Tweetnuť
Kopírovať odkaz
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Blog
28. jún 2019

Matovič prerazil absolútne dno

Zneužiť najnešťastnejšiu matku Slovenska, to chce iný „charakter“.

Béla Bugár sa nachytá. Dokonca ani paralyzovaný Fico so svojim miliónom na stole. Ako je možné, že niekto príčetný a aspoň trochu vnútorne slušný s ním spolupracuje? Ba dokonca je voči nemu „lojálny“. Pri každom kto s ním ostal mi napadá jediné, čo také na neho „Hanibal slovenskej politiky“ môže mať? Ťažko sa mi verí, že na Slovensku môže existovať človek takej slepoty, že pána „obyčajného“ a pána „nezávislého“ ešte neprekukol.

„Našim snemom sú voľby.“ Habkal ako Polepetko u Braňa Závodského. „Nie celkom som rozumel, ale asi to bude tak.“ Vyškieral sa ako Martinko Klingáčik u Zuzany Kovačič Hanzelovej. 

Kýble špiny vylial na tú, ktorá jediná sa mu neuveriteľne slušne porúčala a ktorá držala jeho štvorčlennú eseročku dlhodobo nad vodou, hoci do nej nikdy nepatrila. On si nepamätá, kedy presne najvýraznejšia slovenská politička mala záujem vstúpiť do jeho „jamy levovej“. Pozoruhodné. Prehliadol jej email. Zaujímavé.

Tento „politik“, ktorý sa neštítil zneužiť Eucharistiu, to najsvätejšie na tejto Zemi, nemá ani úctu pred bolesťou matky, ktorej nezmyselne zavraždili dieťa. Prečo prišla jej dcéra o život? Len preto, lebo si vybrala frajera, ktorý si robil svoju nebezpečnú robotu poctivo a dôsledne. Ján Kuciak musel rátať s najhorším a Martina Kušnírová s ním do toho išla. Verím, že ich večnosť je neopísateľne krásna.

Len šialený zúfalec sa môže zištne pozvať na kávu k nešťastnej žene, ktorá je schopná ísť aj do pekla, aby dosiahla spravodlivosť.

Pani Kušnírová odpustite mi tento blog, nič mi do toho nie je, ale nedokážem sa pozerať na to, ako je a bude Vaša bolesť zneužívaná. Nedovoľte Matovičovi aby s Vami hral svoje hry. Pozrite sa a všimnite si ako nechutne sa pán Matovič zachoval k ľuďom, ktorým by mal byť vďačný, aj za to, že je OĽaNO v parlamente a berie miliónové dotácie od štátu. Peniaze, ktoré patria iba jemu, pretože žiadnu stranu, ktorá by o tých peniazoch mohla rozhodovať, reálne nemá.

Všetci predsedovia strán, ktorých pani Zlatica Kušnírová pozvala na obed, sú svojprávni a vedia sa stretnúť aj bez jej pozvania. Rozpadávajúci sa Matovič nemá právo byť samozvaným dirigentom vznikajúceho orchestra. Ani matka zavraždenej dcéry ním nie je. To skôr , ktorá jemne zatvorila „neobyčajne závislé“ dvere, hoci nimi mohla riadne tresnúť.

Inzercia

Odporúčame

Denník Svet kresťanstva

Diskutovať môžu exkluzívne naši podporovatelia, pridajte sa k nim teraz.

Ak máte otázku, napíšte, prosím, na diskusie@postoj.sk. Ďakujeme.