Tweetnuť
Kopírovať odkaz
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Blog
06. máj 2019

Glosa na zamyslenie...

Glosa na zamyslenie...

Neboj sa synak, ty budeš mať kde bývať a nebudeš si musieť brať hypotéku na 30 rokov. Nerozmýľame ako tí čo bytovú výstavbu "šťastne" a na nešťastie mladých ľudí ukončili a sotili ich pred banky, aby riskovali úvermi životy svojich rodín ( veď za 30 rokov sa môže prihodiť hocičo). Slovensko má percentuálne najmenej nájomných bytov v EU. Tlieskali by sme, ale nevieme komu, lebo politici zabudli asi na ľudí a rodiny, veď oni už majú svoje domy a byty....

                                               

     Malá štatistika : -  Prístup k nájomnému bývaniu v SR je na úrovni 6 % z celkového počtu bytov

    -  podiel nájomných bytov  v EU sa pohybuje od 19 % do 62 %

    -  v Českej republike je 21 % a v Rakúsku dokonca 42 %

Bude mať Slovensko niekedy štátnikov,  ktorých pojem občan - volič  nenapadne len pred voľbami a naozaj budú chcieť zanechať niečo po sebe národu ? Dožijeme sa niekedy potlesku na otvorenej scéne? 

Inzercia

POVOLANIE ČLOVEKA: ŽIVOT V DUCHU Život v Duchu Svätom uskutočňuje povolanie človeka . Spočíva v láske k Bohu a v ľudskej solidarite . Je nám udelený nezaslúžene (z milosti) ako spása . (z KKC) Snažím sa a denne prosím o pomoc Ducha Svätého. (samému sa mi nedarí..... :-)

Inzercia

Inzercia

Odporúčame

Blog
Mesiac lásky, hokeja a eurovolieb,  alebo kto má najsilnejšiu zostavu?

Mesiac lásky, hokeja a eurovolieb, alebo kto má najsilnejšiu zostavu?

Tohtoročný mesiac máj je výnimočný tým, že budeme fandiť naraz na troch frontoch: Okrem zvýšeného žičenia lásky, budeme fandiť aj našim hokejistom na domácich MS a do tretice nezabudneme ani na podporu kandidujúcich do eurovolieb. Ak si odmyslíme časový rámec, tak tieto tri druhy fandenia ako keby spolu nesúviseli... A predsa medzi nimi možno nájsť viaceré spoločné črty. V čom spočívajú?