Ochrana života alebo boj proti korupcii

Ochrana života alebo boj proti korupcii sú dilema len pre tých, čo neveria v život

Veľmi ma oslovila zverejnená spoveď lekára, ktorý vykonal 1200 potratov a teraz to ľutuje. Osobitne táto pasáž:

„Ak je dieťa príliš veľké, musíme ho rozkrájať v maternici. Odstrihneme ruky, nohy a kladieme ich na stolík. Pri tejto procedúre je vylúčené, že by sa dieťa narodilo niekedy živé. Toto dieťa nám nikdy neujde a zavraždíme ho s istotou. Potom, čo rozpučíme hlavu, roztrháme ruky a nohy, neexistuje žiadna šanca na tzv. nepodarený potrat alebo zlyhanie. Pod zlyhaním rozumieme, že dieťa unikne smrti, ktorú sme mu pripravili. Ak máte v sebe trochu srdce, musí sa Vás to dotknúť.”

Mňa sa to dotklo. Taktiež sa ma dotýka, ak existujú ľudia, ktorí sa snažia interpretovať agendu kresťanských politikov, akoby sme si mali vybrať medzi ochranou života a bojom proti korupcii. 

Pán Martinický je v tomto smere predátor a svoje blogy venuje tejto neexistujúcej diléme.

KDŽP vzniklo, aby mali ľudia, ktorí odmietajú akceptovať, že sú politici, ktorí svoju nečinnosť schovávajú za iné agendy, koho voliť.

KDŽP je jediná strana, ktorá si dala do stanov, že nevstúpime do vlády, ktorá nezvýši ochranu počatého života. Z tých 450 000 detí, ktorým odtrhli ruky a nohy a rozpučili hlavu, nevrátime život ani jednému. Preto je ochrana života priorita.

Nakradnuté majetky sa dajú skonfiškovať jedným jediným dekrétom. Život vyhasína navždy a nie je prerušením. Nevieme ho vrátiť späť. Nakradnuté fabriky, provízie z tendrov sú luxusom, ktorý sa dá kedykoľvek zhabať.

KDŽP má silný antikorupčný program, má požiadavku presadzovania ideálu bezkorupčnej spoločnosti.

Spoločnosť, ktorá nechráni život však nedokáže byť citlivá ani k majetku človeka. 10 Božích prikázaní je preto organizovaných podľa vážnosti. Nezabiješ má prednosť pred nepokradneš. Boh to takto prikázal.

Pán Martinický v jednom blogu napísal, že na Slovensku za 29 rokov nebolo zabitých 450 000 detí, ale “len” 280 000. Strašný cynizmus.

Pozrieť diskusiu

Fungujeme vďaka finančnej podpore našich čitateľov a pravidelných podporovateľov. Ďakujeme.

Podporte nás aj vy, aby sme vám mohli priniesť ďalšie kvalitné články.

Podporiť pravidelnou sumou Podporiť jednorazovo