Zdieľať
Tweetnuť
Kopírovať odkaz
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Blog
12. máj 2019

Koho budem voliť do europarlamentu a prečo.

Anna Záborská a Braňo Škripek spľňajú moje kritériá na voľbu.

V predchádzajúcich voľbách v roku 2014 sa do europarlamentu dostali 4 poslanci, ktorí splňali kritéria, že budú zastupovať veriacich zo Slovenska. Boli z troch politických strán  a dve z nich boli skôr občianske. Dvaja v týchto voľbách už nekandidujú, tak mi zostali dvaja, Anna Záborská a Braňo Škripek, ktorí majú aj najväčšiu šancu na zvolenie. Ich prácu za posedných 5 rokov si možno vyhľadať na stránkach európskeho parlamentu, kde sa uvádza, že boli veľmi aktívni v obhajovaní všetkých hlavných tém, ktoré sa týkajú kresťanov na Slovensku a v Európe. Ich práca bola v oblastiach ochrany života od počatia po prirodzenú smrť, zachovania rodiny s otcom a matkou a obhajoba jej významu pre výchovu detí, boj proti liberálnej gender ideologii, rozširovaniu umelého oplodnenia, antikoncepcii, potratom a manipulácii s ľudskými živými organizmami a šíreniu hormonov a drog. Anna Záborská bola jedna z najváčších obhajkyň práv žien na kresťanskú výchovu svojich detí, založenie prirodzenej rodiny s otcom a matkou a tvrdou kritičkou všetkých liberálnych vplyvov na rozbitie takejto výchovy a fungovaniu prirodzenej rodiny podľa kresťanských tradícií západnej civilizácie v Európe.

Branislav Škripek je za posledných 5 rokov podľa prieskumu VoteWatch Europe najvplyvnejší slovenský europoslanec. V legislatívnej činnosti predložil 5 správ ako spravodajca, 7 správ ako tieňový spravodajca. Je členom predsedníctva frakcie skupiny Európski konzervatívci a reformisti a predseda Európskeho kresťanského politického hnutia. Navštívil veľa krajín, kde utláčajú a zabíjajú kresťanov, bol podporiť kresťanov v Sýrii a mnohých iných krajinách. Témy ako automatická výmena údajov o DNA, daktyloskopických údajov, o zaradení nových psychoaktívnych drog do zoznamu zakázaných látok, o situácii v zíkladných ľudských právach v EÚ, o boji proti sexuálnemu zneužívaniu a vykorisťovaniu detí a proti detskej pornografii. Mal 661 vystúpení v pléne EÚ, 168 prejavov v pléne, je 100. v rebríčku v aktivite zo 751 europoslancov, zorganizoval 200 konferencií o uvedených témach doma aj v zahraničí.     

Mám názor, že obidvaja aj Anna Záborská aj Braňo Škrípek majú bohaté skúsenosti z práce v europarlamente, sú osobnosti medzi kresťanskými politikmi v Európe a vo svete a sú dostatočne známi  a môžu ďalej ovplyvňovať významne pokrok v snažení kresťanských politikov v Európe a vo svete. Doma sú asi najznámejší z poslancov europarlamentu nielen medzi kresťanmi. Pri eurovoľbách je menej podstatné z akej politickej kresťanskej strany je takáto zrelá a významná osobnosť pre kresťanov a treba ich podporiť ich volením a nepočúvať zlomyselné reči ich protivníkov, ktorých majú na Slovensku neúrekom. My sme im pomohli a pomáhame im pri ich propagácii pred voľbami, lebo veríme, že sú najlepšími, najznámejšími kresťanskými zástupcami na Slovensku. Mladí a veľmi nádejní kandidáti, ktorých treba vychovávať, musia najskôr dosiahnuť odbornú úroveň a zviditeľniť sa, aby dosiahli úroveň týchto dvoch známych a vypracovaných kandidátov,  

Preto je dôležité v jednoobvodovom Slovensku ísť voliť milí kresťania a ostatní rozumní občania a voliť skúsených kresťanských zástupcov Anku Záborskú a Branislava Škipeka a dať  im preferenčné dva hlasy. 

Inzercia

Odporúčame

Blog
Odstrašujúci príklad boja proti hoaxom

Odstrašujúci príklad boja proti hoaxom

Nad hlúposťou sa vraj nedá vyhrať, ale bojovať s ňou je potrebné. Avšak ani ten najušľachtilejší cieľ podľa mňa neoprávňuje tú rozumnejšiu (?) časť spoločnosti používať klamstvo a manipuláciu ako pracovnú metódu.

Blog
Príbeh lásky mojej mamy

Príbeh lásky mojej mamy

Moja mama je Marta, otec Emmanuel a brat Eliáš. Majú symbolické mená, ktoré výrazne odzrkadľujú ich životy. Vieru, lásku, obetavosť, prezieravosť a spolupatričnosť.