Zdieľať
Tweetnuť
Kopírovať odkaz
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Blog
18. január 2019

Hlinové pukance pre Palka odhalili o KDH všetko

Hlinové pukance pre Palka odhalili o KDH všetko

Kde sa nectí život, tam sa nectí majetok, pretože život je viac ako majetok. Aj toto je dôvod, prečo ochrana života má prednosť pred ochranou majetku. KDH opustilo hodnotu ochrany života pred rokom na sneme, kedy odmietlo návrh, aby sa táto priorita stála podmienku účasti vo vláde. Alojz Hlina prerazil nový suterén. Hodnotové KDH cez agentúru TASR malo tlmočiť odkaz Vladmírovi Palkovi, že ak potopí svojho životného kamaráta Mikloška v jeho kandidatúre na prezidenta, mohol by ísť za KDH do europarlamentu. Zaujímavá je táto informácia z dvoch strán. Prvá je, že ak sa táto informácia zakladá na pravde znamenalo by to, že v KDH je možné si kúpiť funkciu na kandidátke, ak ste dostatočne morálne krivý človek alebo ste úplne rezignovali na hodnoty.  Hlinová komunikácia voči Palkovi vysvetľuje potom aj veľa o tom, ako dokázali niekdajší prolifisti a kariérni politici zostať v KDH aj potom, čo sa na Sneme KDH odvrátilo životu chrbtom, keď odmietlo podporiť zmenu stanov o zvýšení ochrany života ako podmienky účasti vo vláde.

Vladimír Palko vo svojej reakcii KDH rázne napomenul, aby s jeho menom už ani neoperovalo, pretože táto strana dosiahla dno. Mikloška Palko odmietol zobchodovať za Hlinových 30 strieborných. V tomto kontexte slúži ku cti Renáte Ocilkovej, že najnovšie listom predsedníctvo tejto strany opustila. Vo svojich plamenných blogoch sa o túto skutočnosť Alojz Hlina nestihol s ľuďmi ešte podeliť.  Zostáva len otázka, akú hodnotu 30 strieborných majú pozície pána Bobulu, Majerského a Zajaca, či tých prolifistov, ktorí sa otočili na sneme KDH životu chrbtom. Čo to sa črtá pri pohľade na kandidátku do eurovolieb.

Každý spovedník potvrdí, že človek má tendenciu na druhých vidieť hriechy, ktoré najviac pácha on sám. Lakomec si všíma druhých lakomstvo a človek v rukách oligarchie rozpráva všade o oligarchoch. Alojz Hlina urazil vo svojom blogu Pukance predávame, pukance 16 000 ľudí, ktorí podpísali vznik Kresťanskej demokracie – Život a prosperita, ktorá ako jediná si do stanov dala požiadavku, podmieniť vstup do vlády zvýšením ochrany života. Vznik strany, občianskeho združenia, či každý protest, je vždy oslavou demokracie, pretože to je sloboda. Alojz Hlina nielen, že z KDH urobil liberálnu stranu v oblasti hodnôt, ktorá liberálom dva roky pred voľbami odkazuje, že nič od nich hodnotové nebude žiadať, ale aj antidemokratickú, ktorá nenávidí angažovanie sa ľudí a zhromažďovať sa. Nazvať 16 000 ľudí tak hlúpymi, negramotnými, že nevedeli, že podpisujú hárok na vznik strany, aj keď je na každom hárku jej logo, je cielenou snahou vykresliť prolife občanov ako ľudí druhej kategórie, ktorým by mali byť odobraté práva. Presne toto v minulosti Hlina povedal, keď vyzval na zatváranie všetkých kotlebovcov, pretože majú názory proti liberalizácii EÚ. Ešte horšie je však to, že nazval tých, čo podpísali „vedome“ de facto plytkými ľuďmi, ktorí tak urobili za cenu jedného masla a zinkasovali za neho 2,5 Eur.  Alojz Hlina odkryl veľa zo svojho mentálneho sveta a sveta dnešného KDH. KDH, ktoré má otvorené dvere vo všetkých liberálnych médiach ako ani nie v čase najväčšej slávy.  

Inzercia

Odporúčame