Gender ideológiu na západe zastavia moslimovia a na východe kresťania

Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Gender ideológiu na západe zastavia moslimovia a na východe kresťania

Presadzovanie pomýlených ideológií je dôsledkom straty viery v pravého Boha. Problémy ľudí vrátia k pravej ceste. Odmietnutie Istanbulského dohovoru slovenským parlamentom netreba podceňovať. Kuffovci spravia všetko preto, aby sme to dosiahli aj v EU.

Nebohý duchovný otec Anton Hlinka keď sme rozprávali o úpadku kresťanstva v Európe hovoril, že ak ľudia prestanú veriť v Boha ich vnútorné nastavenie je také, že v túžbe v niečo veriť si to nahrádzajú rôznymi oveľa primitívnejšími vierami. To je základ konzumnej spoločnosti, kde sa bohom stali peniaze a kde nastal raj pre veštcov, šamanov, rôznych šarlatánov až po náboženské sekty. Ako však hovoril, za týmto nasleduje islam, ako jednoduchšia forma viery a až potom ľudia pochopia, že hodnota pravého náboženstva je v kresťanstve.

Žiaľ Európa je na tejto ceste a preto v rôznych analýzach tradičných kresťanských krajín sa dozvedáme, že počty kresťanov klesli v percentách na jednociferné čísla. Kostoly sa premieňajú na múzea a často aj na kresťanstvu nedôstojné stánky. Taká je realita. Migrácia moslimského obyvateľstva do západoeurópskych štátov však tento proces razantne urýchľuje.

Uvedenému vývoju zodpovedá aj stav v Európskom parlamente, kde kresťania v končiacom sa volebnom období sú vo výraznej menšine.

Z hľadiska gender ideológie to však nie je len otázka kresťanského pohľadu na svet, ale vďaka Bohu aj otázka zdravého rozumu. Nezmysly presadzované gender ideológiou totiž už popierajú normálnu logiku a ako sa hovorí sedliacky rozum. Ako známa lekárka povedala chromozómy XX a XY jednoducho nepustia. Jednoznačne určujú kto je samec a kto samička a týka sa to aj ľudí. Je len otázka času a možno aj dostatočného tlaku vážnych problémov, aby ľudia prestali v tomto smere experimentovať a vrátili sa k normálnemu správaniu. Iste môžu existovať nejaké prírodné anomálie, ale určite to nebude závislé od tzv.“rodových stereotypov“. Urýchliť tento proces môže aj rozširovanie islamu v uvedených krajinách. Tí sa s gender ideológiou veľmi rýchlo vysporiadajú.

Mnohé východné štáty EU gender ideológiu odmietajú a tu je skôr deficit vzájomnej spolupráce. Preto je potrebné, aby sme do európskeho parlamentu navolili takých poslancov, ktorí budú túto ideológiu principiálne odmietať a budú schopní s poslancami okolitých štátov spolupracovať. Potom je nádej, že spolu s poslancami starých členských krajín, ktorí sa touto ideológiou nedali pomýliť, zmeníme správanie sa aj celého európskeho parlamentu. Takto naše odmietnutie Istanbulského dohovoru, ktoré ukázalo ostatným štátom EU, že to ide,  prinesie svoje ovocie aj v celoeurópskom rozsahu. Poslanci za KDŽP sa o takýto vývoj určite zasadia celou svojou silou.

Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.

Pozrieť diskusiu

Fungujeme vďaka finančnej podpore našich čitateľov a pravidelných podporovateľov. Ďakujeme.

Podporte nás aj vy, aby sme vám mohli priniesť ďalšie kvalitné články.

Podporiť pravidelnou sumou Podporiť jednorazovo