Čaputisti, stávajte, ide Váš obľúbený song

Čaputisti, stávajte, ide Váš obľúbený song

Pôsobí to dosť neúprimne, ak kandidát, ktorý volá po transparentnosti a spravodlivosti, dokáže poobísť finančný limit na kampaň.

Katy Perry v songu „Chain to the rhytmics“ sa ironicky vyjadruje o súčasnom progresívnom life style, ktorému holduje main stream. Zdobí ho v podstate narcistické intelektuálne prázdno bielych golierov a golierok upriamených na seba, ktorí zdôrazňujú svoju jedinečnú individuálnosť a korektnú názorovosť, no v podstate sú v područí marketingových kampaní. Skrytá manipulácia zrovnáva všetkých, kto podľahne, do polohy rovnakých a predpokladaných reakcií, ktoré sú predurčené dátovou manipuláciu,  čím sa z ľudí stávajú brojlery v masovom čistom chove, ktorý dosahuje očakávaný prírastok váhy v zadefinovanom čase. V dobe sociálnych médií a podprahových kampaní ide o stále hrozivejší trend.

Dag Daniš poodhalil, na čom stojí a za koľko úspešná kampaň Zuzany Čaputovej.[1] Nebojte sa, nedeje sa nič protizákonné. No predsa len pôsobí  dosť neúprimne, ak kandidát, ktorý volá po transparentnosti a spravodlivosti, dokáže poobísť finančný limit na svoju kampaň a to prekvalifikovaním člena svojho tímu na tretiu  stranu! A to nie je všetko. Zuzanine pozadie  okrem šikovných „machinácií“ sa oprelo aj  o profesionálne používanie možno aj vašich osobných dát pre politický marketing. To môže dostatočne  vysvetliť  nastavenie kampane, ktorá dokázala dosiahnuť  až 870 tisíc krúžkov v prvom kole prezidentských volieb.

Kto teda stojí za úspechom Zuzany Čaputovej ? Do istej miery zmanipulovaní voliči, ktorí s nasadenými čiernymi okuliarmi odmietli kvalitu lepšieho kandidáta minimálne v tom, že jeho voľba by viac spĺňala parametre slobody. Teraz, keď už je vlastne po boji, neostáva nič len dúfať, aby tí, čo to celé zariadili a zaplatili, mali čisté úmysly so Slovenskom, lebo o Zuzanu tu vôbec nejde.

 

[1] https://www.aktuality.sk/clanok/677591/komentar-daga-danisa-caputovej-uspech-moze-byt-rekordne-drahy/

Pozrieť diskusiu

Fungujeme vďaka finančnej podpore našich čitateľov a pravidelných podporovateľov. Ďakujeme.

Podporte nás aj vy, aby sme vám mohli priniesť ďalšie kvalitné články.

Podporiť pravidelnou sumou Podporiť jednorazovo