Tweetnuť
Kopírovať odkaz
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Blog
03. január 2020

Matriarchát bez "Pa"

Feminizmus už pred niekoľkými rokmi dosiahol vrchol, od ktorého sa toto hnutie odrazilo ešte vyššie. Rozumné právo na rovnakú príležitosť pre obe pohliavia zatienilo právo na absolútnu rovnosť a negovanie rozdielov medzi mužom a ženou. Bohužiaľ, feminizmus sa nezastavil ani tam. Momentálne ide o hnutie žien, ktoré, hoci už roky diskriminujú mužov, majú z toho dobrý pocit, hovoria vždy len pravdu a ide im len o "spravodlivosť". Keď začujete čosi podobné, radšej si dajte ruky pred tvár a stiahnite sa do kúta. Jeden prsteň vládne všetkým, jeden všetkým káže...
Matriarchát bez "Pa"

V Anglicku sa uvažuje o zákone, pri ktorom by ženy nemuseli byť po trestnom čine stíhané. Pardón, tu nemám slov.

Už dávno je v Amerike i Európe realitou, že tresty pre ženy sú vo všeobecnosti oveľa miernejšie, a to aj pri vražde prvého stupňa alebo závažnom finančnom podvode. To znamená, že nežné pohlavie sa stalo aristokraciou. Zabudnite na demokraciu!

Ak teda v Amerike žena obviní muža, že ju sexuálne napadol, považuje sa za hlúpe zisťovať, či naozaj hovorí pravdu. Dajme tomu, že raz zo štyroch prípadov pravdu má, ale čo tie ostatné razy? Chce sa mu pomstiť, dostať ho do problémov – vlastne stačí, ak je jej trochu nesympatický... azda jej zavadzia v kariérnom raste alebo ju skrátka irituje. Nedajbože s ním začala chodiť a on sa s ňou necitlivo rozišiel.

Ženám sa pomaly, ale isto pripisujú pozitívne vlastnosti už len pre to, že sú ženy, a to je veľmi nebezpečné. Ak je žena zvýhodnená už len pre to, že je "krehkou ženou", nebojí sa to zneužiť, a často to aj zneužije. Prečo by nemala zaútočiť na muža slovne, psychicky a aj fyzicky, ak z toho pravdepodobne vyviazne bez problémov, a niekedy dokonca s tučnejšou peňaženkou vo vrecku? Veď je žena a má na to nárok.

Extrémny feminizmus sa nestal len problémom niekoľkých mužov... Stal sa trendom, módnym hitom. A tak sa aj ženy, ktoré pochádzajú z priemerných funkčných rodín, cítia až tak dobre, že je podľa nich normálne správať sa k mužom nadradene, vydierať ich a klamať, pravdaže, s tým, že im okolie dá za pravdu oveľa rýchlejšie ako ich partnerom, ktorí zhrešili už len tým, že sa narodili ako muži.

Muž je od základu zlý, násilnícky a nestabilný, kým žena, naopak, anjelským pravdovravným stvorením, ktoré sa nikdy nezníži k aktívnej či pasívnej agresivite, a už vôbec nie voči mužom...?

Ak si spoločnosť glorifukje jedno pohlavie, to druhé sa automaticky začne démonizvať. Inak by sme sa ocitli v utópii, a keďže v takej rozprávke nežijeme, a ženy sú anjelmi na zemi, ktosi za to zlé vo svete zodpovedný byť musí. Aha, muži!

Ženy majú v dnešnom svete voľne dostupný sex, a aj preto sa stávajú čoraz vyberavejšie, nároky na mužov narastajú. V každej spoločnosti existuje hierarchia financií, moci a úspechu a z toho vyplývajúce spoločenské postavenie.

V konečnom dôsledku ide o dvadsať percent najúspešnejších mužov, na ktorých upriamuje svoju pozornosť väčšina žien. Ani oni však nemajú vo vzťahu nijakú váhu. Obiehajú okolo žien ako mesiace, spotení, kedy sa ich planéty rozhodnú, že chcú zo vzťahu von. Sú zadychčaní a len čakajú, kedy príde u žien čas vystriedať horšieho koňa pod bielou princeznou za lepšieho koňa pod bielou princeznou. Česť výnimkám.

Veď každú jeseň stromy zhadzujú z konárov svoje lístie... A muži každý rok padnú zo žien na zadok. Zdieľať

Vinou rozpadu tradičnej rodiny existujú davy akýchsi zvláštnych beta-mužov, ktorí doslova obiehajú okolo svojich potenciálnych partneriek a matiek. Sú zamrznutí v ustavičnom nadbiehaní, dvorení, v nekončiacom plnení každého priania svojej polovičky, len aby si partnerku rezervovali na ďalší týždeň. Ak sa žena, nedajbože, občas necíti vo vzťahu fantasticky, skrátka odíde preč.

Ak teda žena vo vzťahu použije emocionálne a psychické týranie a vydieranie, klamstvá a intrigy, je to ľahko ospravedlniteľné, no ak na to muž reaguje s hnevom, je okamžite označený za tyrana. Aké je jeho základné obvinenie? Odmietol rolu otroka v silne predurčenom matriacháte, ktorý má v spoločnosti nálepku "patriarchát".

Inzercia

Dovoľte mi sa zasmiať. Cha-cha. Patriarchát je už dávno pá-pá. Zdieľať

Avšak to najhoršie, čo môže urobiť muž vo vzťahu v 21. prvom storočí, je vyhlásiť sa za "hlavu rodiny". Rovno si môže podpísať rozsudok smrti, pretože také názory sú predsa nenávistným a hlavne zastaraným prežitkom. Takých mužov toleruje azda len imaginárna skupina žien, ktoré nie sú nasiaknuté módnym feminizmom či matriarchátom v rodine, v ktorej tak či onak vyrastali.

Technológie pokročili a dnes ženy skutočne nepotrebujú mužov, dokonca ani pri plodení detí. Ich účasť je minimálna a trochu podchladená či zamrznutá, aby som povedal pravdu. A tak prvýkrát v histórii ženy nepotrebujú mužov, vlastne, takmer k ničomu. Potrebu ochrany môže takmer dokonale zabezpečiť vyspelý európsky štát. Pridajte k tomu rôzne benefity a sociálne dávky, a žena môže vychovávať deti sama. Každý jeden muž v takej domácnosti by bol už navyše, stal by sa len takou škaredšou kabelkou na dne kredenca.

Tento trend je veľmi silný a predpokladám, že to v budúcnosti pôjde ešte hlbšie a ďalej. Nakoniec sa na nás mužov budú chodiť pozerať skupinky žien do zoologických záhrad. Posledné exempláre, dva za jeden, dnes máme zľavu!

Muž a jeho tisícročné roly ochrancu a živiteľa sú minulosťou. Stojí preto na pokraji vyhynutia.

Zbohom nekorektným chromozómom!

Poznámka pod neviditeľnou čiarou: Čím ďalej kráčate na západ, čím je krajina vyspelejšia, bohatšia a bezpečnejšia, tým viac klesá význam a hodnota muža. Tešme sa teda, ale len trochu, že tu žijeme na Slovensku.

PS: Môžeš ujsť pred vojnou, hladom a chorobami, ale ak ťa doma čaká feministka so založenými rukami, bude ti lepšie, keď budeš bojovať hladný a chorý v zákopovej...

Nezabúdajme však, že aj muži nesú na feminizme svoj podiel viny. Len nie ten stopercentný, ale päťdesiatpercentný. No dobre, možno päťdesiatjedenpercentný, ak sú džentlmeni.


A ako som teraz začal hovorievať: V každej vode sa žaba uvarí rovnako.

 

Slovami zakladateľa platformy London Real: „Nemusím súhlasiť s tým, čo hovoríš, ale až na smrť budem bojovať za právo, aby si to mohol povedať.“ Brian Rose, David Icke či Alex Jones pravidelne lámu Matrix, do ktorého sme sa narodili, na kusy. K týmto cenzurovaným majstrom chcem prispieť svojou troškou aj ja, pretože vidím to, čo oni. Ľudia majú priveľkú cenu, aby sa celý život zhypnotizovane pozerali svojim A. I. otrokárom do jedného oka. Zobúdzajme sa navzájom z tohto televízneho a rádiového sna. Do not TELL us your VISION, TELEVISION!

Odporúčame

Blog
Socha zodpovednosti a Šikmý postoj v Pise

Socha zodpovednosti a Šikmý postoj v Pise

Najväčší súčasný básnik futurizmu Andrej Danko, alebo srbsky Oknad Jerdna – ako chcete, raz spomenul pamätné „horúce gaštany zodpovednosti“. V tomto blogu si na ne posvietime, takže buďte v strehu! Hlboké úvahy a analýzy nad týmito nedopečenými gaštanmi môžu spôsobovať závraty a halucinácie, najmä ak ste si dali do kapustnice iné huby ako dubáky.

Blog
Náboženské zvyky a čo s tým majú Vianoce

Náboženské zvyky a čo s tým majú Vianoce

Skôr ako sa hladný žralok pustil do rybára. Jedným okom pozrel do svojeho kalendára. Odrazu mu padla sánka, vraví si: "A, jéje." Dneska je ten veľký piatok, dnes sa mäso ne je. A potom keď sa v dialke strácal vrchol jeho plutvy, vyšiel rybár na hladinu, ale beztak mŕtvy. Neplačte mi za rybárov, slzy ani vzlyky. Hlavne, že sa zachovali náboženské zvyky.

Denník Svet kresťanstva

Diskutovať môžu exkluzívne naši podporovatelia, pridajte sa k nim teraz.

Ak máte otázku, napíšte, prosím, na diskusie@postoj.sk. Ďakujeme.