviť, lebo už z Európskeho parlamentu sú signály, že sa rozbieha pokus prijať ďalší dohovor https://www.podpisem.sk/petition/nepotrebujeme-rodovu-ideologiu-v-dohovore-medzinarodnej-organizacie-prace-c-190/ , ktorým sa má do členských štátov vpašovať gender ideológia.

Rovnako z Turecka sa ozývajú hlasy, že sa migranti dávajú do pohybu smerom na EÚ  https://hnonline.sk/svet/2102359-otvorilo-turecko-brany-do-europy-na-pochod-sa-vydali-stovky-migrantov a komisárka EÚ Ylva Johanssonová  pre migračnú politiku znova signalizuje ich povinné prerozdeľovanie do všetkých členských štátov https://svet.sme.sk/c/22326159/komisarka-o-migracii-kvoty-su-stale-na-stole-no-solidarita-sa-da-ukazat-aj-inak.html , čiže aj na Slovensko.

Pre ilustráciu záber z greckej hranice https://www.facebook.com/watch/?v=503510110560536 .

Zostávajú teda jedna hrozba a to gender ideológia a druhá islam, ktorý je nekompatibilný s našim kultúrnym svetom.

 Preto musíme ďalej byť ostražití. Pri tvorbe vlády bude veľmi dôležité kto obsadí to ktoré ministerstvo a aký bude mať vzťah k hodnotovým témam a voči existenčným hrozbám determinujúcich budúcnosť Slovenska.

Viliam Oberhauser, KDŽP-Aliancia za Slovensko

Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.

Pozrieť diskusiu

Fungujeme vďaka finančnej podpore našich čitateľov a pravidelných podporovateľov. Ďakujeme.

Podporte nás aj vy, aby sme vám mohli priniesť ďalšie kvalitné články.

Podporiť pravidelnou sumou Podporiť jednorazovo