Na palube vyhráva hudba a v lodi je diera ťahajúca ku dnu

Na palube vyhráva hudba a v lodi je diera ťahajúca ku dnu

Kuffovci po boji s gender ideológiou sa pripravuje aj na boj v iných oblastiach. Naším cieľom je postaviť Slovensko z hlavy na nohy.

Boj proti gender ideológii je dôležitá vec, ale je to iba čerešnička na liberálnej torte.

Ak sa zamýšľam nad situáciou na Slovensku stále mi pri prichádzajú na myseľ slová Mikuláša Dzurindu, ktoré povedal pred novinármi pri nakrúcaní televízneho seriálu „Premiéri“, že v čase kedy vládli sa im podaril zázrak, lebo sa im podarilo „postaviť Slovensko hore nohami“. Dnes sa o tom, že mal pravdu presviedčame na každom kroku.

Pre niektorých, ktorí to budú chápať z mojej strany za jednostranné hodnotenie si dovoľujem upozorniť, že na tom stave sa podieľali svojim dielom všetky vlády a začalo to tou federálnou na čele s Mariánom Čalfom (inak kandidujúcom v prvých demokratických voľbách za VPN).

V zdravotníctve sme zaviedli také finančné nástroje, že namiesto vyliečenia ľudí je najlepšie ich udržiavať chorých. Lekárske fakulty ani nemajú také kapacity, aby vyškolili dosť lekárov a keď tých málo vyštuduje, odídu do zahraničia. V ČR študuje 4 tisíc slovenských medikov, ale z nich sa vráti na Slovensko 2%.

V školstve sa tak dôkladne digitalizovalo, že dnešné deti sú hlboko zaborené v počítačoch a ajfónoch, že už nedokážu čítať text s porozumením. Do toho, namiesto výchovy rozvíjajúce ich telo a ducha, rôzni aktivisti sa snažia ich kŕmiť sexuálnou výchovou, gender ideológiou a najnovšie tzv. antiextrémistickými nezmyslami.

Plačeme, že treba na pultoch 80% slovenských potravín, ale zničené sú potravinárske fabriky a jednoducho slovenských potravín v takom množstve niet. Slovenské poľnohospodárstvo zdecimovalo pestovanie všetkých na ľudskú prácu náročných plodín a všade je iba repka, slnečnica, kukurica, obilie, kde stačí zopár traktorov, postrekovačov a kombajnov a ich málopočetná obsluha. Miesto chovu dobytka sa postavili bioplynové stanice, ktoré zožerú namiesto neho kukuričnú siláž. V obchodoch si potom kupujeme mäso z dovozových chorých kráv.  V podstate sa na zmene situácie nič zásadné nerobí.

V slovenských lesoch sa rabuje všetko kvalitné drevo popri lesných cestách, ihličnaté stromy žerie kôrovec, tak ako nikdy v histórii. Utešujeme sa však z prírastku lesov, lebo náletmi sa živelne zalesňujú bývalé pasienky, na ktorých sa nepasie dobytok a ovce, lebo na dotácie stačí mulčovať a iba sa tváriť, že sa hospodári. Vyrúbané drevo sa potom vyváža do zahraničia, lebo z bývalých spracovateľských podnikov zostalo iba torzo a 9 miliónov kubíkov dreva, čo je skoro dvojnásobná ťažba oproti minulosti, je doma v plnej výške nespracovateľná.  

Dlhodobo sa tára o vedomostnej spoločnosti a odborníci lamentujú, že na vedu sa dáva málo peňazí, ale niet vedeckých pracovísk, lebo ich budovy sprivatizovali, naši vedci sa rozišli do celého sveta a doma zostalo z nich iba torzo. Takže niet čudo, že keď sa vypisujú výzvy na projekty, tak sa uchádzajú o ne spoločnosti, ktoré nikdy žiadnu vedu a výskum nerobili.

Ako povedal o. Marián Kuffa na Bratislavských hanusovských dňoch teraz sme sa zahryzli do gender hlavy sedemhlavého šarkana ničiaceho Slovensko. Situáciu však vidíme jasne vo všetkých oblastiach a preto staviame kolektívy odborníkov pre boj so všetkými hlavami tohto šarkana.

Cieľom Kresťanskej demokracie Život a prosperita je postaviť Slovensko na rozdiel od toho ako hovoril Mikuláš Dzurinda znovu z hlavy na nohy. A pod nohami vytvoriť silný fundament založený na kresťanskom sociálnom učení.

Pozrieť diskusiu

Fungujeme vďaka finančnej podpore našich čitateľov a pravidelných podporovateľov. Ďakujeme.

Podporte nás aj vy, aby sme vám mohli priniesť ďalšie kvalitné články.

Podporiť pravidelnou sumou Podporiť jednorazovo