Zdieľať
Tweetnuť
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Blog
06. 02. 2019, 11:13

Kléronacionalisti!

Homofób, katolibanec, bigot, apokalyptická sekta, klérofašista, ľudácky pohrobok, čiena totalita.... Zoznam, ktorý by mal ovládať každý ortodoxný slušný liberál sa po včerajšku vďaka pani profesorke Soni Szomolányi znovu inovoval. Takto vyzerá tolerancia zo strany liberálov. Na toleranciu, na ktorú nemajú právo tí, ktorí sú za život, za manželstvo muža a ženy, lebo je to po tisícročia overený model najlepší pre deti. Prečo, lebo ochranu nenarodeného života a ochranu rodiny liberáli definujú ako "netoleranciu".
Kléronacionalisti!

Najlepšie je presvedčiť svojho oponenta, že ani nemá právo položiť otázku či žiadať riešenie problémov, lebo je to netolerantné. O tom nás presviedča v rozhovore pre Aktuality pani profesorka Szomolányi. Pre nás hodnoty ako život, rodina, deti sú základom spoločnosti, ak mi niekto povie, že bude spravodlivý a slušný, ale "slušne" povie, že nemám právo žiť ak som sa napr. ešte nenarodil o akú spravodlivosť a slušnosť to potom pôjde?

Táto doba bude odsúdená podobne ako doba fašistických lágrov. Je to genocída. Liberálom hovoríme, zabíjanie detí nebude status quo! Dom nepostavíme bez základov. Budovanie domu od strechy vždy skončí nevyhnutným krachom, ako vidno na našej demografickej situácii pod záchovnou úrovňou pôrodnosti. Náš národ umiera práve pre také vzory. Je hlboko neslušné používať na svojich oponentov nálepku kléronacionalistov.

Práve naopak, treba to kričať zo striech, že takto to ďalej nepôjde. Nechceme prezidenta, čo ako slušného, ktorý bude schvaľovať ďalšie zabíjanie detí. Nechceme prezidenta, ktorý bude súhlasiť s Istanbulským dohovorom, ktorý povoľuje diskrimináciu mužov, ktorý hovorí, že medzi mužmi a ženami prebieha boj o moc a muži si udržujú svoje dominantné postavenie násilím na ženách. Urobiť z takýchto výnimok pravidlo je hlboko neslušné a založiť na tom medzinárodný dohovor je drzá manipulácia s pravdou. Odmietla ho Česká advokátska komora, odmietol ho bulharský ústavný súd, lebo znižuje ochranu žien. Hádam to stačí na to, aby ho odmietol každý kandidát na prezidenta bez toho, aby nás označkovali ako kléronacionalistov.

Národnej rade SR boli predložené dva návrhy zákonov, ktoré výrazne zlepšujú potratový zákon. Oba návrhy Aliancia za rodinu rovnako podporuje. Oba sú dobré a veľmi dobre legislatívne pripravené. Práve prebieha spoločná debata v parlamente. Médiá sú ticho. Nebudú informovať. Nezaujíma ich ochrana detí, zamerajú sa rovnako ako minule na konflikt. My sa vyhnime súdeniu a hľadaniu konfliktov. Pozerajme na vec, ktorá je dobrá.
 

Oslovili nás viaceré kresťanské organizácie, ktoré pri príležitosti predloženia novely, ktorá má zlepšiť potratový zákon a zabrániť zabíjaniu nenarodených detí organizujú modlitby a chvály za život pred parlamentom 7. 2. 2019 o 13:00 hod v Bratislave.
 

Tým, z Vás ktorí ste kresťania, vrele odporúčam, aby ste prišli a venovali chvíľku modlitbe za deti, ktoré boli zabité pre našu malú lásku, sebectvo, pre zlý príklad a tiež pre naše slabé svedectvo, chatrnú vieru bez odvahy. Prídu viaceré známe osobnosti. Prosím, nesúďme matky a otcov, ktorí zabili svoje dieťa aj oni sú obeťami tohto krvavého zákona, ale ochráňme budúce mamičky, aby neboli povzbudzované ublížiť sebe a svojmu dieťaťu. Tzv. sloboda zabiť lásku nie je slobodou, ale pozvánkou do otroctva bolesti a smrti.
 

Zákon je učiteľ národa. Potratový zákon je zlý učiteľ, ktorý učí, že vražiť nenarodené deti je dovolené. Učí, že nenarodení chlapci a dievčatá nie sú ľuďmi, aj keď im bije srdce, majú ľudský mozog, smejú sa, a majú v každej jednej svojej bunke ľudskú DNA. Žiadna žena nemá štyri nohy, štyri ruky, dva mozgy a dve srdcia.
Verím, že potratový zákon, ktorý spôsobil genocídu na Slovensku, padne.
Verím, že ak budeme bojovať a bez ohľadu na úspech či neúspech znovu a znovu predkladať zlepšenia zákona, potratový zákon padne.
Verím, že keď začneme znovu odvážne hovoriť o trvalej a čistej manželskej láske a láske k deťom, mnoho mám a otcov začne milovať svoje nenarodené deti a pridajú sa.

PS: Otázka na liberála. Je na obrázku človek? Má plus mínus 12 týždňov. Naozaj je "Nezabiješ", tak netolerantné?

Odporúčame

Blog
Neužitočné

Neužitočné

Rád by som reagoval na krátku správu Jaroslava Danišku na denníku Postoj s témou Vladimír Palko odchádza zo Slovenského dohovoru za rodinu. Konkrétne voči spomínaniu môjho mena pánom Jaroslavom Daniškom.