Róbert Fico nie je socialista, je to karpatský liberál

Róbert Fico nie je socialista, je to karpatský liberál

Róbert Fico v slovenských médiách neustále opakuje, že je socialista. Zo Slovenska posielame odkaz európskym socialistom: Róbert Fico nie je socialista. Róbert Fico koná ako skorumpovaný karpatský liberál a tým, že Vás neustále spomína, Vám robí hanbu.

Členom Strany európskych socialistov PES je aj strana Smer. Pomôžte nám napísať im list, aby európski socialisti vedeli, s kým sú v spoločnej politickej frakcii a s akými ľuďmi sú v jednej spoločnosti.

Európski socialisti majú svoje politické miesto na európskej politickej mape. Preto je dôležité vedieť ako zareagujú. Ak pri spoznaní faktov, ktoré sprevádzajú Smer a jeho predsedu Róberta Fica a podpredsedu Róberta Kaliňáka nevylúčia túto stranu zo svojej spoločnosti, bude to vrhať veľmi zlý tieň aj na nich samotných.

List adresovaný predsedovi európskych socialistov Sergejovi  Staniševovi by mohol začínať takto:

Vážený pán predseda, vážení európski socialisti,

Vedeli ste, že predseda strany Smer Róbert Fico býva v byte daňového podvodníka Ladislava  Bašternáka? Samotný dom, v ktorom býva, je sám o sebe zjednodušene jeden veľký podvod a žiaľ, ospravedlňujem sa za výraz, ten dom je brloh gaunerov.

Vedeli ste, že susedom Róbert Fica v tom dome bol človek z mafiánskych zoznamov, v súčasnosti väzobne stíhaný Marián Kočner? Je to človek, ktorý sa vyhrážal zavraždenému novinárovi Jánovi Kuciakovi, ktorý sa ho práve na tento byt pýtal. Podľa výpovede jedného z obžalovaných z vraždy bol dokonca tento sused Róberta Fica označený za objednávateľa vraždy novinára a jeho snúbenice.

Vedeli ste, že osobnou poradkyňou predsedu strany Smer Róberta Fica na Úrade Vlády SR bola mladá dáma Mária Trošková, ktorá bola prepojená s ľuďmi, ktorí sú v súčasnosti väzobne stíhaní v Taliansku za podozrenie z trestnej činnosti v rámci talianskej mafie Ngrangheta? Trestných činov týkajúcich sa aj  poškodzovania záujmov Európskej únie /agrodotácie/.

Vedeli ste, že podpredseda strany Smer Róbert Kaliňák je dôvodne podozrivý, že komunistickým pohlavárom z Vietnamu poskytol slovenské vládne lietadlo na vybavovanie si vlastných mocenských účtov? Týmto lietadlom za kúpeného nevšímania si našej polície Vietnamci dokonali na našom území násilný únos. Človeka uneseného v Nemecku vyviezli zraneného a pravdepodobne zdrogovaného cez niekoľko „nič nevidiacich policajtov“ z Bratislavy mimo Schengenských hraníc na našom vládnom lietadle?

Doplňte, čo by ste navrhovali ešte prípadne doplniť?

....

....

A toto by mohol byť záver listu:

Vážení socialisti, toto je len malý popis aktuálnych skutočností, ktoré sprevádzajú stranu Smer v slovenskej politike. Enormnú korupciu, rozkrádanie verejných zdrojov, eurofondov, poškodzovanie prírody a iné skutočnosti tu ani nespomíname.  Predpokladáme, že už uvedené skutočnosti sú pre vás dostatočné na to, aby ste Smer vylúčili zo svojich radov.

Róbert Fico v slovenských médiách neustále opakuje, že je socialista. Zo Slovenska Vám posielame odkaz: Róbert Fico nie je socialista. Róbert Fico koná ako skorumpovaný karpatský liberál a tým, že Vás neustále spomína, Vám robí hanbu.

S pozdravom,

Úplne na záver by sme im tam mali dopísať, čo v prípade, ak Smer nevylúčia zo svojich radov. Je korektné ich na to upozorniť. Ako prvý krok, pripravíme vizuálnu prezentáciu toho, s čím je spájaný Smer a jeho predseda R.Fico pre účastníkov kongresu  frakcie európskych socialistov PES, ktorý sa bude konať 7-8/12/2018 v Lisabone. Následne v predvolebnej kampani do Europarlamentu budeme najmä v krajinách, v ktorých európski socialisti vládnu (Švédsko, Španielsko, Portugalsko, Malta a čiastočne i Nemecko a Grécko) robiť vizuálnu pútavú mobilnú prezentáciu toho, s akou politickou stranou je tá-ktorá domáca socialistická strana v jednom spoločenstve. Prezentácia bude spojená s podotázkou, či je to správne.

Nech voliči rozhodnú.

Pozrieť diskusiu

Fungujeme vďaka finančnej podpore našich čitateľov a pravidelných podporovateľov. Ďakujeme.

Podporte nás aj vy, aby sme vám mohli priniesť ďalšie kvalitné články.

Podporiť pravidelnou sumou Podporiť jednorazovo