KDŽP zradilo svoju jedinú hodnotu

Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
KDŽP zradilo svoju jedinú hodnotu

Piatok to mala byť veľká sláva, KDŽP a SNS podpisovali Memorandum za život a vlasť. Túto slávnostnú chvíľku vystriedalo po 5 minútach veľké vytriezvenie. Po podpise sa vyjadrili predstavitelia týchto strán k podpisu tohto Memoranda a to teda bol jeden veľký prepadák. Absolútne nepripravené vyhlásenie predsedu SNS, nepripravene reakcie predstaviteľov KDŽP. Proste celé zle.

Andrej Danko uviedol, že 4 prekladané zákony ohľadne interrupcií,  o ktorých sa bude jednať počas tejto parlamentnej schôdze sú nešťastné. Toto uviedol predseda SNS, strany s ktorou strana KDŽP podpísala dohodu o živote. Následne Andrej Danko uviedol, že jeho strana sa zdrží hlasovania pri týchto návrhoch. 

 

Ročne na Slovensku sa uskutoční cca 6000 umelých prerušení tehotenstiev. KDŽP nevadí, že strana SNS môže v súčasnosti zahlasovaním niektorého zo zákonov minimálne umenšiť zlo, a skrátiť lehotu, dokedy môže žena požiadať o umelé prerušenie tehotenstva. 

 

V skratke ešte raz vysvetlím. 2 politické strany podpíšu dohodu, že sú za život. Na tej istej TB jedna zo strán ohlási, že sa zdrží hlasovania o interupciách, o ktorých sa bude o pár dni hlasovať v NR SR. Predstavitelia KDŹP tam len prihlúplo stoja a usmievajú sa. Z celej tejto tlačovky teda ide len jeden dojem, a to je pripraviť ľudí, že na kandidátke SNS bude p. Štefan Kuffa a pánovi Kuffovi ide len o to, dostať sa na ich kandidátke do NR SR.

 

A pán Danko ešte pozve ľudí na Pochod za život a aj sa ňom zúčastní. A o par dní v NR SR jeho strana nebude hlasovať za žiadny zákon, kde by mohli zachrániť x detských životov. Čo si má o tom myslieť obyčajný človek? Že ide len o obyčajné zneužitie tejto témy a KDŽP odhalilo svoju pravdu a že, keď ide o poslanecké miesta, sú ochotní svoju jedinú hodnotu zradiť. 

 

Prikladám aj link na celú vyššie spomínanú TB. tb-zastupcov-sns-a-kdzp-k-podpisu-memoranda-za-zivot-a-vlast.html

Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.

Pozrieť diskusiu

Fungujeme vďaka finančnej podpore našich čitateľov a pravidelných podporovateľov. Ďakujeme.

Podporte nás aj vy, aby sme vám mohli priniesť ďalšie kvalitné články.

Podporiť pravidelnou sumou Podporiť jednorazovo