Zdieľať
Tweetnuť
Kopírovať odkaz
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Blog
10. marec 2019

Sekty v slovenskej politike

Sekty v slovenskej politike

Považoval by som to za zbabelé a nezodpovedné, ak by som na tieto skutočnosti neupozornil, aj keď ma niektorí od toho odhovárajú.

Sekty majú obrovský záujem ešte viac preniknúť do politiky.

Vyčítal by som si, že som o tom vedel a nič som neurobil preto, aby nedošlo k zneužívaniu veriacich. Je tu pokus zbožne sa tváriť, presviedčať  katolíkov, evanjelikov, aby volili do europarlamentu Kresťanskú úniu /KÚ/. No prípadní voliči však budú zároveň voliť aj predstaviteľa sekty „kresťanského spoločenstva“  Milosť .

Pozrite si túto celú priloženú reportáž a budete zhrození.

Podľa výpovede bývalej členky sekty Milosť, predstavitelia tohto spoločenstva atakujú iné cirkvi. Hovoria, že obrady, ruženec, Panna Mária sú diabolské dielo...

Na túto tému mám pripravený rozsiahly komentár a budúci týždeň ho zverejním.

Inzercia

Na kandidátke Kresťanskej únie kandiduje  predstaviteľ sekty, o ktorej je reportáž.

Kandidát KÚ Daniel Šobr tesne pred zverejnením, že kandiduje za Kresťanskú úniu do europarlamentu, nahral video, v ktorom nechutne atakuje pápeža Františka.  Je zaujímavé, že toto video po zverejnení svojej kandidatúry zmazal. Predpokladám, že spolustraníci z KÚ mu poradili, aby teraz do pápeža verejne  neútočil, lebo teraz pred voľbami  KÚ potrebuje hlasy tých,  pre ktorých je Svätý otec  autoritou, hlavou cirkvi.

Som zhrozený, kam až je niekto schopný zájsť, keď ide o funkcie.

Odporúčame

Blog
Ktorých politikov podporuje KBS, Vladimír Palko a Aliancia za rodinu?

Ktorých politikov podporuje KBS, Vladimír Palko a Aliancia za rodinu?

Prezidentský kandidát za stranu SMER M. Šefčovič sa stretol s predstaviteľmi cirkví, ktoré organizoval predseda KBS arcibiskup Zvolenský. V. Palko v článku na Postoji tvrdí, že v súčasnosti bránime posledné územie kresťanských hodnôt, pričom ich najväčším ohrozením je liberálka Čaputová. Viacerí cirkevníci a aktivisti tvrdia, že pri hodnotení prezidentských kandidátov sú najdôležitejšie ich odpovede na otázky potratov a rodiny. Komu tým pomáhajú?