Spammer Klobučník

Alebo prečo som agitoval za Andyho Hryca?

Ževraj som podplatený a tendenčný. To vyšlo z klávesnice tých, čo prispievajú do diskusie pod pseudonymom. Sú utajení, aby mohli kydať.

Aj tento portál napokon nespraví nič proti tomu, aby už konečne prestal platiť zákon, ktorý tu zaviedol Lenon: "Ak vylejete na oponenta kýbel hovien, ľudia ho začnú považovať za výkal, hoci ním nie je, preto ho naň len pekne vylejte! ". Ďakujem Postoju za zverejňovanie anonymných diskusných príspevkov!

Napokon Slováci sú hádam jediným národom na svete, ktorý pozná odpoveď na otázku - Ako mohli Nemci dopustiť, aby sa dostal k moci Hitler? Spravili to ísté v 1992. roku, keď si zvolili Mečiara.

Trolkovia alebo skôr škrati, pozor, máte sotva 25, takže tomu jednoducho nerozumiete. Mečiar bol iná liga, než to, čo predvádza dnešný slovenský politický život, na ktorý reagujete tak úpenlivo, uponáhľane,  úboho a žoldácky.

A teraz k veci. Prečo agitujem za Andyho Hryca? Myslíte si, že naozaj za prachy, sľuby a budúce funkcie? Asi nie.  Hryc sa nepotrebuje s nikým na ničom dohadovať.  A  už vôbec  nie so mnou. Takže pozor,  ja  som agitoval zaňho z nasledovodného dôvodu, ktorý uznajte, nemôžete vôbec pochopiť. Vymyká sa z vášho rámca.

Keď Mečiar znásilňoval Slovensko, ležalo mu v žalúdku jedno mesto a v ňom jedna  univerzita, ktoré mu húževnato odporovali. Áno, bola  to moja hrdá Trnava a v nej  Trnavská univerzita.  Aby ich netvor  umlčal a zlikvidoval, neváhal sa zastaviť ani  predtým, aby nechal vymeniť zámky na vstupe na akademickú pôdu Almae matris Tyrnaviensis. Alebo aby rovno v tom istom meste zriadil druhú univerzitu, ktorej patrí za spôsob, akým bola porodená, všetko len nie sláva a úcta.

Študoval som v tom čase na Trnavskej univerzite a poviem úprimne, že  nám nebolo vôbec do spevu. Nevedeli sme, čo bude s nami  zajtra. O to hladnejší po spravodlivosti a pravde sme dennodenne o 18:30 ladili Rádio Twist, ktoré jediné dokázalo nebojácne vraziť tejto šelme úder späť tým, že nebojácne prinášalo pravdivé a vyvážené spravodajstvo, na rozdieľ od propagandy, ktorú chrlila zmanipulovaná STV a Slovenský rozhlas.

Vtedy, na internátnej izbe, som sa neraz sám pýtal seba, ako to len splatiť Andymu Hrycovi, bez ktorého by Twist bol tiež iba ďaľšou servilnou promečiarovskou tribúnou, akých  v tom čase bolo všade dosť?

Teraz vraciam pánovi Hrycovi požičané, a mal by to urobiť každý z nás. Zároveň dúfam, že sa ľudia aspoň na chvíľu rozpomenú a  priznajú zásluhu človeku, ktorý sa zaslúžil o demokraciu a oslobodenie Slovenska spod diktatúry HZDS  .Jednoducho treba voliť číslo 4!

A na záver ešte jedno: Nebudem reagovať na slabochov, ktorí sa hanbia podpísať vlastným a pravým menom pod to, čo robia a píšu. Nebudem ich ani mazať. Ak sú pravidlá nastavené tak, že anonymom a ich hanopisom a konšpiráciám dávame zalenú, nech sa nik vrátane redakcie Postoj.sk nečuduje, že zlyháva ďalšia a ďalšia generácia tohto národa. Zrejme bohapustá čitateľnosť a biznis je to, čo má prednosť pred všetkým.

Pozrieť diskusiu

Fungujeme vďaka finančnej podpore našich čitateľov a pravidelných podporovateľov. Ďakujeme.

Podporte nás aj vy, aby sme vám mohli priniesť ďalšie kvalitné články.

Podporiť pravidelnou sumou Podporiť jednorazovo