Pozor na bláznov pri kormidle - neutopia nás ?

Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Pozor na bláznov pri kormidle - neutopia nás ?

Zneužité fan kluby udržiavajúce pri moci nekompetentných a psychopatov. Vymieranie a vysťahovalectvo má systémové príčiny. Odmietnutie potratov a gender ideológie je odmietnutím kultúry smrti. Sv.otec Ján Pavol II. pomôž otvoriť oči Slovákom, aby naplnili svoje poslanie.

Keď som pred časom napísal príspevok, v ktorom som súčasnú situáciu charakterizoval podobne, ako to bolo s Titanicom pred jeho potopením, tak to bolo veľmi optimistické hodnotenie.

Situácia je oveľa horšia preto, lebo pri riadiacom kormidle slovenskej loďky (a aj tej európskej) sa zrejme zhromaždili a striedajú sa nielen nekompetentní kapitáni, ale dokonca psychopati. Do politiky sa nechce ísť žiadnemu slušnému človeku a voličov sa podarilo rozdeliť do táborov, ktoré na seba pokrikujú ako fanúšikovia futbalových mužstiev. To prirovnanie je preto, lebo tým svojim sú schopní tolerovať všetko a nedostatky, vidia iba na tých druhých. Zmysel vytvorenia takýchto fan klubov je v tom, že hoci sa ich strany striedajú pri vládnutí, v skutočnosti sa nič nezmení. Samozrejme majú aj svoje tvrdé jadrá ako naši „belasí“ v Bratislave a „bílí andelé“ v Trnave. Tí neprijmú žiaden vecný argument a snáď by boli schopní svojich súperov, vo svojej agresivite, aj pozabíjať.

Významne tomu pomáhajú aj manipulačné skratky, ktoré sa naplno udomácnili. Ak ide o charakterizovanie pochybení tak sú to: „lebo Mečiar, lebo Dzurinda, lebo Fico“. A keď ide o pejoratívne nálepky tak zase: „fašisti, slniečkári, konšpirátori, eurohujeri“, atď.

V takejto situácii, ak začnete hovoriť o vážnych veciach a prinesiete k nim zodpovedajúcu argumentáciu, tak namiesto normálnej diskusie s predložením protiargumentov sa obvykle stretnete s pejoratívnym nadávaním od veci, vyhrabávaním starých citátov podopretých odvolávkami na tendenčné pramene špiniace autora vážnych slov a argumentov. Pokiaľ sa to stane v nejakom bulváre, tak nech, ale keď to vidíte v „serióznych“ médiách, tak to mnohých znechutí a povedia si „obeste sa“ a viac sa v politike neangažujú. Ako som v predchádzajúcom príspevku uviedol, práve pre takúto nevraživosť a nenávisť, je tendencia sa zo Slovenska vysťahovať.

Nuž a teraz niekoľko vážnych syntetických údajov charakterizujúcich stav Slovenska, v ktorom sa nachádzame a pre ktorý som zvolil uvedený názov blogu.

Plodnosť na Slovensku v minulom roku dosiahla 1,48 dieťaťa na ženu, pričom záchovná plodnosť je 2,1. Pritom plodnosť slovenských žien bola iba 0,7 dieťaťa na ženu, čo je jednoznačné vymieranie a aj tých biednych 1,48 zachraňujú naši Rómski spoluobčania. Plodnosť 2,1 z roku 1989 sa za desať rokov znížila na 1,1 čo bol svetový rekord. Teraz je trochu lepšia, ale perspektívnych rodičiek ročne ubúda o 14 tisíc a od roku 1999 je ich menej o 140 tisíc. Čiže postupne, ak to takto pôjde ďalej, ani nebude mať kto rodiť.

K tomu ešte treba vidieť vysťahovalectvo mladých ľudí. V zahraničí študuje okolo 50 tisíc slovenských študentov, z ktorých podľa doterajších skúseností vieme, že sa vracia domov iba jedna tretina. V Čechách našich študentov po skončení školy lákajú, aby tam zostali, vyššími platni a bytmi. Takto sa stalo, že tretie najväčšie slovenské mesto je Praha, v ktorej žije okolo 100 tisíc Slovákov. Celkove sa odhaduje, že v ČR je takto 480 tisíc Slovákov, ďalej na Britských ostrovoch okolo 160 tisíc, atď. Je otázne koľko sa z nich na Slovensko vôbec niekedy vráti.

Alarmujúcich údajov je samozrejme veľmi veľa. Pre ilustráciu, ako bude upadať aj výchova mladej generácie, uvediem ešte, že 40% detí sa rodí mimo manželstva, že rozvodovosť je okolo 30%, čo znamená, že deti vyrastajú v neúplných rodinách. Do toho je tu aj úpadok kvality školstva. Každý normálne mysliaci človek musí vidieť, že v takejto situácii, namiesto riešenia problémov, chodiť po školách s natláčaním sexuálnej výchovy a gender ideológie, môže iba nepriateľ Slovenského štátu.

Tieto údaje sú z odborného podujatia, ktoré za účasti slovenských špičkových odborníkov včera zorganizoval Národohospodársky odbor Matice slovenskej na Strojníckej fakulte STU v Bratislave. Vzhľadom na vážnosť situácie sa týmito otázkami budeme dlhodobo zaoberať a pripravovať riešenia, ako zmeniť tento vývoj. Postupne ich budem publikovať aj na Postoji.

O tom, že vymierame a že sme svedkami jedného z najväčších vysťahovaleckých periód v histórii Slovenského národa, signalizujú odborníci veľmi dlho. Vlády sa striedajú a nikto z nich nič nerobí, aby sa to zmenilo. Politici sa vzájomne obviňujú kto viac kradne a voliči vo svojich fan kluboch zatvárajú oči nad prehreškami tých svojich a opätovne ich volia do funkcii.

Bohužiaľ rovnako prebehli aj diskusie okolo končiacej sa kampane do Európskeho parlamentu. Proti KDŽP, ktorá postavila odmietnutie potratov, ako fyzického vraždenia a gender ideológie, ako duševného vraždenia, za podmienku číslo jedna pre zásadnú zmenu v spoločnosti, sa rozpútalo peklo špinenia a osočovania. Vraj sme málo proti korupcii a podporili sme v prezidentských voľbách ľudí, ktorí nie sú anjeli, atď. Ako obvykle žiadne protiargumenty, iba špinenie.

Od našich kritikov by som sa rád dozvedel, aký rozdiel je medzi kandidátmi, ktorí za Slovensko kandidujú do Európskej ľudovej strany (SMK, MOST, SPOLU, KDH) a socialistami (SMER, PS), ktorí už dlhodobo spolu kolaborujú ? Veď títo spolu presadili všetko to, čo robí politiku EU katastrofickou a prečo chce z EU vystúpiť Veľká Británia a Salvini chce vytvoriť novú frakciu, ktorá by sa im postavila na odpor.

Stručne vymenujem ich rováše – podpora migrácie, presadzovanie záujmov nadnárodných monopolov, udržiavanie daňových rajov pri živote, pomocou ktorých sú štáty, vrátane nášho, okrádané na daniach. V hodnotovej oblasti pretláčanie gender ideológie, homomanželstiev a všetkej tej perverznej politiky deformujúcej mládež.

Nech by v rámci týchto strán, tam krúžkovaním zvolili samých anjelov, verí niekto z vás, že nepodľahnú tlaku svojich spolustraníkov ? Fan kluby zrejme znovu zavrú nad pravdou oči a budú voliť svojich.

Nuž, beda, beda Slovensku. Sv. Ján Pavol II. takto tvoje očakávanie nenaplníme, pomôž očistiť zrak Slovákom, aby našli skutočnú cestu pravdy a života.

Viliam Oberhauser, Kresťanská demokracia - Život a prosperita

Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.

Pozrieť diskusiu

Fungujeme vďaka finančnej podpore našich čitateľov a pravidelných podporovateľov. Ďakujeme.

Podporte nás aj vy, aby sme vám mohli priniesť ďalšie kvalitné články.

Podporiť pravidelnou sumou Podporiť jednorazovo