Ach ten nešťastný sex a dokedy budú trestné orgány nečinné ?

Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Ach ten nešťastný sex a dokedy budú trestné orgány nečinné ?

Katolícka cirkev pod drobnohľadom a neustálymi útokmi. Sex a gender aktivisti chránená „zver“? A čo orgány v trestnej činnosti? Dokedy v druhom prípade budú nečinné ?

Nadpisy článkov predznamenávajú obsah a na dôvažok vtlačia čitateľom prvý dojem, ktorý stimuluje ich ďalšie čítanie.

Prvý nadpis : „Advokát Martiny O'Connor: Z postupu vyšetrovateľky som zhrozený“. Keď si to čitateľ prečíta nadobudne hneď dojem, že vyšetrovanie obvinenia  biskupa Chautura sa koná tak, že to nie je v poriadku. Keď si však článok prečítame zistíme, že síce vyšetrovateľka na začiatku obvinenie odmietla ako premlčané, ale vo veci sa na polícii a prokuratúre ďalej koná. Celkove celá výpoveď obhajcu je jednostranná a preto samozrejme v prospech svojej klientky.

Druhý nadpis : „Za nikoho by sme nemali dávať ruku do ohňa“  je priložený starý článok v podstate tiež na podporu žalujúcej. Keď si to nezaujatý človek prečíta, tak príde k záveru, že biskup je vinný,  veď aj v novinách písali, že za nikoho nemáme dávať ruku do ohňa. Teda ani za tohto konkrétneho biskupa. Záverom to odborníčka na zneužívanie detí zaklincovala : „Lebo to, ako poznáme nejakého človeka, aké zážitky s ním máme, nezaručuje, že iní ľudia majú rovnakú skúsenosť. Nevieme totiž, čo druhý človek robí, keď nie je pod naším dohľadom.“

Keď to teda takto vezmeme, tak je s nami definitívny koniec. Je to ako s tým, či vôbec existuje „vzduch“. Ja som ho nikdy nevidel. Môžem veriť, že existuje ?  Z toho zrejme vyplýva, že nemôžeme veriť nikomu a ničomu.

Kde je tu prezumpcia neviny otca biskupa Chautura ?

Ja so skupinou priateľov sme v 90-tych rokoch bojovali proti sexu a násiliu na televíznych obrazovkách a vtedy Markíza a bulvarizujúce sa médiá, nás zosmiešňovali. Tvrdili, že rodičia ak nebudú chcieť, aby ich deti to pozerali tak, že si dajú na televízor rodičovskú zámku a podobné nezmysli. Dnes naše byty sú plné krvi a mŕtvol, ktoré potokom tečú zo všetkých masovokomunikačných prostriedkov. Do toho samozrejme sex, často až na úrovni tvrdého porna.

Pritom je tu stále v platnosti zákon na ochranu mládeže, v ktorom sa zakazuje do 22,00hod. takéto vysielanie.

K tomu máme od materských škôlok, cez základné školy rozbehnuté pokusy zaviesť sexuálnu výchovu, dnes už obohatenú o gender ideológiu, s večnými aktivitami množstva aktivistov z tzv. tretieho sektora. Takže im už od škôlky chcú názorne predvádzať rôzne sexuálne praktiky, masturbáciu a pod. Nuž a pri obohatení gender ideológiou aj s príslušným prezliekaním chlapcov na dievčatá a dievčatá na chlapcov, možno aj s ukážkami, ako tie aktivity robia medzi sebou osoby rovnakého pohlavia.

Pripomeňme si čo nám hovorí odborníčka na sexuálne zneužívanie Slávka Karkošková:

Pri sexuálnom zneužívaní sa rozlišujú formy penetratívne, dotykové a nedotykové.

"K nedotykovým patrí najmä to, ak niekto núti, manipuluje dieťa pozerať sa na genitálie dospelého alebo iného dieťaťa, vyzliekať sa alebo ukazovať svoje genitálie dospelému alebo inému dieťaťu; pozerať sa na jedného človeka alebo na viaceré osoby počas toho, ako masturbovali alebo mali sex; pozerať sa na pornografické obrázky, kresby, filmy, DVD, alebo časopisy; fotí si nahé telo dieťaťa so sexuálnym zámerom, posúva takéto intímne zábery iným ľuďom alebo ich zverejňuje na internete; sexuálne obťažuje dieťa slovne alebo cez email či sms správy, cez chat."

Ak dochádza v školách pri tom aj k dotykom vyučujúcich, alebo predvádzajúcich aktivistov pripomeňme si k tomu  znovu slová odborníčky Slávky Karkoškovej:

„Medzi dotykové formy patrí to, ak sa niekto so sexuálnym zámerom dotýka tela dieťaťa alebo ho s týmto zámerom bozkáva; alebo ho núti dotýkať sa alebo bozkávať inú osobu na jej tele alebo intímnych miestach.“  Iste, že pri sexuálnej a gender výchove to nemôže byť s iným zámerom, ako sexuálnym.

Pozrite sa normálnymi očami na to čo sa teda deje.

Na jednej strane KBS prijala prísne pravidlá na ochranu mládeže pred zneužívaní až do takej miery, že kňazi sa nemôžu sami ani pohybovať medzi deťmi. Musia mať stále nad sebou dozor. No nič nepomáha, na katolícku cirkev je neprestajne útok.

Na druhej strane po školách vyčíňajú aktivisti so sexuálnym znásilňovaním mládeže, vrátane gender ideológiou. 

Masovokomunikačné prostriedky dnes už všetky, nielen tie bulvárne,  v rozpore so zákonmi vysielajú a šíria celodenne sex a násilie.

Tu je však absolútne ticho.

Ak sa náhodou niekto ozve, ako to bolo pri pokuse s prezliekaním na jednom gymnáziu, tak naopak sa objaví vlna útokov liberálnych médií a aktivistov a ihneď zosmiešňujú všetkých čo sa ozvali,  vrátane  predsedu NR SR Danka a ministerku  školstva Lubyovú.

Kde sú orgány činné v trestnom konaní vtedy, keď po našich materských škôlkach a školách vyčíňajú rôzny aktivisti, ako vidíme páchajúci trestné činy  sexuálneho zneužívania našich detí a mládeže.

Čo robí Rada pre vysielanie a retransmisiu.

Nezdá sa vám to choré ?

Prosím vás, aspoň my kresťania zostaňme pri rozume !!!

Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.

Pozrieť diskusiu

Fungujeme vďaka finančnej podpore našich čitateľov a pravidelných podporovateľov. Ďakujeme.

Podporte nás aj vy, aby sme vám mohli priniesť ďalšie kvalitné články.

Podporiť pravidelnou sumou Podporiť jednorazovo