Tweetnuť
Kopírovať odkaz
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Blog
18. september 2019

Čo môže spôsobiť Pochod za život

V roku 2013 bolo všetko pripravené na ratifikáciu Istanbulského dohovoru a zrazu sa ratifikácia neudiala. Keď sa potom v januári 2014 na jednom expertnom rokovaní agílne feministky pýtali jedného z ministrov, prečo neratifikovali Istanbulský dohovor, on odpovedal:
Čo môže spôsobiť Pochod za život

Vy ste videli, čo sa dialo v septembri v Košiciach? (prvý Národný pochod za život, pozn. autorky). Vy si myslíte, že keď proti nám ide 80 tisíc ľudí, že my môžeme ratifikovať Istanbulský dohovor?

Takú silu má naša manifestácia podpory životu.

Teraz je najdôležitejšie prísť. Bude to zaujímavé, bude to pekné, bude to silné. Príďte v nedeľu do Bratislavy. Napriek prekážkam, ktoré sa Vám teraz zdajú veľké, napriek tomu, že sa Vám to možno nezdá až také podstatné. Príďte.

Naša sila sa v nedeľu prejaví v kvantite. Nie vždy je to tak, ale tentokrát to platí. Teraz je najdôležitejšie prísť. Čakáme Vás na Pochode za život.

Inzercia

Odporúčame

Blog
Kampaň končí. A čo ďalej?

Kampaň končí. A čo ďalej?

Na konci života nám ostanú iba vzťahy. Kampaň končí, voľby pominú. Ale vzťahy ostávajú. Z nich sa budeme zodpovedať nielen na sklonku života, ale ovocie pozbierame v trpkom či dobrom pocite už teraz.

Denník Svet kresťanstva