Zdieľať
Tweetnuť
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Blog
15. 03. 2019, 15:46

Pravda o podpore migrácie priamo z europarlamentu

Eurohujerskí kandidáti na prezidenta majú jasný pokyn priamo z Bruselu
Pravda o podpore migrácie priamo z europarlamentu

Tí ktorí sa chystajú voliť Šefčoviča a Čaputovú nech si pozrú toto svedectvo europoslanca Sulíka priamo z Bruselu o organizovaní migrácie do Európy :
  https://www.facebook.com/RichardSulik/videos/1206378139516839/?hc_location=ufi

Samozrejme návrh pripravila komisia, ktorej pán Šefčovič je podpredseda a traja poslanci SMER-u hlasovali za nívrh. Zástupcovia Prograsívneho Slovenska nemohli lebo tam ešte nemajú svojich poslancov. Dúfajme, že ani nikdy mať nebudú.

Odporúčame

Blog
Kúsok dobra...

Kúsok dobra...

Prihováram sa voličom (nielen) Františka Mikloška. Nie však preto, žeby som bol dokonalý kresťan. Okrem mojej manželky ma totiž mojím životom sprevádza ďalšia „verná družka“ – hanba za moje mnohé zlé skutky. Nedovolím si už nikoho poučovať. Napriek tomu dvíham svoj hlas – nie pre dobro moje.

Blog
Pozvanie aj k našej premene

Pozvanie aj k našej premene

Evanjeliový úryvok Druhej pôstnej nedele (Lk 9, 28 – 36) hovorí o Pánovom premenení na vrchu. Ježiš Kristus berie so sebou troch apoštolov Petra, Jána a Jakuba a v prítomnosti dvoch starozákonných svedkov Mojžiša a Eliáša im zjaví svoju slávu.

Blog
Kresťania potrebujú jednotu

Kresťania potrebujú jednotu

Z dnešného evanjelia: „Keď teda prinášaš dar na oltár a tam si spomenieš, že tvoj brat má niečo proti tebe, nechaj svoj dar tam pred oltárom a choď sa najprv zmieriť so svojím bratom; až potom príď a obetuj svoj dar.“