HALLOQUEEN 2019 - DRUM&BASS PARTY

Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
HALLOQUEEN 2019 - DRUM&BASS PARTY

Zamyslenie nad tým, s kým robí KDH dohody o spolupráci.

Dňa 1. novembra tak ako každý rok, tak aj toho roku budú všetci kultúrni ľudia sláviť sviatok Všetkých svätých, ktorý je v demokratickom Slovensku štátnym sviatkom. Na tento sviatok nadväzuje deň Spomienky na všetkých zosnulých, ľudovo nazývaný Dušičky.

Kultúrni ľudia sa tak vyberú na cintoríny po celom území Slovenska, navštívia svoju rodinu a tiež cintoríny, na ktorých spočívajú ich blízki – rodina a priatelia a ku ktorým ich viaže množstvo spomienok. Tí ktorí neveria v život večný si pospomínajú na pekné chvíle, ktoré s nimi prežili. Tí veriaci v vzkriesenie a život večný sa k tomu aj pomodlia a budú v modlitbách prosiť, aby sa so svojimi blízkymi stretli na večnosti.

Pokiaľ celé kultúrne Slovensko sa teda chystá na spomienku na svojich zosnulých rodinných príslušníkov, priateľov a známych tak naši liberáli sviatok Všetkých svätých a pamiatku zosnulých oslávia svojim spôsobom. Názov akcie je uvedená na ich internetovej stránke https://novacvernovka.eu/program/halloqueen-2019.

Charakteristika tejto akcie je nasledovná:

„HalloQueen bude opäť nezabudnuteľná party: drag queens, masky, techno, d’n’b, italo disco, vogue, fetiš, show a oveľa viac. Akcie Slepičáreň a Shame sa opäť spojili, aby priniesli divoký žúr. Štartujeme o 21.00 s drag queen show! Následne bude prebiehať od polnoci až do rána party na dvoch stageoch.“

Medzi tými, ktorí podporujú toto podujatie sú Nadácia ESSET, Bratislavský samosprávny kraj, Magistrát hlavného mesta Bratislava čiže hlavní reprezentanti súčasného liberálneho sveta v Bratislave. Medzi mediálnymi podporovateľmi samozrejme nemôže chýbať Denník N.

Bohužiaľ ohlupovanie na túto tému už prebehlo celým Slovenskom a podobné podujatia v rôznom rozsahu sa uskutočnia aj na iných miestach Slovenska. V Piešťanoch sa liberáli preslávili sprievodom čertov mestom, ktorý zrejme budú aj toho roku opakovať. Mnohé školy na slovenských dedinách opičiac sa po Amerike budú robiť lampiónové sprievody v maskách čertov a strašidiel.

Stálo by zato zistiť či aj vedenie KDH, ako svojich blízkych spolupracovníkov, liberáli pozvali na túto impozantnú akciu. Neviem však ako strávia plagátovú paródiu napodobňujúcu mŕtveho Krista so svojou matkou. Vedenie KDH zatiaľ mlčí. Zmluva o neútočení zrejme platí iba jedným smerom.

Pani prezidentka asi znovu ako pri Dúhovom pochode pôjde na HalloQueen do Cvernovky bratislavskou MHD.

Viliam Oberhauser, KDŽP- Aliancia za Slovensko

Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.

Pozrieť diskusiu

Fungujeme vďaka finančnej podpore našich čitateľov a pravidelných podporovateľov. Ďakujeme.

Podporte nás aj vy, aby sme vám mohli priniesť ďalšie kvalitné články.

Podporiť pravidelnou sumou Podporiť jednorazovo