Zdieľať
Tweetnuť
Kopírovať odkaz
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Blog
08. október 2018

Róbert Fico nie je socialista, je to karpatský liberál

Róbert Fico v slovenských médiách neustále opakuje, že je socialista. Zo Slovenska posielame odkaz európskym socialistom: Róbert Fico nie je socialista. Róbert Fico koná ako skorumpovaný karpatský liberál a tým, že Vás neustále spomína, Vám robí hanbu.
Róbert Fico nie je socialista, je to karpatský liberál

Členom Strany európskych socialistov PES je aj strana Smer. Pomôžte nám napísať im list, aby európski socialisti vedeli, s kým sú v spoločnej politickej frakcii a s akými ľuďmi sú v jednej spoločnosti.

Európski socialisti majú svoje politické miesto na európskej politickej mape. Preto je dôležité vedieť ako zareagujú. Ak pri spoznaní faktov, ktoré sprevádzajú Smer a jeho predsedu Róberta Fica a podpredsedu Róberta Kaliňáka nevylúčia túto stranu zo svojej spoločnosti, bude to vrhať veľmi zlý tieň aj na nich samotných.

List adresovaný predsedovi európskych socialistov Sergejovi  Staniševovi by mohol začínať takto:

Vážený pán predseda, vážení európski socialisti,

Vedeli ste, že predseda strany Smer Róbert Fico býva v byte daňového podvodníka Ladislava  Bašternáka? Samotný dom, v ktorom býva, je sám o sebe zjednodušene jeden veľký podvod a žiaľ, ospravedlňujem sa za výraz, ten dom je brloh gaunerov.

Vedeli ste, že susedom Róbert Fica v tom dome bol človek z mafiánskych zoznamov, v súčasnosti väzobne stíhaný Marián Kočner? Je to človek, ktorý sa vyhrážal zavraždenému novinárovi Jánovi Kuciakovi, ktorý sa ho práve na tento byt pýtal. Podľa výpovede jedného z obžalovaných z vraždy bol dokonca tento sused Róberta Fica označený za objednávateľa vraždy novinára a jeho snúbenice.

Vedeli ste, že osobnou poradkyňou predsedu strany Smer Róberta Fica na Úrade Vlády SR bola mladá dáma Mária Trošková, ktorá bola prepojená s ľuďmi, ktorí sú v súčasnosti väzobne stíhaní v Taliansku za podozrenie z trestnej činnosti v rámci talianskej mafie Ngrangheta? Trestných činov týkajúcich sa aj  poškodzovania záujmov Európskej únie /agrodotácie/.

Vedeli ste, že podpredseda strany Smer Róbert Kaliňák je dôvodne podozrivý, že komunistickým pohlavárom z Vietnamu poskytol slovenské vládne lietadlo na vybavovanie si vlastných mocenských účtov? Týmto lietadlom za kúpeného nevšímania si našej polície Vietnamci dokonali na našom území násilný únos. Človeka uneseného v Nemecku vyviezli zraneného a pravdepodobne zdrogovaného cez niekoľko „nič nevidiacich policajtov“ z Bratislavy mimo Schengenských hraníc na našom vládnom lietadle?

Doplňte, čo by ste navrhovali ešte prípadne doplniť?

Inzercia

....

....

A toto by mohol byť záver listu:

Vážení socialisti, toto je len malý popis aktuálnych skutočností, ktoré sprevádzajú stranu Smer v slovenskej politike. Enormnú korupciu, rozkrádanie verejných zdrojov, eurofondov, poškodzovanie prírody a iné skutočnosti tu ani nespomíname.  Predpokladáme, že už uvedené skutočnosti sú pre vás dostatočné na to, aby ste Smer vylúčili zo svojich radov.

Róbert Fico v slovenských médiách neustále opakuje, že je socialista. Zo Slovenska Vám posielame odkaz: Róbert Fico nie je socialista. Róbert Fico koná ako skorumpovaný karpatský liberál a tým, že Vás neustále spomína, Vám robí hanbu.

S pozdravom,

Úplne na záver by sme im tam mali dopísať, čo v prípade, ak Smer nevylúčia zo svojich radov. Je korektné ich na to upozorniť. Ako prvý krok, pripravíme vizuálnu prezentáciu toho, s čím je spájaný Smer a jeho predseda R.Fico pre účastníkov kongresu  frakcie európskych socialistov PES, ktorý sa bude konať 7-8/12/2018 v Lisabone. Následne v predvolebnej kampani do Europarlamentu budeme najmä v krajinách, v ktorých európski socialisti vládnu (Švédsko, Španielsko, Portugalsko, Malta a čiastočne i Nemecko a Grécko) robiť vizuálnu pútavú mobilnú prezentáciu toho, s akou politickou stranou je tá-ktorá domáca socialistická strana v jednom spoločenstve. Prezentácia bude spojená s podotázkou, či je to správne.

Nech voliči rozhodnú.

Odporúčame

Blog
KDH, prieskumy, tri krát a prestávka atď

KDH, prieskumy, tri krát a prestávka atď

Zber dát pre prieskum Focusu prebiehal od 18 do 25.septembra. Rozhovor v Denníku N s Miroslavom Kocúrom bol publikovaný tiež 18.9. a v nasledujúcich dňoch kauza spojená s údajným sexuálnym zneužívaním v cirkvi kulminovala. Teda kulminovala presne v dňoch, keď sa robil zber dát. KDH je stále u určitej vzorky obyvateľstva vnímaná ako strana, ktorá je úzko prepojená s cirkvou, teda táto skutočnosť mohla mať vplyv na prieskum.