Čaputovej odkážte: Potrat je utýranie dieťaťa na smrť

Čaputovej odkážte: Potrat je utýranie dieťaťa na smrť

Kandidátka na prezidentku načrtla svoju rolu prezidentky ako tej, ktorá sa chce venovať ochrane vylúčených sociálnych skupín, seniorov a týraných detí - povedala v TA3 Dueli s Mikloškom.

Samozrejme pod férovosťou pre sociálne vylúčené skupiny si ona môže predstavovať aj LGBT agendu, ale s istotou môžeme čakať, že bude usilovať o progresívne riešenie problémov Rómov. A tie nepochybne chytí za ten správny koniec ako jej kolega Poliačik, ktorý sa už dávnejšie dožadoval sterilizácií a antikoncepcie pre Rómov zadarmo. Svoje práva by si seniori mali ešte len uvedomiť a to konkrétne ich právo na dôstojnú smrť, tzv. eutanáziu. Zatiaľ sa to pani právničky nikto neopýtal, no môžeme to očakávať na základe jej ideologického videnia sveta.

 

A ešte týranie detí jej leží na srdci. Aj mne. Férovo /jej hodnoty sú vraj spravodlivosť a férovosť/, tých narodených i nenarodených. Spravodlivosť nemôže byť založená na ničom inom ako na rovnosti práv, teda aj práva na život pre každého človeka bez ohľadu na veľkosť, vek, či miesto, kde sa nachádza. Utýranie potratom spočíva v roztrhaní na kúsky za živa!

 

Každý deň je 20 detí utýraných na smrť v štátom licencovaných zariadeniach na žiadosť ich vlastnej matky. Keby to dieťa utýrala po narodení, to by sa pani právnička dala do boja… Nateraz však bojuje za práva tyraniek a tyranov, za právo utýrať malého človiečika na smrť. A keď sa ohradí, že nenarodený človek to ešte necíti… hoci ani nevie, kedy začína cítiť... Ak by týrané narodené deti boli nadrogované, aby bolesť necítili, bolo by to akceptovateľné?

 

Tiež som proti násiliu na ženách. Objektívne násilím v tele ženy je umelý potrat – už len pre spôsob, ako ju potratár otvorí, čo potom v jej tele robí. Keď ho žena podstupuje, nemusí to vôbec znamenať, že to robí bez donútenia. Ak by však z donútenia podľahla sexuálnemu aktu, tak je to znásilnenie. No pred potratom z donútenia si zatvára pani právnička oči. A výskýt takýchto prípadov je vysoký, dokonca väčšinový. Hrdo prehlasuje, že ona by potrat nepodstúpila, dokonca si o sebe myslí, že je pro-life, len aby zmiatla potenciálnych voličov.

 

Jej je jedno, ako je to pre inú ženu, ktoré nemá rovnaké materiálne a sociálne zabezpečenie ako ona. Keď sa v tom ocitne, jej egoistické okolie ju dotlačí k potratu. Jednoducho, nejaká matka v očakávaní nemá čo zaťažovať ich životy, keď môže si svoj problém legálne vyriešiť. Presadzovať legálne potraty nie je bojom za ženy, ale práve naopak. Legálne potraty podporujú egoizmus a bezohľadnosť voči ženám. A toto týranie detí a násilie na ženách nám tu táto advokátka potratov obhajuje. Čakám, kedy jej to niekto z pro-life politikov povie rovno do tváre, najlepšie pred kamerou.

Pozrieť diskusiu

Fungujeme vďaka finančnej podpore našich čitateľov a pravidelných podporovateľov. Ďakujeme.

Podporte nás aj vy, aby sme vám mohli priniesť ďalšie kvalitné články.

Podporiť pravidelnou sumou Podporiť jednorazovo